Jak na multitabling na Starsech?

• winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Zdravím,
      chtěl bych se zeptat zkušenějších hráčů, jakým směrem bych se měl ubírat když bych chtěl začít s větším multitablingem. Mám momentálně jeden monitor (22") a na něj se mi vedle sebe vejde 9 stolů cca pohodlně. Při 12 už je to dost nepřehledné a ztrácím se částečně ve hře. :(
      Chtěl bych postupem času přejít na nějakých 12 - 20 stolů, ale nevím jestli je vhodnější čekat a časem koupit druhý monitor (teď momentálně finančně bohužel nesplnitelná varianta) s tím, že stoly budu mít vedle sebe, nebo pomocí nějakého softwaru který by mi rozházel turnaje do 4 -6 oken na monitoru a pod to položil další nějak tak, aby to bylo nějak rozumně esteticky a já se v tom alespoň trochu vyznal.
      Vím že existuje TableNinja, ale nevím jestli umí zrovna tohle a druhá věc...jestli jde u TableNinja vypnout klávesové zkratky a používat ty z Pokerstars, co jsou v betě (naprosto mi vyhovují). Nechtěl bych ani překlikávat klávesami, jen ukazovat na aktuálně zobrazený stůl a vybírat jestli call, reise atd. Mohli by jste mi poradit jak na "pokročilejší" multitabling prosím?
  • 6 odpovědí
    • DVORKA16
      DVORKA16
      Bronz
      Registrace: 12.09.2012 Příspěvky: 950
      Ninja to umí a na stárech to myslím taky jdeView/Manage Layouts). A když si v ninjovi nenastavíš žádné klavesové zkratky, tak můžeš používat ty ze stars.
    • TheDandis
      TheDandis
      Bronz
      Registrace: 23.10.2012 Příspěvky: 179
      ja multitablim tak ze mam 24stolu naskladanych na sebe a hram na 15ke notebooku...

chcel som si kupit tiez 2 monitory ale potom som si povedal ze je to zbytocne az sa naucim dobre porazat microlimity a prejdem na mid stakes tak potom si ich za odmenu kupim.
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      imo neviem ci je najlepsie hrat micro stakes na 24 stolov s tym ze sa chcem ucit pomali porazat limity a prechadzt na mid stakes.. Kedze aspon ja osobne ked hram 12+ stolov prepinam na autopilota :D Ale ked ti to ide v pohode hrat cg :)
    • winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 237
      Tak jsem zkoušel nejdřív nastavit Layouts do 4 stolů a ostatní stoly pěkně úhledně pod to :D , ale jak jsem měl otevřených 6 oken vedle sebe, tak jsem se naučil "zlozvyk" předfoldovat karty co mě nezajímají...k mojí smůle mi vyskočilo pár stolů s monster a já si je nechtěně zavřel :D , takže z toho jsem upustil :D

Nakonec jsem to vyšeřil kaskádově pod sebou. Vtipný spíš bylo, že než jsem si blbec stihnul zvyknout na méně stolech, tak jsem jich nějak pootevíral 12 a měl jsem to jako menší PlayStation :D Každopádně díky za pomoc :)
    • AYuraoA
      AYuraoA
      Bronz
      Registrace: 18.12.2010 Příspěvky: 317
      Čaw!

Mrkni na Nanonoka

http://www.youtube.com/watch?v=2QzhQIOFNhU

Okolo páté minuty je vidět jak hraje. Využívá ovšem dva poměrně velké monitory.

pokud druhý monitor nemůžeš zapojit, nezbývá Ti než fungovat se stacked režimem. Tzn. ve Stars přímo na stole dej "Stack Tables" v menu a máš všechny stoly naskládány na sobě a dopředu Ti vyskakuje jen jeden, kde máš akci.

Rozhodně v tomto případě doporučuji používat klávesové zkratky.
      Jak už bylo zmíněno - buď si dobře nastavíš přímo v softwaru Pokerstars a nebo využiješ Table Ninju. Osobně využívám TN, ale je to proto, že v době kdy jsem si ho koupil ještě zkratky prostě na PS nebyly. Zkoušel jsem ty PS zkratky a vyhovovaly by mi. Takže nutně Ninju potřeba není.

Jestli jsem Ti nepomohl a máš ještě konkrétnější dotaz, sem s ním! :)

Yurao

No de fakto radím to samé co výše:D
    • Akwed
      Akwed
      Bronz
      Registrace: 04.06.2009 Příspěvky: 252
      Pokud nechceš stacked, tak si to normálně nastav do vrstev pod sebe, ale tak aby jsi jak se píše víš neumáčkl při vyskočení nového stolu. Tzn. Druhou vrstvu posun o půlku stolu. Tzn. na 22' dáš první vrstvu 9 stolů a druhou 6 ve 2 na řádek.
      Já mám takhle 28 stolů na 24 monitoru a můžu dávat v pohodě autofoldy bez překliků.