BLOG: NEpOBLADE "se" na cestě vzrhůru

• NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Registrace: 25.07.2012 Příspěvky: 698
      Tak teda dobrá, i já si udělám BLOG, a to hlavně z důvodu studia, podělení se s komunitou v progressu a tím jí říct, jak skvělou tu odvádí práci. Další důvod je taky ten, že jestli se vůbec dostanu na vysoký limity, tak se zpět ohlédnu na svůj růst a uvidím, co za osla jsem byl, jak jsem hrál, a měl se vlastně čemu zasmát :-)

Někdo mě už zná, a v HJ foru kouká na moje handy co postu, a kdo mě nezná, tak tady házím zpětně svoje představení

Thaiský box, kterýmu se věnuju, je nejen o násilí, ale hlavně o skvělýmu pročištění hlavy, odreagování, a dodání sebevědomí do každý životní fáze, takže trošku i reklama pro sport :-) (holky nebojte se toho) btw. jak jsem psal v představení, sympatická holka se furt nenašla, tak se nebojte ani mě :-D ... no ehm, není teda důležitý kolikrát spadnete, bustnete, nebo prohrajete... důležitý je, vstát a začít bojovat tvrdějc. Nikdo nám nedá tak tvrdou ránu, jako je sám život. Navíc, už dlouho používám rčení: když nemůžeš, tak si přidej.
      Jen ne být stále v tiltu :-)

No, hlavně k pokru teda.
      Hraju na PP NL2 a trošku mě mrzí ta spolupráce, tuším že budou problémy s bodama, ale zatím to tolik neřeším, na diamanty nedosáhnu, a s PPs to taky není žádná sláva... Samotnou hrou nějak vystačím na Silver status tady na PS, a ani tak ty strategie nečtu tak, jak by bylo zdrávo.
      Ne že by nebyl čas na hraní, ale když přijdu z práce, tak se mi učit nechce, hrát taky ne, a když už teda mám náladu na poker, tak si chci zahrát, a až mě to po hodině dvou přestane bavit, tak se učit taky nechci. Proto tenhle blog, abych si napsal cíle sem, kde to všichni uvidí, a budu mít další motivaci nezklamat komunitu v hromadném obírání toho hejna ryb.

Máme teda začátek roku, čas si dát nějaký předsevzetí. Moje teda založit blog a pravidelně aktualizovat.

Plány:
      do konce týdne:

přelouskat 2x 3x
      :diamond: Pokerová matematika: Odds a outy
      :diamond: Pokerová matematika: Implied pot odds tohle moc nechápu stejně :-)
      :diamond: Po flopu: Iniciativa na vaší straně
      :diamond: Po flopu: Iniciativu má soupeř
      :diamond: Po flopu: Nikdo nemá iniciativu
      :diamond: 8 typů hráčů - jak získat jejich peníze

Na videa bude nejspíš ještě čas, ale něco z toho mám vytisknutý a udělanej takovej výcuc, důležitý věty, sekce, to co si musím pamatovat.

do konce měsíce

:heart: bronz články ovládat a postupně začít studovat silver
      :heart: rozhodně se dostat na NL4 (BRL v současnosti $83)
      :heart: být si jistý hrou a neřikat si po prvním vyhraným BI v daný den, že už to pro dnešek stačí
      :heart: tím pádem nebýt skromný :f_cool:
      :heart: s dostatečnou hrou a studiem rozhodně zvětšit tréninkové dávky (4x týdně běh + práce na pytli, lapy, začít zase pravidelně plavat a vrátit se ke squashi) - k vyčištění hlavy

No, na první post je toho asi víc, spisovatel ze mě nebude, ale když člověk píše to, o čem přemýšlí, líp si to zapamatuje a uvědomí, když nad tím vlastně musí přemýšlet.

A ještě nějaký moudro na závěr, trošku si budu protiřečit s tím svým progressem, ale:

Nahoru nepoletím, a dole mě najdou

S tím teda bojovat a neztotožnit se :f_cool:
  • 41 odpovědí
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Ještě mě napadlo, myslím že by mohl být čas postnout nějak svoje stats v dosavadním průběhu.
      Když jsem se zde zjevil, tak jsem dostal $20 který jsem dá se říct prohrál (nejsem ani první, ani poslední :) ) ... Vstal jsem, a začal druhé kolo, poslal si svých $50, dostal $30 za první vklad od PS, a vypracoval se na nějakých $90, které jsem neudržel a dostal se na cca $78. Za chvilku zpět na $96 nějak, ale v současnosti zas kolem $83 asi... jak kdyby ten "poslední schod" byl nějakej vysokej.

