Lednová cashovka - pokec pro všechny cashovkáře

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895

Lednová cashovka téma pro cashovkáře

Lednová cashovka je vlákno pro všechny cashovkáře, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními cashovkáři. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o cash game v lednu. :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 55 odpovědí
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Zkoušíte často napadat nízké sizingy ryb nějakým velkým raisem + třeba overbetem na další street? Ty ryby mají často nějaký 2hý 3tí páry a přijde mi to trapné je z toho nedokázat vyfoldovat a prohrávat proti nim tolik potů X(
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      kokos99sd původně napsal
      Zkoušíte často napadat nízké sizingy ryb nějakým velkým raisem + třeba overbetem na další street? Ty ryby mají často nějaký 2hý 3tí páry a přijde mi to trapné je z toho nedokázat vyfoldovat a prohrávat proti nim tolik potů X(
      Záleží jestli jsem IP, OOP, as PFR, vs. PFR. Navíc pokud je Villain stanice a já nic nemám, nemá význam navyšovat pot.

Jinak pokud čelím Donku, jsem IP as PFR, ever ever raisuju a téměř vždy vidím fold.

No ale co já ti do toho budu kecat, kluk z NL10 :s_evil:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      thread zalozeny 16min po polnoci? Pepik nikdy nespi, neoslavuje, nehra... wtf? :f_eek: :f_biggrin:
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      Čau,
      pil jsem za něj :f_biggrin:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      opal99 původně napsal
      thread zalozeny 16min po polnoci? Pepik nikdy nespi, neoslavuje, nehra... wtf? :f_eek: :f_biggrin:
      tys nečetl skype??? :f_biggrin:

to je fakt případ tohle, jsem to snad táhnul za půl moderátorského týmu... :s_cool:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Udělal dobře, aspon nemá celej den skaženej :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      btw nevíte, jestli má pp v plánu zprovoznit active bonuses? Je fakt smutný, že to do teď ignorují
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      Oddnes nebudem pri hodnoteni hands v NL10 fore zacinat pozdravom (vsetkych vas prispievatelov zdravim tu a teraz ;) ), tak to potom niekto nezoberte osobne :)
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      Tak jestli plati rceni 'Jak na Novy rok, tak po cely rok', tak to bude letos vesele - objemove to bude sice konecne davat smysl, herne to bude vypadat stale lepe, ale pravidelne budu trefovat top range fishek :D

btw. A nechat 200$ v kasinu byl teda radny Novorocni ulet :f_cool: (aneb Cim starsi, tim blbejsi)

btw2. Kdyz natocim NEmluvene video (4 stoly, 30 minut, NL10 SH), bude mit nekdo zkuseny chut ho okomentovat?
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Tak musím s něčím ven. Celej prosinec a a možná už i listopad jsem tady hanil a nadával na PP a zejména jejich support. Stálo mě to (ve finále JEN MĚ) samotnýho hodně nervů a času s emailama a stejně se podstatnýho nic nevyřešilo.

Nicméně po dlouhé době diskuzí se na supportu objevil člověk který mi konečně vychází vstříc a řeší, ..opravdu ŘEŠÍ problémy či aslepoň POŘÁDNĚ INFORMUJE a v případě že si je jich vědom z jejich strany necopy-pastuje #&@ ale třeba omluví se !!!! a vysvětlí !!! proč a navrhne třeba jako omluvu releasne slab bonusu apod.

Tímto se veřejně omlouvám (supportu) partypokeru , přestože ty jejich problémy se softwarem mě drásaj nervy pořád není to snima zas až tak uplně zlý na zlomení hole.

HAIL TO YOU "unnamed customer care employee":f_cool:
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,071
      Nespravil by mi niekto screenshot z partypokru zo sekcie cashout ?

Potrebujem cashoutovať na skrill no dnešný mesiac sa chcem pozrieť na výsledky iba na konci mesiaca a nechcem vidieť akturálny stav preto by som rád videl ako to vypadá a ktorú časť obrazovky budem musieť zakryt :P

Samozrejme svoj balance možte prekryť
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,202
      http://screenshot.cz/E726E/
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      super ďakujem :s_thumbsup:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      bruslar původně napsal
      btw2. Kdyz natocim NEmluvene video (4 stoly, 30 minut, NL10 SH), bude mit nekdo zkuseny chut ho okomentovat?
      urcite sa niekto najde. ak budem mat cas a hlavne chut, tak kludne aj ja.
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      pozrite si tohto hráča

http://www.pokertableratings.com/party-player-search/ppmascot

Myslel som si že sa nedá hrať profitabilne so statmi 33/28 no na mojej vzorke 20k rúk má 23 bb/100 :f_eek:

Graf má nádherný, ???? žeby len god run ?????

• Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Imo runuje dobre ale zároveň si myslím že je to aj veľmi dobrý LAG a vie čo robí. Možno nejaký mid-high stakes 6max a HU reg čo minul všetky prachy rebuilduje roll alebo skúša nové štýly na nízkom limite.

Na NL50 medzi všetkými tými AB nitmi a rybami určite nie je nemožné to crushnúť so širokou range ak máš deep skill (si všimni že ide hlavne na nonSD).

Edit: Podľa PTR so samplom necelých 50k rúk má wr "iba" 12bb/100 čo je s decentným skillom v pohode dosiahnuteľné na NL50. :s_cool: (mám chuť mu napísať do chatu za koľko by mi dal coaching :D )
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      Solidni swing me potkal... jsem za leden jeste nemel plusovou session :D Dnesek tomu nasadil korunu - cca. 1tis. hand, z toho me board trefil 42x... zazrak, ze jsem tim dokazal udelat -1,5BI.
      Tezko byt v plusu, kdyz na value z calling station potrebuji aspon nejaky par :) Ale ja jim dam - je treba udelat novorocni krmeni a pak ty tluste, znudene, nepohyblive ryby vsechny vylovit :s_cool:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Prosimvás, když si rozeberu hráče , vypíšu lajny, leaky atd ale nejsem schopnej ve fíinaále dát dohromady effektivní strategii proti němu (zejména protože i celkem mění strategii) a já si nejsem uplně jistej jak moc a jestli zrovna svojí range rozšířit / zúžit , byl by zde někdo ochotnej si i třeba za nějakou malou úplatu na mě udělat čas a pomoci mi stím?

už sem z toho zm**a uplně hysterickej a odevzdal mu -znítoblbě-ale několik desítek stacků a prostě nevím co sním.

Samozřejmě sem se snažil už ty lajny a movy okoukat a adaptovat, mám je na papíře některý a prostě stejně mě dává jak děcko a ničí mi už několik týdnů veškerý potěšení z pokeru. --zvolit line nehrát proti němu je sice řešení ale chci se zlepšit minimálně na jeho úroveň a nechci stahovat ocas a hráč vůči němu špatně /resp. nehrát vůbec ...když vím že ho porazit lze....
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      a prostě nevím co sním.

1. Nehraj s ním ;)
      2. Napíš mu do chatu že sa Ti páči jeho hra a či neprovidne coaching :P