Tony G - fair play

• Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,386
      Ciao, nevěděl jsem, kam tenhle topic dát, snad to bude v "off"-topicu fajn.

Zajímá mě, jestli vám přijde tohle chování od Tonyho férový. Beru jeho argument - it's a game bla bla. Ale mně zkrátka nepřijde ok, že takhle utvrzuje celej stůl v tom, že se na karty nepodíval a přitom podíval.

• 20 odpovědí
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      Mne to príde úplne fér... Je to to isté ako keď si v all ine a druhý hráč sa ťa spýta čo máš .... Kľudne mu nemusíš nič povedať alebo mu povieš že máš AA a budeš prisahať že to naozaj máš a radšej by mal foldnuť.... Toto je tá istá situácia .... A podľa mňa ju TonyG zvládol na jednotku .... Poker je hlavne o peniazoch .... A je jedno či ich získaš "nemorálne" ale hlavne aby to nebolo proti pravidlám...
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      To co říkáš mi zdaleka stejný nepřijde. Pokud dáš all-in, tak můžeš říct že máš 23o nebo AA a nevěřil bych ti třeba ani jedno. Ale pokud Tony odpoví několikrát na otázku (i od jiných lidí u stolu), že přísahá, že se na karty nepodíval, tak mi to zkrátka fair nepřijde. Proti pravidlům to není a je chyba protihráče, že Tonyho nesledoval, ale fér mi to zkrátka nepřijde. Peníze už mu samozřejmě nikdo nevezme, ale morální kredit si podle mě vzal sám. Nemůžu si pomoct, ale po tomhle by můj respekt k protihráči klesl na nulu. Obzvlášť pokud jde o nějakou TV show, kde se hráči nesoustředí jen čistě na hru, ale dělají i nějakou zábavu, diskutují, smějí se atp.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Mě to přijde naprosto ok.. myslím si že nebýt reakce Hellmutha, tak by se o téhle handě vůbec nemluvilo. Vždyť je přece běžný lhát o tom co máš a že je Hellmuth dost blbej na to, aby tohle Tonymu sežral, je jeho blbost. Navíc kdyby viděl pohled Hachema, potom co mu Tony ukázal svou handu, tak by se imo určitě rozhodl jinak..

Určitě bych tohle neházel do stejný kategorie jako tohle:
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      mne sa to páčilo. Tony ukázal, že nie je suchár a urobil z toho dobrú show. Tonymu sa nedá zobrať morálny kredit. je to predsa trash talker :D
    • KapitanKirk
      KapitanKirk
      Bronz
      Registrace: 06.03.2012 Příspěvky: 991
      Pinny1990 původně napsal
      Pokud dáš all-in, tak můžeš říct že máš 23o nebo AA a nevěřil bych ti třeba ani jedno. Ale pokud Tony odpoví několikrát na otázku (i od jiných lidí u stolu), že přísahá, že se na karty nepodíval, tak mi to zkrátka fair nepřijde.
      S tímto musím naprosto souhlasit. Podle mě je v pokeru takové nepsané pravidlo, že o tom jestli se někdo podíval, nebo nepodíval na karty se zkrátka nelže.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Tonyho rád nemám, ale tohle bylo naprosto ok v rámci pravidel.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      @Alficor ... Tak to je taky hodně hustý, pokud si to dovolil 3x v jednom turnaji. :f_biggrin:

@ostatní - v pohodě, ostatní názory respektuju, i proto jsem tenhle topic založil, zajímalo mě, jak se na to lidi tváří tady na PSGY, protože na youtubku jsou ty reakce tak půl napůl.
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      Registrace: 29.07.2012 Příspěvky: 189
      To od Freiteze byla ale pěkná sviňárna :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      xpravda původně napsal
      mne sa to páčilo. Tony ukázal, že nie je suchár a urobil z toho dobrú show. Tonymu sa nedá zobrať morálny kredit. je to predsa trash talker :D
      Hlavne je mu asi úplne jedno, či mu niekto na nejakom československom fore "vezme morálny kredit" :s_evil:

Ja osobne s tým problém nemám, ešte navyše Tony a Hellmuth to je ako Tom a Jerry, Hellmuth si mal dávať oveľa lepší pozor, a nežrať to Tonymu aj s navijakom :f_mad:
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      Alficor1 původně napsal
      Mě to přijde naprosto ok.. myslím si že nebýt reakce Hellmutha, tak by se o téhle handě vůbec nemluvilo. Vždyť je přece běžný lhát o tom co máš a že je Hellmuth dost blbej na to, aby tohle Tonymu sežral, je jeho blbost. Navíc kdyby viděl pohled Hachema, potom co mu Tony ukázal svou handu, tak by se imo určitě rozhodl jinak..

