[COACH] Feedback Cublajz

• Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Registrace: 12.04.2008 Příspěvky: 584
      Ahoj,

zde mi můžete položit dotaz ohledně moji práce pro Pokerstrategy (HJ,video,coaching), stejně tak se neomezujte v návrzích a připomínkách.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj,

trochu jsem koukal na zahraniční kouče, jakým stylem organizují svoji práci atd. Nechal jsem se inspirovat, a proto přicházím s alespoň základním plánem pro budoucí spolupráci. Tento post také vložím do prvního příspěvku a budu ho dále aktualizovat.

Od této chvíle budou následující coachingy rozděleny do těchto témat.

Obecné strategie

Tématický blok v kterém se budu věnovat analýze konkrétní strategie nebo problému, jako příklad může sloužit téma z prvního coachingu - Umění foldu.

Live play

Jak název napovídá, jedná se o klasickou živou hru, během které budu hrát 2-4 stoly nl50-nl100 s důrazem na vysvětlení myšlenkového pochodu. Zároveň budu odpovídat na vaše dotazy položené v chatu.

HH review

Třetím typem coachingu bude analýza vaší hand history, kterou můžete od tohoto okamžiku začít postovat buď do příslušného HJ threadu a zde ve feedback threadu pak jen zanechat odkaz, nebo můžete handu umístit přímo zde. V následujícím HH review coachingu pak budou tyto handy rozebrány. Výhoda oproti klasickému judgingu je taková, že analýza bude mít okamžitou zpětnou reakci díky chatu a vaše dotazy tak budou ihned zodpovězeny, zatímco v HJ threadu často dochází k silné akumulaci nových hand, a jakýkoliv prostor pro dialog tak zaniká.

Leakfinder

Zatím posledním typem coachingu bude leakfinder, v kterém se zaměřím na strategické chyby jednoho hráče. Materiál k rozebrání může mít podobu videa (nemusí být komentář, ale je vítán) nebo souboru s odehranou hand history.

Do budoucna chystám začít točit videa, která se budou držet podobné struktury. Například u Leakfinderu počítám s možností si "zvát" k natáčení ty hráče, jejichž hh bude rozebíráná, aby se mohli vyjádřit k tomu, jak celou partii sehráli.
  • 20 odpovědí
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,071
      Coaching som si všimol no video neviem nájsť, či je to iba v pláne ?
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Zatim pouze v priprave:)
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Ahoj, kvapem se blizi pristi trenink (prvni ctvrtek v unoru), tak se predbezne ptam o co by byl zajem? Dostal jsem nekolik reakci na prvni coaching, ktery byl pry mozna az moc advanced; nevedel jsem, ze podstatna cast publika jsou nl25 hraci...

Kazdopadne pro priste bych se zkusil drzet vice basic strategii, ktere je potreba implementovat do sve hry ASAP, pro zkusenejsi hrace zase nemusi byt od skody tak trochu navrat ke korenum.

Teorie bude priste urcite mene; druha polovina programu tak bude venovana samotnemu hrani s durazem jak na prvni coaching (umeni foldu), tak na informace z nasledujiciho.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      ja nvm no myslel sem ze nl2-nl25 ma na starosti twinn... jaky coaching pak maji sledovat nl100 hraci? Nerikam ze se nemuzu zopakovat nejake zaklady a mozna se i tak neco noveho priucit ale radej bych kdyby se tematika tykala alespon nl50+. Napr. kdy je vhodne turnovat na bluff, kdy je vhodne hrat c/c as pfa a kolik streets chceme takto odcallovat a proti komu, jak hrat oop as 3bet caller. To sou temata ktera by me osobne zajimala.
    • bubinko05
      bubinko05
      Bronz
      Registrace: 20.12.2010 Příspěvky: 1,057
      Ahoj

mna by zaujimal bluff c-beting or give up (flop turn river) v normal potoch a v 3bet potoch ...
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      mohol by si nám niečo povedať o 3 barrelingu? ktoré spoty sú pre to vhodné, ktoré naopak nie. o tejto téme nie je veľa materiálov

btw, minule sa mi to veľmi páčilo. najmä časť o foldovaní silných kombinácií. uvítal by som pokračovanie aj v tom
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      JohnyC1337 původně napsal
      ja nvm no myslel sem ze nl2-nl25 ma na starosti twinn... jaky coaching pak maji sledovat nl100 hraci? Nerikam ze se nemuzu zopakovat nejake zaklady a mozna se i tak neco noveho priucit ale radej bych kdyby se tematika tykala alespon nl50+. Napr. kdy je vhodne turnovat na bluff, kdy je vhodne hrat c/c as pfa a kolik streets chceme takto odcallovat a proti komu, jak hrat oop as 3bet caller. To sou temata ktera by me osobne zajimala.
      Jasne ja te chapu, myslim, ze nejlepsi bude to ze zacatku smerovat pro nl50 hrace, je to jediny stupen na kterem se muzou sejit hraci z nl25 a nl100, s tim, ze jak pujdou coachingy a videa dale, tak bych se rad venoval spefickym situacim, ktere si vypsal. Nemam pro priste porad nic pripraveneho, protoze se mi tezko hleda material, ktery by uspokojil obe strany (zkusene a mene zkusene hrace). Jeste to budu muset promyslet...dej mi cas:)
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Ahoj,

trochu jsem koukal na zahraniční kouče, jakým stylem organizují svoji práci atd. Nechal jsem se inspirovat, a proto přicházím s alespoň základním plánem pro budoucí spolupráci. Tento post také vložím do prvního příspěvku a budu ho dále aktualizovat.

