Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[6max] AKo steal limpu chipka na bubble

• 5 odpovědí
    • kissonleave
      kissonleave
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 3
      ak by si bol short povedzme, mas 11bb, nejaky midstack 15bb a on je chipleader tak to je push po jeho openu, ale keby si bol ty ten midstack tak to push nebude, lebo ide o to si myslim, ze call dostanes s horsu handu jedine tak s AJ AQ inak to bude bud split AK alebo flip a to moc nechceme na bubline.. každopádne toto by som all inom nezahral a ani by som to nedocalloval takže za mna fold.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Zlato
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      kissonleave původně napsal
      ak by si bol short povedzme, mas 11bb, nejaky midstack 15bb a on je chipleader tak to je push po jeho openu, ale keby si bol ty ten midstack tak to push nebude, lebo ide o to si myslim, ze call dostanes s horsu handu jedine tak s AJ AQ inak to bude bud split AK alebo flip a to moc nechceme na bubline.. každopádne toto by som all inom nezahral a ani by som to nedocalloval takže za mna fold.
      To myslíš vážně že bys AK foldnul? ?(

Push je tu ok, WP. Call se mi tu nelíbí, většinou tě flop netrefí a OOP budeš muset handu často vzdát.
    • kissonleave
      kissonleave
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 3
      Ic3g3org3 původně napsal

Push je tu ok, WP. Call se mi tu nelíbí, většinou tě flop netrefí a OOP budeš muset handu často vzdát.

ked nepoznám hráča tak ano, keby som vedel že je to fish čo má staty 60/2 tak by som to pushol, moc by sa mi nechcelo íst do flipu na bubline ked tam budem mat shorta s 4bb
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 476
      Ic3g3org3 původně napsal

wizard mi ukazoval only TT+ ?(
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Zlato
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      - Kdyby otevíral limpem 50% a calloval ti na shove 10%, tak je to nakradenejch 1200 chipů proti jednomu callu.

Uvědom si jak bude vypadat situace po handě když tě callne.

- AK vs top 10% má 58% na výhru, tzn. v 58% případech jdeš na 7200 chipů a skoro vždy sitko vyhraješ. (+necelé 4BIs)
      - ve zbývajících 42% přijdeš o BI.

Tohle není bublina ve FR, kde je payjump bublina, pak dlouho nic a HU. Zahazovat handy jako AK je luxus, který si tu nemůžem dovolit.