Nejen že posílám handy do HJ fora, ale chtěl bych na hrubo zhodnotit hru z pozic, podle stats, nebo nevím podle čeho všeho. Nevím ale jak na to, tak kdyby byl někdo ochotnej, poprosil bych o návod jak postnout celkový stats, graf nebo tak něco :-) nahrávat hru myslím nemá smysl, nemám dostatečnej skill abych pochopil vše, co by se mi někdo snažil rozsáhle vysvětlit, potřebuju tu horu skládat z kamínků a jít pomalu a osvojovat si vše, pokud možno ne najednou :-)
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,682
      Ahoj
      Su rád,že tě tady vidím.
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Borci čau, jdem na první hodnocení do blogu :-)

Včera jsem hrál jednu malinkou session, a můžu říct, že ty stoly na PP byly zrovna nějaký v řiti nebo co. Bud bylo hodně shortstacků, nebo max 6 lidí na FR i se mnou, a to nemám zatím rád. Určitě počítám s přechodem na SH hru, ale nejdřív na NL4. Takže se z takových stolů radši odpojím a hledám dál. No, hledal jsem vcelku dlouho aspon 3 aktivní stoly, ale během chvilky se to rozpadlo a tak jsem radši "denní dávku" pokeru ukončil. Než hrát na spekulativním stole, radši den volna.

Dneska už to bylo lepší, stolů jak namrd... eh, dost stolů a tak se dalo hrát. Podle mojí table selekce jsem se ale musel tak po cca 50 handách ze stolu odpojit. Bud totální rybník a cbetovat do 4 lidech "jen" s OCs, se mi fakt nechtělo. Nebo podobná situace, když proti sobě mám jen jednoho a zrovna má tak 50 centíků a za to mi to nestojí. Checkuju behind a na T přicházejí donky a většinou na kartách, kteří kompletují všelijakou draw, A nebo K, nebo cokoliv, kvůli kterýmu to callovat potbet proti shorstack rybě fakt nechci zkoušet jestli to drží nebo ne.

Idealní stůl je pro mě tak 5-6 lidí s fullstackem, a zbytek má min. ten dolárek. Jinak se mi ani moc nechce sedět na stolu kde sedí někdo, kdo má víc jak 200 BB. Mám nějak zafixováno, že mu tím stackem roste ego bude silně bluffovat a mě se to nechce pokoušet, když na to nebudu mít ani odds.

Studium:
      Včera i dneska jsem v práci poctivě studoval články z týdenního plánu. Jako vždy, našel jsem věci které jsem neznal a zařadil do hry. Např. callování suited connectorů v pozici (bacha, samozřejmně že ne ze SB!!! to je plýtvání penězma) do multiway potu. V podstatě jsem hrával/vyhrával jen na páry, sety, FH. Postupky občas, ale většinou jen vysoký, ve kterých jsem openraisoval podle tabulky.
      Není konec týdne, ale rozhodně budu číst dál články co jsem ještě nepřečetl, a až to udělám, budu číst znova a najdu další poznatek.

Poznatky z dnešní hry:
      Je radost hrát proti rybám, protože jsou schopný hráč s čímkoliv, ale nejednou se mi stalo (dneska naštěstí ne), že na SD ukážou nějakej totální nesmysl který callují na všech streetech, a kterým bych jim rozhodně nedával do range. Takže ani proti rybám to neni žádná výhra, hezky platí, ale určit range je vážně umění. Takže proti nim kolikrát moc nepřehrávat Over Pair

Jinak se mi poslední dobou líbí hrát na více stolech. Hrával jsem na 3 a bylo to, no, ne uspávací, ale hodně jsem přemýšlel o rangi soupeřů, hodně jsem přehrával svoje handy a s chutí hrál pre-flop svoji širší range. Sice podle tabulky, ale ted si i takový handy rozmyslím, jestli zrovna chci hrát takový handy. Zkouším teda hrát na 5-6 stolech, občas je to masakr to rychle otukat ty foldy, ale jak jsem četl u Cornieho (že má na rozhodnutí tak 3 sec), tak je to vcelku i výhoda. Rychlý rozhodnutí "šetří" peníze bych řekl. Nepřehrávám, nehraju se spekulativníma kartama, a dává mi to čas být aktivnější na stolech kde mám pozici, mám dohrou handu a šanci skutečně vyhrát.

