Blog: Ewee take control

• Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Registrace: 04.01.2013 Příspěvky: 440
      Tady všichni máte blog tak si ho založím taky.
      Jak jsem psala v uvítaní k Pokeru mě dostali hlavně kamarádi, ale dalo by se říct, že je to i také moji situací. Od malinka mám ráda počítačové hry a ne ty pro holky ale spíš pro kluky. Hrála jsem třeba hry typu Fallout, Stalker, Doom, NFS, Albion atd. z tech online Battlefiled 3 a Bad company 2. V poslední době mě ale hry nebaví, tak jako dřív, nevím čím to je ale třeba se k tomu zas někdy vrátím. Tak jsem si chtěla najít něco nového a jiného, což se stal Poker.

Herny: PokerStars a Poker770

-Hraju NL05 a NL02

Cíle (prozatím)
      - Studovat (cokoliv strategie, výrazy, články,videa atd. )
      - Dostat se tady na stříbro
      - Hrát tak abych nešla do mínusu, ale do plusu nebo se držet tam, kde jsem (aspoň).
      - Naučit se ovládat nervy (když mi to nejde, nebo naopak, když mi to jde)
      - Naučit se ovládat strach při hraní (hlavně z navyšování)

Dál se uvidí časem jak mi to půjde, ale až se nějakým způsobem naučit ovládat nervy, chtěla bych si někdy zahrát i živě.

s čím se tu ale určo ukážu budou nějaké moje handy, jaky dělám blbosti nebo naopak, kdy jsem třeba měla štěstí atd. Nebo nějaký grafy postupu ale s tím možná budu potřebovat helpnout. Můžu pak třeba někomu nakreslit za to obrázek. :D

Cíle pro rok 2013
      - dostudovat a najít si práci
      - jet v létě do Holanska na Dominator
      - víc sportovat a kreslit
      - zlepšit se v pokeru
      - Zahrát si Metro last light
  • 125 odpovědí
    • Newil21
      Newil21
      Bronz
      Registrace: 21.10.2008 Příspěvky: 44
      Cože,takový hry?Tak to je snad sen tohlecto :-D :-D

Cile jsou super,jakej máš bankroll ?
      Přečti pár článku a nl2-4 pujde uplne sama stači dodržovat jednoduchy veci :-)

Jinak ty nervy s tím bojujem asi všichni a řek bych že o tom dost poker je.
      Nice blog a gl.

PS:na obrázek se vykaši,hod fotku :D :D
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      Vitaj medzi nami. Damu sme tu uz dlho nemali. Urcite nezabudni spamovat nase Hand Judge forum. Budeme sledovat tvoj progres.
      A graf postni urcite. Dobry graf, nie je nikdy zly. ;)
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Newil21
      Na pokerstars mam 23 $ (to jsou ty moje úžasný drobný co jsme mela doma x let a furt tam ješte jednou tolik je :D )
      Na Poker770 10,3 $ ( za složení kvízu) coz tam se mi i povedlo neco vyhrat nasledně to šlo zas dolu.

Sen ... no nemyslim si :D

fotku zatím neeee... at se me tu neleknete všici .)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Ciao, doporučuju každopádně tenhle Cornieho blog.
      Aneb výuka pokeru od kolébky. :f_p:
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      ahoj :) budu sledovat tvuj progress :) ale s velikosti br bych nehral nl5 ani nl4 :) ) ale at se dari !! :) pak posli grafy + fotky :f_biggrin:
    • Newil21
      Newil21
      Bronz
      Jo mimochodem,co že to kreslíš ? Když už to máš jako cíle ? :-)
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,682
      Ahoj
      Tento blog bude hojně navštěvován.Krásná, mladá slečna je určitě(a to určitě nemluvím jen za sebe)velmi vítána.Tak ať se ti daří.
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      vinni48: dík, se uvidí, začátky jsou těžké ale nevzdám se :)

Newil21: třeba tohle :D http://jpeg.cz/images/2013/01/08/KHs0R.jpg
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      uuu dablice :D je to povedeny :s_grin:
    • Newil21
      Newil21
      Bronz
      Ewee90 původně napsal
      vinni48: dík, se uvidí, začátky jsou těžké ale nevzdám se :)

Newil21: třeba tohle :D http://jpeg.cz/images/2013/01/08/KHs0R.jpg
      Jo tak tohle je dobrý,jak dlouho to trva nakreslit ?
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Newil21 : cas ty jo presne nevim, ale co si tak pamatuju, co jsem to kreslila, tak jsem u toho videla asi dva filmy.
    • Newil21
      Newil21
      Bronz
      To by mě zajimalo co to bylo za filmy podle toho obrazku co si kreslila :D :D
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Newil21: Hele nejaky komedie... Kočky které kreslim tak ty si hledam vetšinou na stránce Navrát do reality, jakože pro inspiraci.

