Matusko : Coachingy

• matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Ahoj,
      Ohledne mych coachingu za obdobi rijen-prosinec, bych se chtel omluvit za jejich nekonzistentnost. Zacal jsem zase chodit do skoly a mam problemy vsechno zvladat casove. Skola je pomerne tezka a mam casto dost rozhozeny rezim, abych zaroven mohl hrat v nejlepsi casy a pak i stihal dulezite veci ve skole.

V posledni dobe jsem dokonce silne uvazoval o tom, ze s pokerem skoncim uplne. Hra me skoro vubec nebavila, celkove jsem z pokeru nemel zadnou radost. Mozna to byla jen forma burnoutu, nevim.
      Zaroven bych chtel rici, ze coachingy jsem delal vzdy hlavne proto, ze me bavily(moje hourly z coachovani je o dost nizsi nez ze hry a o dost vic vycerpavajici).

Dnesni coaching bohuzel opet nemuze probehnout, protoze nemam k dispozici adekvatni internet na streamovani.
      Co se tyce dalsich coachingu v lednu(jelikoz mam zkousky), tak po domluve s pokerstrategy to bude vypadat nasledovne:
      V utery den pred coachingem napisu do sveho feedback threadu(Matusko feedback), "Coaching bude", v pripade, ze coaching probehne.
      Od unora by pak veci mely bezet zase normalne. Dekuji za pochopeni.
  • 20 odpovědí
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj,

já jenom doplním, že nás taky mrzí, že u matuškových coachingů se vám nedostávalo standartu, na který jste u nás zvyklý. Určitě to není trend, kterým by se měli věci u nás na PokerStrategy ubírat.

Možná pro řadu z vás může být překvapení, že tak skvělý hráč jako Matuško uvažuje o ukončení pokerové kariéry, ale věřte, že hrát poker full-time je z hlediska motivace velká challenge a ne každý v tom dlouhodobě dokáže vidět dostatečně uspokojující smysl. Často se tomu říká nejlehčí nejtěžší zaměstnání :)

I proto jsme rádi, když se naši coachové rozhodnout rozšířit si obzory, například studiem. Bohužel v tom případě to způsobilo nějáké organizační zádrhele a nakonec kompromisní řešení z hlediska ohlašování Matuškových coachingů, nicméně určitě to bude zodpovědnější přístup k plánování vašeho osobního času.

A myslím, že to bude pro všechny přijatelná varianta, protože ideálu není s ohledem na Matuškovo vytížení možné dosáhnout a opačný extrém - svět bez matuškových coachingů - by asi taky nebyl posun dále.

Takže takto je momentální řešení coachingů pro naše pokročilé cg hráče, nicméně pracujeme na možnostech vám poskytnout další kvalitní materiály.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,320
      super.
      napad s oznamom 24h dopredu sa mi paci. a ak by to aj raz za cas nevyslo (zlomeny prst sa tazko predikuje), tak myslim, ze sa to da Matuskovi odpustit. predsa len je v jeho treningoch tolko value, ze vzdy bude lepsi aspon zopar treningov, nez ziadny ;)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      Přeju ti matusko GL ve zkouškovým a doufám, že tě to s náma bude dál bavit.
      Já se na tvoje coachingy vždycky těším!

Držím palce.
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,046
      Čau :) .

Vím, že nejsem ten správný, ani tak "velký" člověk, co by ti k tomuhle měl vůbec něco psát nebo tak.. Ale stejně mi to nedá :) ...

Nevím, jestli začít od toho horšího konce, nebo lepšího..

Vlastně já začala rakovat, i se nějak zapojovat na psgy hlavně kvůli tvým coachingům. Kluci, co na nich párkrát byli to strašně doporučovali, že jseš skvělej, je v tom neskutečná value a tak.. To, co umíš, to, jak dokážeš rozebrat spoty, jak je dokážeš vysvětlit a vůbec, že tě i to coachování baví a jako člověk jsi působil vstřícně, nepovrchně, mile, strašně ochotně - big thumb up! Každý coaching, který jsi měl, byl parádní...

To - jaké ty coachingy byly, přilákaly spoustu lidí, i já doporučovala, ať si kamarádi toho golda udělají, jak to za to stojí... Spousta lidí (30-50!!) dejme tomu bývala doma, měnila plány, chtěla se něco naučit... A dostávám se k tomu, co mě strašně zklamalo. Že jsme ti nestáli ani za blbou omluvu, nebo aspoň za to, abys dal nějak vědět, jak to máš, že nemáš náladu coachovat a ať si uděláme plány jiný...