Od této chvíle budou následující coachingy rozděleny do těchto témat.

Obecné strategie

Tématický blok v kterém se budu věnovat analýze konkrétní strategie nebo problému, jako příklad může sloužit téma z prvního coachingu - Umění foldu.

Live play

Jak název napovídá, jedná se o klasickou živou hru, během které budu hrát 2-4 stoly nl50-nl100 s důrazem na vysvětlení myšlenkového pochodu. Zároveň budu odpovídat na vaše dotazy položené v chatu.

HH review

Třetím typem coachingu bude analýza vaší hand history, kterou můžete od tohoto okamžiku začít postovat buď do příslušného HJ threadu a zde ve feedback threadu pak jen zanechat odkaz, nebo můžete handu umístit přímo zde. V následujícím HH review coachingu pak budou tyto handy rozebrány. Výhoda oproti klasickému judgingu je taková, že analýza bude mít okamžitou zpětnou reakci díky chatu a vaše dotazy tak budou ihned zodpovězeny, zatímco v HJ threadu často dochází k silné akumulaci nových hand, a jakýkoliv prostor pro dialog tak zaniká.

Leakfinder

Zatím posledním typem coachingu bude leakfinder, v kterém se zaměřím na strategické chyby jednoho hráče. Materiál k rozebrání může mít podobu videa (nemusí být komentář, ale je vítán) nebo souboru s odehranou hand history.

Do budoucna chystám začít točit videa, která se budou držet podobné struktury. Například u Leakfinderu počítám s možností si "zvát" k natáčení ty hráče, jejichž hh bude rozebíráná, aby se mohli vyjádřit k tomu, jak celou partii sehráli.

Příští coaching se tak koná 7.2. a bude se jednat o Live play + možnost HH review
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Čo takto skúsiť i nejaký leakfinder vybraného hráča po nejakom čase? Nemusí to byť hneď video, stačí HH z jednej session napr.
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Čo takto skúsiť i nejaký leakfinder vybraného hráča po nejakom čase? Nemusí to byť hneď video, stačí HH z jednej session napr.
      Dobrý nápad, editnu přispěvek above
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 499
      Ahoj, nebudeš čtvrteční coaching nahrávat? Musím do práce a nerad bych o něj přišel.
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      piwmen původně napsal
      Ahoj, nebudeš čtvrteční coaching nahrávat? Musím do práce a nerad bych o něj přišel.
      ja coachingy nebudu nahravat, jedine asi v pripade, ze bych pak cast materialu pouzil pro videa, ale tento coaching to vypada, ze budu pouze hrat. HH nikdo neposlal, takze to pro me ztraci smysl natacet, ale zkus se dohodnout s nekym jinym, minuly si take lidi nahravali:)

BTW: Pokud chce nekdo udelat hh review, tak poslete odkaz na handu, zatim mi vazne od nikoho nic neprislo, takze momentalne mate 100% sanci, ze se v pristim coachingu objevi prave vase handa:)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Zdar, máš na mysli jednu handu alebo nejakú hand history (z jednej session napr.)?
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Zdar, máš na mysli jednu handu alebo nejakú hand history (z jednej session napr.)?
      kdyz posles 1-2 handy, tak to bude slouzit pro hh review, pokud posles history z cele session, tak to pouziju pro leakfinder, tzn. pro budouci coaching nebo video
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      jestli se najde někdo kdo si bude zítřejší coaching nahrávat a byl by ochotný se podělit, tak mi napište PM, děkuji
    • DuckMySuck
      DuckMySuck
      Bronz
      Registrace: 20.01.2010 Příspěvky: 139
      bude dnes twitchtv nebo zase slideshow? :D
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Ahoj, zítřejší coaching se přesouvá na příští čtvrtek, mám horečku a od víkendu ležím:/

Omlouvám se; napsal bych to dřív, ale doufal jsem, že se stihnu dát do kupy.
    • kkapis
      kkapis
      Bronz
      Registrace: 26.01.2010 Příspěvky: 228
      Ahoj,
      koukam, ze v harmonogramu coachingu si zase vypadl, tzn. ze zitra se nebude trenovat? :f_cry:
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      ahoj , jak to vypada zitra s coachingem, bude se konat?
    • 1
    • 2