Čeho jsem si dneska ale všiml, neměl jsem vyloženě špatnou handu, ve kterých bych se cítil špatně. Na 3bet jsem uměl zahodit tak jako vždy (na silný 3bet 2x zahozeno i AKo), a za co jsem ještě vcelku rád, tak že jsem dokázal na non A boardu zahodit i KK na riveru, po soupeřově vcelku dost podivný lajně na zpárovaným boardu. Dřív bych to call/shavnul, dneska nový tah, FOLD :-)

Tak bacha, i rybám můžou přijít karty, který náš už na flopu porážej

mmmm, na konec menší moudro (snad se nestane pravidlem:-D nechce se mi to furt hledat :D )

Tak borci čau!
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz

Jsem osel

Úplně jsem zapoměl. Nikdo se mi zatím neozval na ty stats :-) Napadá mě, že nikdo ochotnej nebude, ale jestli si TY, kterej to čteš, a dokázal mi říct něco ke hře z pozic podle stats, tak napiš :-)
      Z HM2 sem můžu dát těch pár základních stats, jako VPIP/PFR/3bet atd... ale myslim že to o hře stejně moc vypovídat nebude, tak bych byl rád za zhodnocení z nějakých širších stats, ale neumim je najít :-).
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      No, včera jsem na report session neměl nějak čas, šel jsem hrát ještě něco jinýho než poker a jen jsem stihnul postnout nějaký handy do HJ fora.

Vesměs dobrá session to byla. Přihlašoval jsem se tak na 4x během dne, ale nikdy se mi nepovedlo trefit dostatečnej počet stolů, na kterých bych chtěl hrát. Až se teda nakonec povedlo, i když jsem musel po chvilkách z rozpadlýho stolu odejít a hledat jinde.
      Musim říct, že asi na dvou stolech jsem se necítil vůbec příjemně. V přítomnosti nějakýho agresivního hráče nějak nepotřebuju sedět, i když vím že pokud ho chci porazit, musím držet lepší karty a přehrát ho. Radši jsem odešel k jinýmu stolu kde to bylo lepší.
      Při jednom stole jsem měl neskutečný stats, přímo mega LAG, chodily super karty a já se je snažil hrát agresivně, až jsem se bál, že mě hodně light budou všichni 3betovat s any two. Nechal jsem stůl stolem a radši odešel jinam.

Za zhruba hodinu a 3/4 dlouho session vyhráno cca 2,5 stacku soupeřů, a ztráta byla jen se setem vs FH co došel na riveru už v all-inu z T (naštěsí jen půl BI), a nebo menší poty včetně prohry AKo vs ultrashorstack (KK) v all-inu preflop. Takže trošku pech, ale nic se nedá dělat. Celkově s hrou spokojenej :f_cool:

Několikrát se mi stalo, že i když jsem openraisoval PP od 6-10, většinou přišel call nebo dva, a pak squeeze. Nic hezkýho a musel jsem foldovat. hodně hráčů už se zapojilo, a pokud bych calloval i ten minsqueeze, za mnou je stále dost hráčů kteří to můžou poslat vše. Vcelku rozumnej tah, co by udělali asi všichni zdejší zkušení :-) jenže pokud to v nějakých 80% přišlo na flopu do setu, tak to neskutečně naštve :-)

No, tolik teda k session a jdu zhodnotit progress ve studiu.

Plány:
      Z minulého týdne:

Podařilo se mi přečíst všechny články které jsem si naplánoval, bylo to fajn čtení, dozvěděl jsem se zase kupu věcí, a určitě se dozvím mnohem víc, až to budu číst ZNOVA!! Vždycky je super si potom v jednotlivých věcech hledat spojitosti a potom je aplikovat ve vlastní hře. Každej stejně dojde k názoru, že nejlepší je hrát, když máme iniciativu!

na tento týden:

:diamond: pokračovat ve studování bronz článků
      :diamond: přiblížit se NL4 :f_cool:
      :diamond: podívat se na videa od Cornieho a jeho sérii, hlavně AA, KK!!!