Spousta věcí se dá pochopit, vzít, tolerovat... Ale když 30-50 lidí má (s nadsázkou řečeno) naplánováno den podle jednoho člověka, kterému prostě ani nestojí za to, aby dal vědět, když už ne aby se omluvil - co/proč/jak a aspoň se to neopakovalo tolikrát v tak krátkém období..

Chápu, že lidi pořád "rostou", mění se, neví kolikrát, co chtějí, něco dělají a po čase se sami sebe ptají, proč tohle vůbec dělám?! .. Ale tím, žes to coachování vzal jsi prostě vzal i nějakou odpovědnost.. Důvěra od lidí z psgy, hráči, kteří dělaj golda aby mohli na coaching, spěchající domů, aby ho stihli, já třeba mívám i naplánovaný den, abych stihla odehrát počet hodin, všechno ostatní, i coaching..

Jasný, jseš nejlepší coach, jakého můžeme na lowstakes mít, proto tam nepřestaneme chodit a nepřestaneme chtít, abys ty coachingy měl právě ty, nikdo pořádně neřekne, jak byl brutálně na*ranej několikrát... Všechno má nějaké řešení a netřeba imo volit zrovna to úplně nejhorší možné...

Promiň za ten výlev, snad jen takový feedback od hloupé ženské......

Strašně moc ti přeju, ať to všechno překonáš, zmákneš zkoušky a pustíš se zase do pořádného grindu, kdy všechny rozdrtíš, vyownuješ, bude tě to neskutečně bavit a zase v tom najdeš ten smysl a srovnáš si všechny věci.

Gl chlape ;) !
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,035
      Matus ma tazke obdobie zivota ktore si vyzaduje kopec lasky; jej hladanie a spoznavanie :)

trosku sa nad nim preto prosim zlutujte; tato cesta si casto vyzaduje fulltime approach imo (z mojej skusenosti anyways)
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      GL Matus at to vse zvladnes... a kdyz budes mit cas a chut na analyzy tak ---> Skype:)
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      @ tln: ale s tímhle já osobně nemám ani ten nejmenší problém. Stačí jenom říct.. Ne se např. chystat ve středu na coach., půl hod čekat - přehozen na pátek - my zrušíme plány, další hodinu čekáme a zase nic... jen poměr zodpovědnost/přístup
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      mi se zda ze kdyby mel matusko tu moznost napsat ze ten coaching nebude tak to udela.. ale kdyz proste neni cas tak to je smula. celkem ho i chapu ma tezke obdobi a proste nekdy to nevyjde..
      a zas mi nerikej ze kdyz nevyjde coaching tak ze se ti zbori svet .. prece jen to trva hodinu a pul cca a kdyz to nevyjde tak mas malo telefonu + internet aby sis udelala dalsi plan co delat.. opravdu strasna to vec v dnesni dobe.

Matus at ti to vsechno vyjde :) Gl ;)
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Dekaedr původně napsal
      mi se zda ze kdyby mel matusko tu moznost napsat ze ten coaching nebude tak to udela.. ale kdyz proste neni cas tak to je smula. celkem ho i chapu ma tezke obdobi a proste nekdy to nevyjde..
      a zas mi nerikej ze kdyz nevyjde coaching tak ze se ti zbori svet .. prece jen to trva hodinu a pul cca a kdyz to nevyjde tak mas malo telefonu + internet aby sis udelala dalsi plan co delat.. opravdu strasna to vec v dnesni dobe.

Lol zboří svět :D ..

1. jsou tu lidi, co rakujou ps gold status jen kvůli těm coachingům (nemusí, jasný, just saying) = nejde náhodou i o jméno psgy?
      2. chápu, že jednou, dvakrát, nestihneš dát vědět/neočekáváná událost, ale 4x/5 nebo kolikrát? Srsly?
      3. Imo se to dá normálně přirovnat k tomu - nepřijít do práce a ani nedat vědět...
      4. Matuše mám ráda, strašně mu fandím a všechno kolem, jenom tohle mi přišlo fakt hodně nefér k nám i psgy, sorry...
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      luciikk původně napsal
      Dekaedr původně napsal

Lol zboří svět :D ..

