Weight challenge

• schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      je mezi vámi někdo, kdo by se rád zbavil přebytečných kil a potřebuje stimul? Rádi byste se nakopli a myslíte, že v komunitě lidí, kteří mají stejný cíl, to půjde líp?

Nabízím výzvu - já osobně vážím 106 kg s bachorem 5 metrů přede mnou :D a měřím 190 cm. Chci se do léta dostat na 95 kg.

Přidá se někdo?

Poznámky:
      * představuji si to tak, že si tu řekneme výchozí stav a stav, kam se chceme dostat
      * přemýšlím i např. o fotce před/po
      * každý by si tu sepsal způsob, jak se chce do cíle dostat (diety, cvičení ...)
      * týdně bychom si tu sdělili, jak se nám daří
      * skype possible
      * nemám v úmyslu soupeřit o peníze, protože chci tuhle challenge milovat, a ne nenávidět ;)
  • 2 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      nepremyslel jsi o tomhle? Insanity Challenge - Get Stronger! muzu jen doporucit, jsem na tom prakticky jako ty a jediny co mi prekazilo pokracovat byla nemoc a uzivani antibiotik, od te doby jsem se k tomu nejak nemohl dokopat, nicmene v pondeli mam prvni lekci s trenerem ve fitku takze pak muzu poreferovat a pripadne se pridat. Ja proste musim cvicit pod dozorem jinak na to budu kaslat :D
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Registrace: 04.01.2013 Příspěvky: 440
      já se klidně přidám chci dát dolu 5 kg... ale fotku sem dávat nebudu :D by se akorad tam maximalně všichni lekli. :D a važím hodně, mám težky kosti :)

- nesedet u compu tak často
      -chci běhat, hrozně mi to chybí ale v zimě to prostě neudejchám, mam slabe astma a jsem kuřak. takže to vidim na posilku nebo cvičení doma .
      jo jo to bylo supr když jsem běhala z Háju až někam na Kačerov
      - jíst zdravějc
      - neponocovat, to ale pochybuju ze se mi nekdy povede :D ja žiju v noci furt