Blog: I'm a Winner Baby So Why Don't You Kiss Me

• Miraell
      Miraell
      Bronz
      Registrace: 21.10.2011 Příspěvky: 29
      Zdravim všechny pokerstrategisty. Už sem chodím nějakou dobu a myslím že nastal čas se taky konečně představit.

Jmenuju se Blanka a pokeru se věnuju asi dva roky. Hrála jsem na Full Tiltu, když skončil tak přes pokerstrategy na jiných hernách. Tak nějak jsem zkoušela všechno možný-sng, CG, MTT a dokonce speed (!) a předpokládaný výsledek se dostavil:)
      Když se spustil FT, tak jsem se tam vrátila. Hodně jsem studovala články odsud, když jsem měla zlato, i z jiných zdrojů. Rozhodla jsem se věnovat plně CG online a MTT převážně live 1xtýdně (kolem 30 lidí).

Začala jsem 1.1.2013 se 100 dol. na herně FullTilt, hraju FR NL10. (vím že to není safe bankroll, ale já na ty pidilimity už prostě nechci..každej tam odcalluje všechno :)
      K dnešnímu dni je můj bankroll 182 dol.
      Hraju 6-9 stolů, zjistila jsem že při tomhle počtu se dokážu plně soustředit na hru i akce soupeřů, všimnout si, že někdo dostal 2x badbeat a je na tiltu, což je hodně +EV. Doma používám HEM,ale na notebooku nedokážu nainstalovat postgres databázi, takže musím soupeřům věnovat o to větší pozornost. Pak si ty handy projedu v HEMu a soupeře označím.

Tak to je asi dnes všechno. Takových blogů je tu tisíc, takže to asi nikdo číst nebude, ale stejně budu psát :)
  • 11 odpovědí
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ahoj, blogů pokerových hráček co hrají FR CG je tu tak strašně moc, že to opravdu skoro nikdo číst nebude :D . Ale minimálně jeden čtenář se najde.

GL a bacha na ten BRM ať nejsme busto ;)
    • Miraell
      Miraell
      Bronz
      Díky. No tak aspoň pro tebe :)

Včera docela good grind, 1700 hand, profit celkem 19,5 dol. Když jsem tady zakládala bůog, byla jsem + 15, tak ještě trošku navíc. Nicméně poslední dvě hodiny mě to neskutečně drtilo, karty nechodily, když jsem zkusila steal dostala jsem 3bet a když jsem pak viděla s čím (protože VŽDYCKY někdo callnul), tak už jsem byla trochu na tilltu.. Takhle to dopadlo:
      Handa

P.S. Ten konvertor co je tu mi nefuguje, vynechal flop, turn i river a vyhodil jen start. kombinaci a konečný výsledek...
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

myslím, že se nemusíš bát o sledovanost blogu....;)

píše ti to dobře a slečny jsou u nás poměrně populární.... :f_biggrin:

a minimálně já budu tvůj blog sledovat...;)

btw. jestli chceš handy vyhodnotit, tak je dávej do HJ fóra.... :]

GL :P
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      dobry nazov blogu :) trochu poupraveny :D

nech sa dari, GL
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Registrace: 04.01.2013 Příspěvky: 440
      Ahojky

pěkny blog a hlavně gl :)

a toho, že tvuj blog nebude sledovany se fakt bat nemusíš. :f_biggrin:

jinak konvektor mi tu občas blbne taky nebo ten pres sidekick... že vynechává.
    • Miraell
      Miraell
      Bronz
      LooserSR původně napsal
      dobry nazov blogu :) trochu poupraveny :D

nech sa dari, GL
      Nechtěla jsem mít hned v názvu negaci :) Ale koukám, že někteří se toho nebojí :s_biggrin:
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      K té konverzi hand...

Nevím jak je to z exportem hand z fulltiltu, ale píšeš že používáš HEM. Pokud používáš HEM2 tak je tam přímo možnost exportovat handu do formátu pro pokerstrategy forum. Nikdy jsem s tím neměl problém a vždycky se mi podařilo sem handu vložit bez větších problémů.

Jinak jak psal Mike, HJ forum je nuts a určitě ho využívej ;) .
    • Miraell
      Miraell
      Bronz
      Budu muset :) Bohužel je 99% pro short...tak nic moc neokoukám
    • Miraell
      Miraell
      Bronz
      Tak jsem právě dosáhla 200 dol. :f_biggrin: Variance mě teď drtí strašně, ale můj zlodějský um a trpělivost ji porazila !
    • Miraell
      Miraell
      Bronz
      Tak teď jsem delší dobu BE, tak ani nemám co psát. Koukala jsem se na statistiky a nejvíc prohrávám na malých párech a KJ, KQ... Na to se teď musím zaměřit, už vůbec nevím jak to hrát. Navíc teď na FT hraju navečer s min. 3 fiskama u stolu, ale co s člověkem co má staty call open 100% po 40 handách? Chvilku mě to deptalo, ale nakonec je to skvělý! Takže dnešní zisk 41,4 dol. a spokojenost . Good game all.
    • Miraell
      Miraell
      Bronz
      Tak dlouho jsem tu nebyla, že pro vlastní pocit už musím něco napsat.
      Fullring už nehraju, přešla jsem na 6max, což je asi normální vývoj, jak tady pozoruju :) A taky speed :) Chci poděkovat za všechny výukové materiály a videa, který mě rozhodně pomohly a pomáhají.

Mým cílem je dosáhnout co nejdříve na NL50 a diamantu na FT.
      Tenhle týden ale běží mini FTOPS, takže zkusím určitě trefit nějaký turnaj. No tak já zase jdu hrát. :heart:

God game all