BLOG:From zero to hero:Cesta gamblera

• treyking
      treyking
      Bronz
      Registrace: 29.09.2011 Příspěvky: 246
      Zdravím všechny členy komunity Pokerstrategy.com a hlasím se s novým blogem. :s_love:

:heart: Rozhodl jsem se tento blog založit na popud pana Jareda Tandlera ,který o důležitosti psaní a sdílení poznatků ze své hry psal v knize Mental game of poker .

:spade: Docela mi trvalo vůbec se přinutit tento blog založit a neustále jsem přemýšlel nad tím ,jestli to má smysl atd. a nakonec jsem přišel na to ,že to +EV je . Minimálně v tom ,že budu mít kde ventilovat své emoce, vyvolané mou pošramocenou psychikou a nenávistí k chybám. :s_biggrin:

:diamond: Tento blog také nemusel nikdy vzniknout ,protože před čtyřmi měsíci ,po tom ,co jsem trefil svůj první větší turnaj a vyhrál asi $750 (v té době to byla pro mě hromada peněz ),jsem cashoutnul většinu svého BR ,zůstalo mi asi $200 a hraním NL10 FR jsem spadl až na samé dno ,které znamenalo: BR=$20.

:club: Tehdy jsem si říkal ,že to buď otočím ,anebo s pokerem seknu s tím ,že se mi do něj nebude chtít už investovat (do pokeru jsem za celou svou ''kariéru'' dal asi $10-20 ze své kapsy,tak jsem na tom nechtěl nic měnit)

:spade: Sedl jsem na 6 stolů NL2 FR a z těch posledních asi $20 jsem během týdne udělal nějákých $80 a řekl si ,že tohle je poslední šance ,kterou mi Kartibůh dal a že ji musím naplno využít a vážit si ji ,a tak jsem začel studovat strategii ,kupovat si pokerové knížky a začal jsem hru brát seriózně,jako prostředek k vydělávání peněz. =)

:heart: Všechno to začalo koupí knihy Poker jako byznys od skvělého hráče a spisovatele Dustyho Schmidta,která mě neskutečně motivovala a nakopla mě k práci a také mi ukázala na co se mám připravit ,pokud budu chtít svého cíle opravdu dosáhnout.
      To mě vedlo k další knize Texas hold'em :teorie a praxe - David Sklansky a nakonec jsem se přinutil nahlédnout do knihy Mental game of poker od Jareda Tandlera ,což je pravědpodobně nejlepší pokerový coach ,co se týče psychologie. Knihu mám rozečtenou ,budu sdílet poznatky.

:s_evil: !VAROVÁNÍ! :s_evil:

Předem bych rád varoval před tím ,že jsem velmi lenivý člověk ,velmi pohodlný . Člověk ,který se těžko nutí do využívání svého velkého potenciálu ,který v sobě cítí.

Někdy možná budu k nesnení s příspěvky ,které se tu budou oběvovat a někdy se možná také stane ,že se dostanu na osobní tilt a nějákou dobu se nebudu blogu věnovat ,ale myslím ,že to nebude zase tak často a že to nevzdám ,tak ,jako nevzdávám nakonec NIC.

:heart: Tak to by pro dnešek stačilo ,zítra se budu věnovat tomu ,že zde o sobě napíšu nějáké osobní informace ,cíle a nějákou menší historii mé pošetilé pokerové ''kariéry''.

BLOG BUDU PSÁT NEJMÉNĚ 2X TÝDNĚ -URČITĚ SOBOTA A PAK 1 DEN V TÝDNU ,NEJSPÍŠE ČTVRTEK :s_grin:

Doufám ,že se to na to budete těšit a budete mě podporovat ,podpora je pro mě velmi důležitá a oceňím ji. :s_grin:
  • 1 odpověď
    • treyking
      treyking
      Bronz
      Registrace: 29.09.2011 Příspěvky: 246
      Ahoj

:spade:D neska to nezvládám ...byl jsem na jedno...dobrá ,čtyři :s_mad: Nemám fantazii a jsem unavený ,zítra se budu svému blogu věnovat. :s_biggrin:

:club: Poznatek z dnešní session :+2,5 BI za 2 hodiny na 6-ti NL25 SH stolech.
      Pro mě docela úspěch ,ale včera to nebylo úplně pekné ,nějáké krásné setupy set vs set ,set vs trefený gutshot atd. což se rovná -3 BI :s_mad: :s_biggrin:

No,teď už aspoň víte ,jaké variantě a stakes se věnuji a čemu obětuji 3-12 hodin denně :s_biggrin: .

Nemohu vám prozradit vše hned ,takže se těšte na další příspěvky ,budete se dozvídat další věci o mě ,ale všechno pomalu a po pořádku :s_grin: .

Zatím ahoj,váš milý Treyking.