1. jsou tu lidi, co rakujou ps gold status jen kvůli těm coachingům (nemusí, jasný, just saying) = nejde náhodou i o jméno psgy?
      2. chápu, že jednou, dvakrát, nestihneš dát vědět/neočekáváná událost, ale 4x/5 nebo kolikrát? Srsly?
      3. Imo se to dá normálně přirovnat k tomu - nepřijít do práce a ani nedat vědět...
      4. Matuše mám ráda, strašně mu fandím a všechno kolem, jenom tohle mi přišlo fakt hodně nefér k nám i psgy, sorry...
      Ahoj,

vůbec není třeba tvůj názor obhajovat. Myslím, že jsi to dobře vyvážila a opravdu je tam především důležitý jeden point a to je lepší komunikace vůči studentům.

Vytížení a rozpoložení Matuška se přes noc určitě nezmění, ale tento thread ber jako změnu přístupu v komunikaci a efektivnějším využívání vašeho času :) .
    • yegon
      yegon
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 3,048
      kazdy sa ucime, matusko si z tvojho postu luciikk urcite zoberie nieco do bucnosti - lepsi pristup k zakaznikovi :)

dufam ze aj situacia s casom sa zlepsi, matusko mas moj obdiv, my starsi ktori sme si tymto uz presli (myslim tym pristup: som superman stiham vsetko :) ) vieme ze by sme nezvladli to vsetko co zvladas ty.

Myslim, ze aj ty asi casom prides na to ze treba vediet povedat aj nie, nehovorim tym teraz o tom ze by si mal prestat coachovat, ale ze raz si budes musiet vybrat co je pre teba dolezitejsie a venovat sa tomu a nie 7-8 veciam to sa nedá stíhať.
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Dekuju vsem za podporu, opravdu hodne to pro me znamena.

@luciikk

Ja s tebou souhlasim a vim to o sobe, ze jsem pomerne nezodpovedny clovek.
      Co se tyce toho tydne, kdy jsem si ve stredu odlozil coaching na patek, ktery stejne nebyl, to bylo asi takto:
      Pred stredou jsem nespal 24+ hodin, protoze jsem potreboval jit na zapoctovou pisemku z lin.algebry, potreboval jsem se naucit a zaroven byt schopen vstat na ni(mel jsem obraceny rezim). Po pisemce, ktera trvala cca 4 hodiny(standart pro tento predmet, nejlepsi studenti vetsinou odchazi po plnych 4 hodinach, proste je to tezke) jsem nebyl vubec ve stavu coachovat a proto se to muselo presunout.
      V patek jsem cca 2 hodiny pred coachingem "sel si pospat na hodku", bohuzel muj budik byl na me malo.
      Muzes mi verit, ze samotnemu mi to bylo extremne trapne potom, co jsem coaching uz jednou odlozil.

Kazdopadne se budu snazit, aby se uz nic podobneho neopakovalo; netusim jak to ted bude v lednu, mozna coachingy stihnu, mozna ne, proto jsme se domluvili s PS na teto variante.

Oproti minulemu roku, kdy jsem v podstate nemel zadne povinnosti je toho na me momentalne celkem hodne, coz ale samozrejme neni zadna omluva, nechat pravidelne tolik lidi cekat rozhodne dobre neni.
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      :evil: No okej tedy.. Zkusím v sobě tu "zhrzenou milenku" zase potlačit :f_biggrin: !

Hodně štěstí!
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau Matúši,
      já tvojí situaci 100% chápu,protože jsem to měl stejně...jen jsem měl místo školy práci a místo basketu fotbal :f_biggrin:
      Momentálně tvoje coachingy missuju kvůli svým závazkům (středy "pracuju" live),ale dřív jsem nevynechal snad ani jeden a vždy jsem si něco odnesl :s_thumbsup:
      Jsem si jistý,že vše zmákneš a zase budeš předávat cenné informace v plné síle...
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      Klukam ze ve ctvrtek je Coaching s cublajzem coz je ofc super kdyz matus ted coachingy nedela. Bude to tak nadale? Nebo pokud matus ziska motivaci tak cublajz s coachingama skonci? Jinymi slovy je to jen zaskok?
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Ahoj, nejedná se pouze o záskok, ale o trvalý stav, vyjde newska :) . Cublajz bude dělat coachingy na čtrnáctidenní bázi.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,320
      a nejake spravy ohladom matuska? ako to s nim vyzera do buducnosti? pocita sa s nim ako s coachom?
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      V únoru se to rozhodne. Momentálně má studijní volno. Bohužel více informací nedokážu poskytnout.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Máme únor any news? :f_cool:
    • 1
    • 2