BLOG: 26$ na 10000$

• solosk
      solosk
      Bronz
      Registrace: 05.03.2008 Příspěvky: 297
      Zdravim vsetkych pokerstrategistov :)

Volam sa Ladislav ,poker hrajem uz dlhsiu dobu a chcem sa zapojit do Cornieho vyzvy :)

Na mojom blogu budem uvadzat statistky ,nejake handy ,zoznam clankov a videi ktore som za kazdy tyzden nastudoval a ake plany mam na dalsi tyzden :)

Zaciatok vyzvy: 21.01.2013
      Počet tyzdnov vo vyzve: 0
      Aktualny bankroll (CBR): 26$
      Herna (H): Poker770
      Typ hry (TH): CG NL2 FR a SH
      Pokerový software: HEM2

:diamond: Ciel na tento tyzden:

:club: Precitat si 2 strieborne clanky

:club:P ozret 2-3 videa

:club: zucasnit sa Twinovho treningu (Pravidelne)

:club: nahrat 8000 az 10000 hand ,spravit report a postnut handy na forum

a samozrejme byt v +EV :f_cool:
  • 3 odpovědí
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Ahoj Láďo,

good luck, ať to šlape a vydržíš. Blog budu určitě sledovat, CG hraji také.

Těším se na první reporty a první crying posty :f_biggrin:
    • solosk
      solosk
      Bronz
      Prvy tyzden vo vyzve je zamnou ,a tak idem zhodnotit vysledok :f_confused:

1. IPOKER - velmi malo :f_confused: a to hram len NL2 ,musim stale table selektovat ,dokonca na FR stoloch sedia vsetci s max range do 25 ,po nejakom case som skusil SH stoly ,tam sa uz nejaka ta fiska najde ,zobere mi 2$ a utece :)

2. Moje chyby - tak najvatsie chyby ktore robim , R neviem zahodit a stale si myslim ze super nema lepsiu ruku ako ja a odovzdam cely stack :)
      Dalsiu chybu ktoru robim ze sa zbytocne pustam do hry zo slabsimi rukami ked sa predomnou zapojilo viac hracou :f_cry:
      Proti celkom dobrym hracom s BU raisujem zo slabsimi rukami ako napr A2+ 9Ts potom ma 3betuju a neviem co mam robit ,tak to musim foldnut :(

3. Neuveritelne zly graf :D ale nabuci tyzden to skusim napravit ,budem viacej tight :) a stale tableselektovat ,lebo bez toho sa do +EV nedostanem nikdy :f_cool: cez tyzden urobim nejaky report a poslem vela hand na forum :)
      Tento tyzden prebiehala promo cash machine ,tak som ju vyuzil ,tak ten graf tak nemrzi ,skorej ponaucil a tesim sa ked si budem robit report a zapisovat chyby :f_p:

• solosk
      solosk
      Bronz
      tak dlho som nic nenapisal ze by bolo nacase :)

Ako som uz pisal na ipokri som cakal viac ryb tak som presiel na ps a vyskusal som si zoom lebo je tam limit NL2, celkom mi to zo zaciatku islo ale zistil som ze sa to neoplati hrat .Ak clovek nema poriadny roll tak ta variancia ho tam zozere.Co sa tam niekedy deje je neskutocne :) Nikedy zoberem superov stack ktory hitol par na boarde a zoberem ho z lepsim kickerom,cbetovat sa tam moc neoplati ludia budu pocket pary tlacit az do riveru ,tak ze s airom hrat ch/f alebo ch/c ,niekedy som ich vyblafoval si mysleli ze som hitol farbu.
      Co sa tyka hudu ,kym by som nazbieral dostatocny pocet hand by som to bustol :f_confused:

Tak nebudem uz nic vymyslat a ostanem pekne na Nl2 ,budem hrat 3-4 stoly ,pouzivat turbo scaner a dufam ze sa postupne prepracujem uz na Nl 4.
      Momentalne mi nic nevychadza do konca marca som uz chcel hrat Nl10 :f_mad:
      Mrzi ma hlavne ze na ps nemam traknuty ucet ale co uz narobim ,ale to oznacovanie hracov na ps sa mi velmi lubi ,konecne poriadna herna ,na ipoker uz nikdy viac ,ipoker ma len zabrzdil mohol som uz byt niekde uplne inde :f_p:

na zoome sa casto hraju pp to znamena ze AA prehate velmi casto ako napriklad ja :(

[SPOILER]Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $0.64 (32 bb)
      SB: $0.83 (41.5 bb)
      BB: $13.20 (660 bb)
      UTG+1: $1.74 (87 bb)
      UTG+2: $2.07 (103.5 bb)
      Hero (MP1): $2.35 (117.5 bb)
      MP2: $1.45 (72.5 bb)
      MP3: $2.80 (140 bb)
      CO: $0.97 (48.5 bb)

Preflop: Hero is MP1 with A A
      2 folds, Hero raises to $0.06, MP2 folds, MP3 calls $0.06, 3 folds, BB raises to $0.24, Hero raises to $0.42, MP3 calls $0.36, BB raises to $4.86, Hero calls $1.93 and is all-in, MP3 calls $2.38 and is all-in

Flop: ($7.96) 6 3 9 (3 players, 2 are all-in)
      Turn: ($7.96) 7 (3 players, 2 are all-in)
      River: ($7.96) J (3 players, 2 are all-in)

Results:
      $7.96 pot ($0.28 rake)
      Final Board: 6 3 9 7 J
      BB showed K K and lost (-$2.80 net)
      Hero showed A A and lost (-$2.35 net)
      MP3 showed 9 9 and won $7.68 ($4.88 net)