:club: jelikož docela dost koukám na filmy, postnout nějakej seznam těch, který mi přijdou dobrý (nejsem super znalec filmu, film mě musí hlavně bavit, ne nudit), a nemusí to být zrovna jen novinky v kinech...
      :club: jít na squash se šéfem a zase ho porazit!!! :f_cool:

do konce měsíce:

:heart: postupně se plní, jen nesmím usnout na vavřínech :s_cool:

No a ještě to moudro :)

„Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.“
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      tak, ještě mě napadlo postnout prozatimní (mizerný:-D ) stats z NL2

je to mizérie, po skoro 30k handách na nule :-! ...

dá se z těch pozičních stats něco vypozorovat?
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Tak jak jsem psal, jdu splnit jeden z mých týdenních úkolů.

A ještě jednou opakuju, nejsem žádnej fimovej kritik nebo člověk, kterej hledá ve filmu nějakou schovanou myšlenku, poselství, nebo nevim co (Oscara bych udělovat nemohl).
      Nechápu, jak někdo může říct o nějakým herci, že ve filmu exceluje a podal nejlepší výkon za posledních x filmů. Ano, líbí se mi určití herci a herečky, ale nehodnotím je jako jednotlivce, i když je poznat že se mi někde líbí jak zahrál, a někde ne. Žádnej extrém.

K filmům: můžu všechny žánry, Akční filmy, komedie, horory!!!, i mysteriozní, drama, fakt tak nějak všechno

Akční filmy

:spade: Act of Valor
      Super film! Ve filmu "hrajou" skuteční členové Navy Seals... je to sice znát, ale film je o akci, ne o dialogách, a to je vážně paráda!
      :spade: Rise of the footsoldier
      Tak tohle je masakr film pro nás chlapy :f_cool: tam je snad všechno co nás dokáže zabavit, chlast, brutalita, vulgarita, drogy, sex... Fakt mazec film!
      :spade: Serbuan maut
      Jako fanoušek (a dá se říct i kolega:-D ), mi tohle nesmělo chybět, a o bitky tu fakt neni nouze... P.S. bude se točit dvojka :-P mělo by to být situovaný o pár hodin pozdějc než děj v jedničce
      :spade: Undisputed III: Redemption
      Další bitkařskej film. Scott Adkins a ta jeho muskulatura je něco neskutečnýho... Není to sice nic extra z děje, ale líbilo se mi to hodně.
      :spade: Ong-bak

Z akčních filmů bych toho měl víc, ale z toho co mám na disku se zálohou jsem našel jen tohle a na další si nemůžu vzpomenout:-) třeba bude příště update

Komedie

:club: Kamarád taky rád
      U tohohle jsem se nasmál moc, Mila je fakt kočka a i když to je od začátku klišovitý, zasmál jsem se častokrát :-)
      :club: Zkus mě rozesmát
      něco podobnýho, viděl jsem asi dvakrát a super :-)
      :club: ted trošku překvapení, ale i ty čínský filmy jsou hezký :-)Malý velký bojovník
      je fakt, že si děj už moc nepamatuju, ale je to vcelku úsměvnej film, kterej ne každej viděl a asi to do kin ani nešlo, pro mě super změna
      a když už tu máme exotiku, tak
      :club: Welkeom tu Dongmakgol
      tohle byl mazec film, je to už taky dýl co jsem viděl, ale nasmál jsem se dost, korejcům se to fakt povedlo, nenásilnej humor, ale i silný příběh

no, k těm komeiím asi tolik... Jak jsem psal, na zálohovým disku mám toho víc, ale většinou komedie které si každej umí dohledat nějak sám... Záměr - postnout spíš filmy který se jen tak nenajdou plním teda částečně... první dvě komedie se najít dají, a zbytek spíš ten out of Hollywood

Horory, Thrillery:

