[HU] raised limp, floped straight draw

• KJsuited
      KJsuited
      Basic
      Registrace: 14.10.2012 Příspěvky: 154
      Bola to trochu agresivnejsia hra, prvu handu som ho check/shovol, potom som vela cbetoval a on ma asi dva krat check raisol. Je tu velka chyba check backnut?

No Limit Holdem Tournament
      2 Players
      Hand converted by the official HUSNG.com hand converter
      $29.37+$0.63

Stacks:
      BB UberRmanN (588)
      SB Hero (412)

Effective Stacks: 14bb

Blinds: 15/30

Pre-Flop: (45, 2 players) Hero is SB with J:club: 9:club:
      Hero calls 15, UberRmanN raises to 85, Hero calls 55

Flop: K:diamond: 8:heart: 10:spade: (170, 2 players)
      UberRmanN checks, Hero checks

Turn: 5:diamond: (170, 2 players)
      UberRmanN bets 85, Hero folds

Final Pot: 170

UberRmanN wins 255 ( won +85 )

Hero lost -85
  • 5 odpovědí
    • KJsuited
      KJsuited
      Basic
      wrong section :D
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Přesunuto :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Pepikv původně napsal
      Přesunuto :)
      děkujeme :)

K handě - what the ... tak popořádku:

1) Nelíbí se mi moc limp preflop, tahle handa je příliš silná na limp, preferoval bych určitě minraise, proti některým velmi agresivním hráčům bude asi nejlepší open shove.

2) Určitě bet na flopu, soupeř bude často c/foldovat na tomto boardu, máš equity a žádnou showdown value, jak chceš handu vyhrát jinak než betem ? Podívat se jestli ti přijde postupka a pak začít sázet ? To není velmi dobrá strategie v heads up pokeru - čekat na dobrou handu. Můj default by byl určitě bet a pokud soupeř c/callne barrelovat většinu turnů.

3) As played (přestože dost nešťastně) tak určitě call na turně, určitě by si měl pokračovat.
    • KJsuited
      KJsuited
      Basic
      Dlhsie som premyslal nad tym co si vravel o preflop hre, ale nejak mi to nedava zmysel.

Sme tu preda 14,5 bb deep s agresivnejsou dynamikou, limp mi tu pride ako najlepsia moznost. 12bb deep by som urcite openshovol, ale 14,5 je predsa trochu moc nie?

A vzhladom na to ze to bola agresivnejsia hra a budem cakat mozno nejake looser 3b shovy, tak raise/foldovat tu tiez hadam nebude optimalne.

A postflop som to dosral samozrejme :D
    • lukaseck
      lukaseck
      Bronz
      Registrace: 31.10.2010 Příspěvky: 11
      Proč by měl pokračovat na turnu? Když hero necbetne, tak opp může dost možná donkovat jakejkoliv air na turnu. Jelikož nemám SD value a ty pot odds na call nejsou, tak musím spolíhat na implied, správně? Pokud jo, tak implied odds budou taky dost mizerný, protože by opp na riveru musel mít dostatečně silnou handu na stackoff, což mi přijde dost nepravděpodobný.

Co si myslíte o shove over donk na turnu? Spew? Jak velká část opp range nám položí?