Určitě bych tohle neházel do stejný kategorie jako tohle:
      hmm ze je to jeho blbost by som nepovedal... na tejto ruke je krasne videt ze phil je hlavne turnajovy hrac a cg mu moc nejde kedze tam viacej gembli ako by sa malo.... a dalsi vec je ze ked je phil a tony pri stole je vzdy vyhrotena situacia.... phil mu to proste zozral... a chcel ho obrat o prachy aby mohol vysmiat tonyho za jeho hru... a bohuzial alebo nastastie sa mu to nepodarilo
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      KapitanKirk původně napsal
      Pinny1990 původně napsal
      Pokud dáš all-in, tak můžeš říct že máš 23o nebo AA a nevěřil bych ti třeba ani jedno. Ale pokud Tony odpoví několikrát na otázku (i od jiných lidí u stolu), že přísahá, že se na karty nepodíval, tak mi to zkrátka fair nepřijde.
      S tímto musím naprosto souhlasit. Podle mě je v pokeru takové nepsané pravidlo, že o tom jestli se někdo podíval, nebo nepodíval na karty se zkrátka nelže.
      A já myslel že správně by se nemělo lhát o ničem..

Obv za tenhle move Tony asi v následujících letech nezíská Nobelovu cenu za mír, ale jak jsem napsal, spíš bychom se měli zaměřit na to, jak gigantickej donk je Hellmuth, než na to jak pochybnou morálku má G.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      je milion horsich hracov, nez je hellmuth. myslim, ze ta hysteria okolo neho je niekedy az prehnana. donk to samozrejme je, to je jasne.

co sa tyka tej handy z pokroveho hladiska, tak je imo uplne ok. co sa tyka posudzovania nejakej moralky, tak myslim, ze moje tenisky maju vacsi kredit, nez tony g. otazne ale je, ci taketo hodnotenia vobec patria za pokrovy stol.

co sa obom upriet neda, je ze robia pre poker velmi vela obaja a za to im patri vdaka ;)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Nevím, co všichni vysíráte, poker je hra, kde se smí lhát, proto to všichni hrajeme, a u Tonyho nám to najednou bude vadit? Ale no tak :-)
      Jinak to co provedl Freitez, to je hnus ...

Jo a ještě jsem chtěl říct - Helmuth je plačka, kdyby nekoukal kde co lítá, tak by věděl, že Tony se podíval, já jsem mnohem horší hráč, než Phil, ale že se Tony na karty podíval, jsem si všimnul :D

(pls, berte můj post s nadsázkou ;) )
    • koksik3
      koksik3
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 27
      Pořád slyším jak je helmuth donk, ale to nevidíte wsop posledních 2 let? celkem 5HU!!! a final table big one... Jestli je tohle donk...
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      koksik3 původně napsal
      Pořád slyším jak je helmuth donk, ale to nevidíte wsop posledních 2 let? celkem 5HU!!! a final table big one... Jestli je tohle donk...
      Řekl bych, že nikdo nezpochybňuje jeho hráčské schopnosti. Spíš se tu bavíme jeho dětinskostí :s_evil:
    • KapitanKirk
      KapitanKirk
      Bronz
      Registrace: 06.03.2012 Příspěvky: 991
      Alficor1 původně napsal

A já myslel že správně by se nemělo lhát o ničem..

Obv za tenhle move Tony asi v následujících letech nezíská Nobelovu cenu za mír, ale jak jsem napsal, spíš bychom se měli zaměřit na to, jak gigantickej donk je Hellmuth, než na to jak pochybnou morálku má G.
      To záleží na tom komu se lže a o čem. :f_biggrin: Jinak mě nezajímá ani morálka Tonyho G ani to jak gigantickej donk je Hellmuth, chtěl jsem se jen vyjádřit k tomu, že tento "blaf" bych neudělal ani v nějákém casinu v horní dolní tím méně v TV, kde očekávám úplně jinou úroveň.

• RiverCZ
      RiverCZ
      Bronz
      Registrace: 24.04.2012 Příspěvky: 131
      Helmuth je možná pro hodně lidí nepříjemnej namachrovanej týpek, ale má za sebou výsledky, o kterých se všem může jen zdát, je to bez debat jeden z nejlepších turnajových hráčů ever ...

Tony G je nepříjemnej namachrovanej týpek ...

... takhle nějak ve zkratce to vidím já (nehodnotím tuto konkrétní situaci, ale beru to obecně...).
    • matusko
      matusko
      Coach
      Coach
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,894
      Neudelal nic proti pravidlum...Tony G style. Myslim, ze od hellmutha je to stejne snadny call i kdyby se tony na svoji ruku podival.
      Resp fold by to byl asi pouze pokud by phil vedel, ze tony se podival a rikal, ze se nepodival.
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      hellmuthova chyba :
      1. nezbadal, ze tony g sa pozrel na karty
      2. uveril jeho tvrdenu, ze sa nepozrel, ked je uplne jasne, ze pri ich vzajomnej neznasanlivosti mu bude tony g klamat

myslim, ze tony g by to inemu hracovi nespravil(iny by mu ani neuveril v prvom rade), ale hellmuth je unho donk a preto ho treba porazit hociakym sposobom :D

ten freitez je poriadny curak, vyskusat taky move dakde v texase pred 30 rokmi, tak mu ustrelia hlavu(po zasluhe)
    • 1
    • 2