:diamond: Srbský film
      prásárna film, někdo hodnotí jako vrchol snuff... První asi půl hodinu je to fakt utahaný, ale zbytek, "nemá chybu"... to člověk vidět dvakrát nechce, ale prasárna to je slušná
      :diamond: The Collector
      no, je pravda, že co fakt nemusim, a zároven mě dokáže "zaskočit" (a proto na ty horory koukam), je takový to mučeníčko:-D , trhání nehtů, štípání zubů, medvědí pasti a tak podobně... tohle je sice trošku nelogický, ale když člověk vypne a jen kouká, tak se bude "bavit"
      :diamond: La cara oculta
      tak tohle bylo super překvapení, nečekal jsem jak mě to bude bavit... fajn změna oproti americe
      :diamond: Human Centipede
      uf, nic moc záživnýho, ale jako nápad slušná prasárna :-D ... za zkouknutí to stojí... komu by se líbilo, tak je i dvojka, ta je mega nudná, ale větší prasárna (tu jsem přeskákal po scénách, nebavilo mě se na to dívat)
      :diamond: I spit on your grave
      tohle se mi "líbilo", to mučeníčko co v hororech čekám je tu slušný:-D , sice spíš ke konci, ale dá se to přečkat
      :diamond: Odpočítávání
      tady to máme dá se říct po celej film, dobrej thriller!
      .
      .
      .
      :diamond: Grave Encounters
      :diamond: Pohřben zaživa
      :diamond: Triangle
      vsadím se, že po filmu budete ještě chvilku jen sedět a přemýšlet, co se tam vlastně všechno dělo:-) rozhodně doporučuju

Mix tak nějak všeho ostatního:

:heart: 127 hodin
      :heart: Hachiko: A dog Story
      mega supr film, fakt silnej příběh, koukat na to s babou, tak je na měkko! jen bych asi doporučil moc nezjištovat o co jde, at vás film překvapí, ale je to takovej emoční vycucávák
      :heart: Precious
      :heart: 21
      :heart: Muži, kteří nenávidí ženy
      originál je originál
      :heart: Inhale
      něco na způsob John Q
      :heart: Invicible (Nepřemožitelný)
      sportovní film podle skutečných událostí
      :heart: Maximální limit
      ze sázkařského prostředí, taky fajn film
      :heart: Warrior
      tak tohle mi nesmělo chybět, mega film, z prostředí který mám rád, silnej příběh, na konci jsem měl na kahánku (stejně jako u Hachika)
      :heart: Limitless
      fakt super film, hodně zajímavej... P.S. strategisti, asi byste chtěli taky takovou pilulku co? :-D

No, to by bylo asi vše co mě tak napadlo a našel jsem u sebe na disku. Určitě je mnohem víc filmů který mě zaujali, ale bud jsem si je smazal, nebo na ně nevzpoměl. Na čsfd.cz (můžu to psát? není to reklama nebo tak?) je žebříček kde si můžete najít i jiný/lepší filmy, jen to někdo bud nezná, nebo nerad hledá. Takže kdo by našel v tomhle inspiraci, tak příjemnou zábavu, a na oplátku kdyžtak pošlete sami něco:-)
      pokud jsem to neviděl a zalíbí se mi, tak zkouknu!
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Tak tu máme aktualizaci blogu z kraje týdne

Plány:
      z minulého týdne:

jelikož byl týden spíš unavující, a u pokeru se mi sedět moc nechtělo, je to s cílema horší... bronz články jsem jen prolítl v práci, když jsem měl zrovna volnou chvilk. Při samotné hře (za celý týden jsem stihnul jen dvě menší sessions- jedna zatím THE BEST OF co se týče profitu) jsem se necítil nějak zvlášt špatně a víceméně se nedostával do hraničních situací nebo vyloženě špatných rozhodnutí... Celkově teda spokojenost :-)

Plány:
      na tento týden:

:diamond: Vrhnout se zpátky na bronz články víc než minulý týden
      :diamond: Konečně si pustit Cornieho videa AA, KK, AK!!!

