MTT sekce

• Mireklbc
      Mireklbc
      Basic
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 33
      Zdravím!
      Rád bych trochu s humorem navrhl založit novou sekci s názvem něco jako MTT 30 a výše. Jde mi o to, že některé diskuze a reakce jsou psány poněkud řekl bych "postpubertálně" a nemá to s rozumným dialogem nic společného.
      Hodně zdaru!
  • 6 odpovědí
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj, jestli lbc = Liberec, tak vítej krajane :) , jinak nic a trapas :s_biggrin:

Každopádně pokud jde o MTT sekci až od 30ti výše, tak zrovna nedávno jsem koukal, že to rozmezí 0-10 a pak výše je trochu úzké na můj vkus. Nicméně tyto úpravy většinou děláme koncepčně, takže ti můžu slíbit, že je to i pro mě téma na zamyšlenou a věřím, že by to mohlo zkvalitnit užívání MTT fóra, jakkoliv mě k tomu asi vede jiná motivace než komentáře uživatelů.

Nemyslím, že by jejich kvalita závisela na věku, ale spíše herních zkušenostech a od toho tu jsme, aby jsme se to naučili, tak to pojďme respektovat a dejme každému dost času :) .
    • Mireklbc
      Mireklbc
      Basic
      Ahoj, zdravím tě!
      Myslím, že se trošičku známe-kdysi jsme se spolu bavili v Concordu, Pardubicích atd. No, já to myslel opravdu s tím ohledem na věk....Hodně štěstí v Novém roce!
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      no moze to byt aj podla veku 30+ len obavam sa ze v tej sekcii by bolo dost mrtvo a aj tak by si musel chodit po rady do kategorie 30- ;)
    • Mireklbc
      Mireklbc
      Basic
      :)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Jasně, že nezáleží jenom na věku. Já jsem byl diskutoval inteligentně už ve školce, takový jsem já. :D

Prozatim by snad mohla podobný efekt zajistit Strategická diskuze, když bys tam založil vlákno pro hru 30BI+, kde by se dala řada témat probírat konkrétně pro tyto stakes. Chápe, že to neni ideální řešení, ale možná lepší, než nic?
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Mireklbc původně napsal
      Ahoj, zdravím tě!
      Myslím, že se trošičku známe-kdysi jsme se spolu bavili v Concordu, Pardubicích atd. No, já to myslel opravdu s tím ohledem na věk....Hodně štěstí v Novém roce!
      Jasný, už si vzpomínám :) ...ale to bohužel asi nepřispěje k mojí schopnosti něják vyřešit tento problém, ale snad to není tak hrozné nebo nějáký přiklad? :f_biggrin: ...ať se taky pobavíme!