[DoN] JJ v multiway potu

• GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Known Players:
      MP1: 3990 - 40 bb
      MP2: 2370 - 24 bb
      MP3: 1220 - 12 bb
      CO: 2490 - 25 bb
      BU: 2150 - 22 bb
      SB: 1610 - 16 bb
      BB: 1170 - 12 bb

50/100 No Limit Hold'em Tournament (7 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.116.1

Preflop: Hero is CO with J:heart: , J:club:
      SB posts small blind (50), BB posts big blind (100), MP1 raises for 200, 2 folds, Hero folds, 3 folds, MP1 gets uncalled back (100)

Hodně jsem se rozmyšlel, jestli do toho vstoupit callem nebo raisem. AI jsem zavrhl okamžitě. Ale ten hráč na MP1 byl takový podivný. Hrál skoro každou handu. Buďto vstupoval limpem nebo velkým raisem. Ten minirais ve mě vzbudil podezření. Jak byste to zahraly vy?

Na konci ukázal karty,...
      ... měl AA
  • 2 odpovědí
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Mas 25 BB, i QQ jsou tady fold. Byt blindy 100/200 na loose hrace AI, ale taky ne s JJ ( QQ+). Jeste k tve uvaze zda callem nebo raisem. V Donech FR temer NIKDY ! nevstupujeme do hry callem. Vyjimky na blindech 20/40 a 30/60, kdyz jsou aspon 2 limperi muzeme setminovat. Nebo s jednim limperem, jsme na BU a muzem to pripadne po flopu ukrast. Pak uz snad jen call pri vyrazovani. Vsechny ostatni cally jsou spatne.
      Samozrejme, pokud si vsimls vyrazne zmeny v jeho betsizingu, mas na neho super poznamku zdarma jak hraje monstry.
      Jeste snad dodam, tohle neni multiway pot.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      suhlas s realkou, imo fold bude najlepsia moznost, kedze na all in je to este strasne moc, na 3b/fold je to prilis silna handa a na 3b/call zas slaba. Samotny call tiez nebude idealny, kedze nemas skoro ziadnu predstavu o superovej range, casto pridu na flop overkarty a ty svoju handu do riveru neubranis a budes musiet foldnut. A na setmining mas maly stack.

Suma sumarum vylucovacou metodou sme dosli na to ze nam ostava iba fold :)