Plány:
      do konce měsíce:

:heart: NL4 se pomalu blíží a je to dobře! nevim jestli chci rychle s novým limitem naskočit na SH, ale chci mít minimálně ten BR dostačující se podívat výš
      :heart: s tréninkem na posílení psychiky je to horší, běhat se sice dá, ale musím najít sparring partnera, nebo splašit víc lidí pro "hromadnější běh"

P.S. chtěl bych poprosit tatínky a maminky : nebruslete s těma malejma parchantama, co neumí bruslit, mimo prostor kterej je jim na to určenej! motaj se pod nohy i těm, co si jdou jen zajezdit a ne si utrhnout biceps, a nebejt pak schopnej práce, koníčkům, a ani se člověk nevyspí moc!! děkuju

:heart: takže cíl vysekat šéfa ve squashi padl, nejsem schopen to odehrát

Víc se rozepisovat ani nechci. Chtěl bych jen závěrem poděkovat všem těm, kteří mě zatím podporují na cestě na vrchol. At už jde o konstruktivní nápady jak zlepšit hru nalezením leaku, vypozorování čehosi ze stats co jsem postnul, nebo prostého zanechání povzdudivé zprávy zde na blogu.
      Takže milí čumilové, chci Vám teda tímto ještě jednou poděkovat.

„Je lepší zemřít pro něco než žít pro nic.“

Cornell George Hopley-woolrich

• patrez
      patrez
      Bronz
      Registrace: 03.06.2011 Příspěvky: 816
      Ahoj, len tak bajočko som si pozrel pozičné stats. FR nehrávam, ale vpip/pfr by som povedal, že okej, je to nitty ale to sedí na nl2 fr. 3betuješ len monstre, čo je okej taktiež asi, hráme čisto pre value. Problém vidím napr. v tom, že z BU, čo je najziskovejšia pozícia, nemáš veľké winings. Hľadal, by som leaky v postflop hre, preflop je myslím v poriadku. Všimol som si že máš veľmi vysoký cbet, čo je chyba imo. 77% je dosť a potom na turne nepokračuješ tak často v agresii. Takže optimum cbetu vidím tak 55% - 65%. Dokonca ani keby si mal niečo okolo 50% nie je problém imo, lebo hráme straightforward a prevažne fit/fold. Taktiež wtsd je také na hrane. Akože splňa to optimum (aspoň ja mám tak ohraničené, že by to mohlo byť cca 23-27%), ale je to tak na hrane už, ale nemyslím si, že je to nejako zle, síce sa asi vyskytujú prípady, keď nevieš foldnúť a odcalluješ to :)

Takže, aby som to zhrnul: pf sa mi zdá dobrý, problém vidím v postflop hre a hlavne v barrelovaní. Znížil by som cbet% a vyberal si vhodné štruktúry. A ešte zlepšiť hru z BU, možno je to len vzorkou, ale winrate by tam malo byť najvyšie zo všetkých pozícií.

GL :s_thumbsup:
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ahoj, k těm statům...

ne že bych tomu rozuměl ale rád se ve statistikách rýpu. Pokud bys chtěl, tak mi pošli PM a domluvíme se, já bych se v tom rád trochu víc prohrabal :) .
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      patrez:
      díky za obsáhlejší koment (konečně někdo:-) ).... ten BU, no je to takový zvláštní, hraju spíš podle basic tabulky ten proflop, když někdo předemnou raisuje, tak to většinou skládám, ani to z toho BU necalluju, v tom bude možná problém... ryby proti rybám jo, ale víc loose než normálně, takový širší úzká range, no nevim jak to říct, spíš se držím toho, abych měl i tak pozici, něco jako blindy, i když to je asi špatně...
      ten cbet... jak jsem psal, když už se do hry zapojím, většinou s tím, s čím bych měl tahat value od flopu... samo že jsou i flopy na kterých necbetuju, ale nemyslím že jich dělám moc málo, že mám ten cbet F tak vysokej... někde jsem četl, že na FR je těch 70% ok, asi u cornieho výzvy, ale fakt nevim... ten T pak brzdím schválně, pokud je to bezpečný, hrávám c/c T ... WTSD je dost zkreslený :-) HM2 mám možná dva měsíce? nevim, a ten první měsíc jsem to hrál furt tak nějak na houpačce, ted to musí spíš klesat než se držet, dřív jsem to hrál fakt jak vítr fouká, víš jak, neporazitelnej...

jak se zaměřit na ten leak? studovat situace od flopu>...?

