Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] 39s value raise OTR

• Ohsovi
      Ohsovi
      Bronz
      Registrace: 02.11.2012 Příspěvky: 65
      IPoker Network No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero: t1500.00 75 BBs
      BB: t1500.00 75 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 3:diamond: 9:diamond:
      Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) 9:club: A:spade: 9:heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets t40.00, BB calls t40

Turn: (t160) 3:heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets t100.00, BB calls t100

River: (t360) K:club: (2 players)
      BB bets t200.00, Hero raises to t1320, BB calls t1120

Villian unknown. Zajímá mě jestli je dobré shovnout river nebo udělat menší raise (možná jen callnout?). Proti gen popu si myslím, že dostanu dost callů od 9x a chci maximalizovat value proti těmto handám. Jak by se situace měnila kdybych věděl, že villian je thinking reg? Jaký je optimální sizing OTR kdyby villian checknul ?
  • 6 odpovědí
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Ohsovi původně napsal
      Villian unknown. Zajímá mě jestli je dobré shovnout river nebo udělat menší raise (možná jen callnout?). Proti gen popu si myslím, že dostanu dost callů od 9x a chci maximalizovat value proti těmto handám. Jak by se situace měnila kdybych věděl, že villian je thinking reg? Jaký je optimální sizing OTR kdyby villian checknul ?

nebo

?

Nevím kterej se hodí víc.
    • Ohsovi
      Ohsovi
      Bronz
      Alficor1 původně napsal
      Ohsovi původně napsal

nebo

?

Nevím kterej se hodí víc.
      Díky za konstruktivní feedback.
      Imho tady reg může dobře donk foldovat 9x proti všem Ax, který nemusí betovat. Já tady skoro nikdy nebudu mít bluffing range a raisovat 79 tu asi nebudu. Ve chvíli kdy necalluje s většinou 9x tak to s těma full house kombama, který neporážim vychází těsně. Pořád to je spíš raise, ale není to zdaleka tak obv.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Takhle - hraješ 75 bb deep, heads up, je to NLHE, ne PLO.. Prostě jen těžko se dostaneš do lepšího spotu než je tenhle, neraisovat tu house je neuvěřitelně nitty. Jo jasně, občas tu otočí lepší house (jako předpokládám v tomhle případě), ale potom se nedá nic dělat, to je poker. A donk/foldovat tu 9x asi nikdo nebude, teda pokud spolu nemáte fakt hodně velkou historii během které jsi ho nikdy post flop neraisnul aniž bys měl nuts.

Minimálně to je můj názor, ale byl bych celkem šokovanej kdyby ti sem někdo napsal něco jinýho.
    • Ohsovi
      Ohsovi
      Bronz
      Otočil horší house. Ptám se hlavně na to jestli si někdo myslí, že se mění calling range pokud shovnu nebo udělám malej raise a co je tedy víc profitable a na sizing pokud by checknul.
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Shovnul bych pro value ze všech 9x a dokud mě někdo nepřesvědčí na vlastní oči o opaku, nečekám že tam někdo ever je schopný foldnout 9x (mají přece trips !!!), většina těchto lidí prostě není schopna foldovat handy které vypadají dobře, ale jejich relativní síla je malá (např. tady to pro něj ani není velký fold), calling range si myslím, že nebude elastická, proto jsem za shove.
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Kdyby to byl fakt silný reg, tak asi river pro value raisovat nemůžeš, ale s takovými se fakt nečekám že setkáš ... kdyby villain checknul, tak bych dal nějakých 220 a targetoval hlavně Ax.