Ty jo a po dnešku si davám asi s Pokrem pauzu, teda aspon s Pokerstars po dnesku jsem šla hooodně rapidně dolu... Než přijdu uplně o všechno. Jakože vím co mám dělat, ale prostě psychika a nervy mě tak ovlivnujou ze hraju uplně jinak.
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      dve slova: disciplina a stoploss. Taktiez nemala by si hravat prilis dlhe session v kuse.
    • IsiCheco
      IsiCheco
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 90
      Zdravim te mezi nama :) a drzim palce k cilum ktere sis vytycila. No uz to tu nekdo zminoval tohle bude sledovany blog :D pekne malujes a trosku jsi me inspirovala ze bych se k tomu mel znovu vratit :)
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Milý deníčku… Trochu se vám tady vykecám, ale to jistě nikomu nebude vadit. :D

Takže co mi poker přinesl za těch par dní, co hraji:

Plus
      - Jíny myšlenky, mám ráda změny a momentálně mi skoro přijde lepší přemyslet nad pokerem než nad tím, který chlap mě zas naštve, nebo kterou zkoušku ve škole podělám
      - Nové informace

Mínus
      - Prohrála jsem 7 USD ale furt mám víc jak polovinu toho co jsem si na PokerStars vložila
      Je to hlavně následek kravin, které nesmyslně vyvádím
      - Začala jsem víc kouřit, což znamená, že nervy furt pracují, ale přijde mi, že se to lepší, nevím možná se mi to jen zdá
      - Opakovaně dělám stejné chyby, vim kde, ale neumim je řešit nebo nevím jak správně na to.

-----

Největší sranda byla, když jsem jela v busu 213. Poslouchala ze sluchátek hudbu z mobilu. Kde mám asi tak 12-14 GB hudby. Některé songy tam mam omylem dvakrát, a stalo se mi, ze mi jeden song takhle skočil dvakrát po sobě (mam to nastavené na náhodné přehrávaní), takže jsem začala přemyslet nad tím, jaká je pravděpodobnost že se tohle stane na takové množství hudby. Jsem si jen řekla „ ty vole nad čím to přemyslíš?“ Bud jsem zblbnuta už pokerem nebo za to můžou matematické metody, co mám ve škole.

No asi ted přejdu z PokerStars na PartyPoker a hlavně nějak se naučit nedělat ty kraviny co většinou dělám už na preflopu.
      Jinak mimo poker mam hrůzu ze zkoušek a těším se na Winter Conspiracy
      No už me nic nenapada…ale lepší než psat na FB … :D
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Už skoro týden je tady takový blog, a já o něm nevím... :D Takže....

---

Ahoj, přeju hodně trpělivosti a úspěchů v pokeru. Z prvních proher si určitě nic nedělej, chvíli bude trvat než začneš aspoň trochu vyhrávat ale pokud budeš trpělivá a budeš na své hře pracovat, tak se výsledky dostaví. Důležité je, že o svých chybách víš a že na nich pracuješ.

Všiml jsem si že využíváš i HJ fora, což je moc dobře. Rady od zkušenějších hráčů ti určitě pomůžou. Taky jsem si všiml že hraješ zatím Fullring, což mě jako jako fullring hráče těší ještě víc. Doufám že časem nezdrhneš k 6-maxu jako většina :D .

GL u stolů ;)

---

Off-course must follow this blog...
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      TedG82: děkuju jj hraju fullring většína navodu je na to, a znam lidi taky spíš hrajou plnej.

-----

Tak za par dní co se mi povedlo

- Nevylepšít moje chyby na pre-flopu, vím o nich ale dělam je furt
      - Skončit na turnaji na 54 míste a vyhrát 0,34 USD :D
      - Mít uspěšný večer a pak se mi na display objeví dis-connecting... jsem si jen řekla "už zase debilní 02" no jo no ale nadavejte na 02 když máte domo štěnátko...
      - jo možná lip už zvládam nervy.

No v blízkých dnech asi začnu řešit nějaké grafy.
      No a v patek na tom Winter Conspiracy asi zmrznu :D

Bankroll
      PokerStars -8 USD (od ty doby co jsem se tam tak propadla jsem tam nehrála, ale aspon ze mám furt víc jak polovinu)
      Poker770 +0,37 USD ( zkouším tam turnaje)
      PartyPoker +7,16 USD (defakto tohle bylo nahraný během jednoho večera ani nevim jak)
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Tak něco zas napíšu...

Co musím říct, že teorie k pokeru je skvěla a hodně pomůže ale stejně nejvíc se člověk naučí praxi

Hlavně dodržovat tak abych hrála lip:

- nehrát na tiltu (vypnout to a jit dělat něco jíného)
      - nehrát když se nudím nebo mě to nebaví
      - hrát v klidu a hlavně nenechat se vyprovokovat
      - hlídat si co nejvíc pozice
      - hrát jen dobrý karty
      - jsou i situace kdy i AA by se mělo položit
      - sledovat hráče a využívat jejich chyb, tiltu, častých pokusů o steal atd
      - hrát agresivně, nebát se
      - soustředit se nedelat u toho 50 dalších věcí jako psaní s někym na fb, icq atd.
      - vytrvalost a hlavně nehrat nesmysly typu A2o atd.
      - hrát max 3 okna minimálně 2
      - z jedné špatné session nebo handy nedělat konec světa
      - brát Poker dlouhodobě

Jinak čím víc hraji, tak tím víc mě láká živý poker, ale nevím jestli na to někdy budu mit. Začátkem ledna mě něco ovlivnilo a aniž bych někomu něco řekla tak minimálně tři kamarádi poznali, že se se mnou něco děje. nebo když jsem víc nervozní začnou se mi dělat po těle červený fleky. Prostě jsem pruhledná jak vitrína. Je zase fakt, že já mám dobrou paměť na lidi.

Jinak na PartyPoker jsem momentalně 50% + z těch počátečních 20 USD. Na PokerStars ted nehraji.