TedG82
      I tobě díky za koment i za ochotu, jen prosím tě, tohle jsou jediný stats co umím poslat z HeMu, takový ty obsáhlý jsem tam nenašel, asi blbě koukám, ale pracuju s tím hlavně jako basic.
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      tak,
      začátek týdne i měsíce, rozhodl jsem se pro aktualizaci blogu.
      Jelikož to skoro nikdo nečte, ztratil jsem zájem to aktualizovávat častěji. I když to teda má sloužit primárně pro moje účely, je to skoro stejný, jako bych si to psal do fyzickýho notesu. Takže:

Plány:
      Z minulého měsíce:

:heart: přiblížit se NL4 se nepodařilo
      chytnul jsem nějakej downswing a tím i trochu zájem o hru
      :heart: kvůli natrženýmu bicepsu (nebo co s nim stále mám), nemůžu skoro trénovat a tím posilovat psychiku
      :heart: vysekat šéfa ve squashi taktéž nesplněno (viz. výše)

:club: co hodnotím kladně, tak určitě přečtení bronz článků a pár dalších ze silver sekce (čekal jsem, že to bude "nudnější", ale silver články jsou hezky sepsaný)
      :club: videa zkouknuta :f_cool:
      :club: :club: BIG pozitivum je asi 4 hodinový "kobereček" s TedG82, kde jsem rozebrali handy, HUD, řekli si něco ke stats

Plány:
      Na tento MĚSÍC:

:spade: úspěšně zdolat NL2 a aklimatizovat se v dalším výškovém táboře
      :spade: pročítat silver články a zkouknout další videa od cornieho
      :spade: aktivněji se zapojovat do HJ fora
      :spade: začlo další kolo Squash amateur league - takže vzít si pro sichr trenéra na nějakej ten trénink a porazit soupeře v lize :f_cool: (ovlivněno tou rukou)

Stejně tak jako TedG82, možná i ostatní neví o super kvízech které tu na PS.com jsou, takže TY, čtenáři, vyzkoušej svoje schopnosti TADY V TOM ODKAZU :)

Snažím se dost koukat na Fandu a Nova Sport kde kolem druhý hodiny dávají EPT tour nebo The Big Game, není to sice CG ale baví mě se na to dívat :-)

Moji nejoblíbenější/nejkrásnější, Daniel a Amanda :heart: (já jsem na blondýnkovej :s_love: :)

„Musíš se mnoho učit, abys poznal, že málo víš.“
      Michel De Montaigne
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Hlavně ty mé rady ber s velkou rezervou :D . Poslední dobou mám pocit, že umím všechno, jen ne hrát dobře poker.

A ty kvízy jsou samozřejmě nuts. :f_biggrin:
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      Borci čau, rozhodl jsem se pro další aktualizaci blogu :f_cool:

I když to moc lidí očividně nezajímá (a je mi to už nějak fuk), jdu zaznamenat progress.

Čím bych začal... Rameno stále v 3,14či ale i tak jsem šel se šéfem na squash a vysekal ho :s_cool: 8:2 na sety. Ted nevim jestli je to dobře, ale od tý doby co jsem si koupil novou raketu jsem s ním k neporažení... A to mě celej předešlej rok porážel hrozným rancem... Ted přemýšlím, jestli si nepodkopávám pod sebou žebřík a nebude mě úkolovat v rachotě :f_confused:

Co je další pro mě plus, je že jsem konečně vyclearoval první část bonusu (1/10 z 50 dolarovýho depositu).
      Co je ale mínus, tak to že jsem ho na druhej den protočil a v podstatě, jako bych nedostal ani ho....

To byly parádní hry, fakt miluju když ryba calluje 3 streety proti setu es svojí flush draw, zvlášt když takhle calluje backdoor flush draw... Nebo když se na riveru zkompletuje fintilion draws a můj TPTK taky naprosto k ho... Tam jsem odezval svůj bonus a mrtě dalších kuřátek. No nic, asi variance a jednou se to otočí... To jsem ale zvědavej kdy

Včera scénář podobnej, brzo -4 USD na varianci a částečně špatným odhadu... ale věděl jsem, že nehraju špatně a nevzdal to, nakonec jsem skončil den +3 USD :f_cool: když zázračně došlo snad i na double AA all-in pre-flop...

Dneska podobné, jen s tím rozdílem že očekávaný počáteční mínus nepřišel a já šel po schůdcích stále nahoru k dalším +3 USD

Začínám teda cítit progress, od TedGa hraju trošku víc loose z LP a častěji se izoluju s rybama, zbytečně nepřehrávám TP, nesnažím se za každou cenu cbetovat. Hlavní ale rozdíl vidím v chránění/kradení blindů. Přizpůsobil jsem tomu HUD a zaměřuju se na statistiky soupeřů ohledně pre-flop hry okolo blindů. Dost často vidím, 100 fold to steal a využívám toho z ku*va širokou rangí, ale jak proti komu.

