[DoN] 44 PP 3s

• MaraCh1994
      MaraCh1994
      Bronz
      Registrace: 11.08.2012 Příspěvky: 369
      do hry jsem se dostal z BB měl jsem to hned na flopu vzdát? turn jsem zahrál něják divně :s_confused:

Known Players:
      UTG2: 2110 - 21 bb
      UTG3: 2060 - 21 bb
      MP1: 2000 - 20 bb
      MP2: 2150 - 22 bb
      MP3: 2350 - 24 bb
      CO: 1940 - 19 bb
      BU: 1910 - 19 bb
      SB: 3540 - 35 bb
      BB: 1940 - 19 bb

50/100 No Limit Hold'em Tournament (9 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.109.1

Preflop: Hero is BB with 4:diamond: , 4:club:
      SB posts small blind (50), Hero posts big blind (100), UTG2 folds, UTG3 calls, 2 folds, MP3 calls, 2 folds, SB calls, Hero checks

Flop: (400 - 4 bb) 7:spade: , 6:heart: , 4:heart: (4 Players)
      SB checks, Hero bets 200, UTG3 raises for 400, MP3 calls, SB folds, Hero 3-bets 400, UTG3 calls, MP3 calls

Turn: (2200 - 22 bb) 9:heart: (3 Players)
      Hero bets 100, UTG3 calls, MP3 bets 1650, Hero folds, UTG3 folds, MP3 gets uncalled back (1550)
  • 2 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,754
      Ten 3-bet se my nelíbí, já bych sázel na flopu víc, tak 300-350, aby mě nedorovnalo tolik draws, takže by ten flop soupeři neměli tak levnej a pokud by pak reraisovali nějak normálně.

Pokud jsi vsadil 200 a dostal si reraise na 400, tak bych se podíval na statistiky soupeře, nebo nějakou historii a pak bych se rozhodoval mezi call a all-in. Pokud i přes reraise svojí kartě věřiš, tak je lepší případnou rybu, která drží draw vysvavit rovnou all-in a nečekat, až tě zabije další karta.

Vzhledem k tomu, že šlo o limpera, tak pokud je to nějaký 28/6, tak bych mu to poslal, protože bych ho odhad na 7x, nebo nějaké overpáry.

Pokud je to solidnější hráč s normáníma statama, tak pravděpodobně limpnutí značí např. čekání na set a na tomhle flopu normálního hráče v podstatě nic trefit nemůže, takže bych vzdal hru a reagoval foldem.

Každopádně 3-bet je tu nejhorší možný řešení podle mě.

Turn check a na all-in zához.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Tiez sa mi to vobec nepaci.
      Skuste sa naucit jednu z najdolezitejsich veci pre vas : NIKDY si zbytocne nekomplikujte zivot! Nesnazte sa hrat nejak tricky, fancy a neviem ako este. Na tychto nizkych stakes uplne staci klasicky straightforward pristup, mam handu sypem to tam lopatou for value, nemam handu tak to zlozim a najdem lepsi spot.

Ten min3bet na flope mi pride uplne otrasny, nezabudaj ze hrate 4way pot, a ten flop je dost drawy na to aby ti kopa turnov zabila akciu, alebo dostala do super ugly spotu ( presne do toho v ktorom si sa ocitol) kde uz si v podstate komitnuty mas set na ruke a ides to foldovat. A navyse ten min3bet vyzera hrozne silne, to iste co tu bolo aj v minulej podobnej hande, takto predsa nikdy nebudes hrat nejake 99, AKs alebo str8draw, skoro stale tam mas monster only.

Takze za mna bet na flope je ok, ale na ten minraise by som to tam poslal cele, uz len kvoli tym dead money a ze stale je tam kopa horsich hands ktore ta dorovnaju, a ty si nemusis komplikovat zivot tym ze co budem robit na xh turnoch v 3-4way spotoch.