No nic, zas půl strany sraček a tak to radši balím.... Závěrem chci jen říct

NEČUM

„Nic není nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí.“
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Registrace: 04.01.2013 Příspěvky: 440
      Ahoj...

tak držím palce... at se na to Nl4 dostaneš co nejdřív.

Jsem koukala že mi zas u tebe přibyly nejaky handy ale vubec zas nevim kdy jsme byli u stolu, ted jich radši hraju mín a víc se soustředím na hru,tak třeba příště už tě zpozoruji ... ja jsem vubec rada, že mam furt s čím hrát.

Nechci ti do toho nějak kecat, ale ja si teda myslim že Negreanu je daleko hezčí než Amanda ale to asi bude síla pohledu... ikdyž teda ja jsem na černovlasé kluky, no ale i tak :f_biggrin: ... no dobře no.. je pěkna taky :)

GL jak v pokeru tak ve squash

Jo a jinak ....

čumět budu :f_eek:
      (protože mě to baví)

• NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      no, to bude ještě boj, s tou mojí hrou která jak fakt jak horská dráha (profitem), to bude trvat dýl :-D navíc ještě vytvořit nějakou rezervu at potom nespadnu hned pod 100 kuřátek...

Jj, tuším že to bylo můj poslední hrací den, úterý snad, fakt nevim, ale jen chvilku jsme hráli

Jinak si stojím za tím, že Amanda je hezčí ve více věcech :-D respektive, má toho víc co se může líbit :-D a jak jsem psal, je blond :heart: :P
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      report čumilové

Dnešní den zatím The Best off]...

Po posledním twinnovým coachingem jsem si upravil HUD a dneska s ním prvně hrál. PARÁDA... Od něj jsem si tam dodal pár stats, ale hlavně jsem se konečně dokopal dát si tam stats co jsem chtěl už dřív, zkrášlil a zpřehlednil (díky TedGe).

Svojí snad TAG hrou si troufnu říct jsem byl vcelu nepříjemný hráčem u všech stolů co jsem seděl, chránil si dál blindy, a snažil se využívat pozici. Přesně tak jak jsem si všiml v poslední sessions, co je prostě "dobrá" hra. Nese to ovoce!!

Z čeho jsem fakt štastnej, tak z červené line v dnešmím grafu

konečně se mi povedlo, aby neklesala... I se mi líbí to, že na co jsem šáhnul se povedlo, zbytečně nefoldoval s dobrou handou nebo slušnou draw ( podezřele chodily outy)...

A co nejvíc chci ocenit, že jsem na TOP profitu co jsem kdy byl, a už koukám přes kukátko na NL4 (čistě profitem, nepočítám safe BRM)...

Jen teda čeho se bojím, že většinou když jsem měl delší šnůru ziskovou, pak přišel jeden dav dny, kdy jsem spadl o pár schodů zpět. Doufám že to se tentokrát nestane kua!!!

to je vše, tak zdarec :f_cool:
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,682
      Fšecko vidím!!!!
      hezký grafík
    • NeoBlade
      NeoBlade
      Bronz
      menší report čumilové :f_cool:

Pro dnešek byl menší cíl. Nahrát tolik kuřátek, abych překonal $100.
      Stačilo málo, přesně 222 hand, a já můžu zvolat: DOBRÝ DEN NL4!!!

Do konce měsíce se budu snažit dál udržet 100 hlavokuřátkovej chlívek, abych udržel dostatečně velkej BRM na přechod na vyšší limit, a tím pádem od března mohl začít hrát na novým hřišti :f_biggrin:
      A vůbec mi nebude vadit když se kuřátka budou rozmnožovat at mám i nějak safe roll, počítám tak 5 BI.

tak pic a GL u stolů NeoBlade :-P :-D

P.S. Vinni, díky za report od tebe :-) jen pro tvojí informaci, za dnešek ten graf je snad na chlup stejnej, červená, modrá, všechno jako včera :-P
      tak tobě taky GL u stolů, začni to zase sekat!! kdyžtak ti můžu poslat i svůj HUD, kdyby ti to pomohlo :f_cool: