Blog: like a boss X3merr

• X3merr
      X3merr
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 817
      Ahoj na foru se pohybuju už nějakej ten pátek.
      Po nedávném pádu z nl50 jsem se rozhodl začít psát blog a aspoň trošku se zapojit v komunitě.

něco o mě Jmenuju se Dan a žiju v Praze kde hodlám zůstat +/- do konce velkých prázdnin a našetřit nějaké peníze, investovat atd... Poté chci jet na půl roku do Austrálie jestli má někdo zkušenosti rád bych to probral a nasál nějaký to info .

Jinak za svou pokerovou karieru jsem hrál všechny limity až do nl 100 FR kde jsem byl vplusu a nl 100sh kde jsem byl bohužel v mínusu jelikož mě sh baví víc rozhodl jsem se přestat fullring hrát a zaměřit se jenom na jednu variantu.

Delší dobu jsem stabilně hrál nl 50 na party pokeru, bohužel jsem zlenivěl a přestal se pořádně učit. Po dosažení statusu palladium jsem si aktivoval bonus 3k .... jenže peníze jsou potřeba a já vybral velkou část svého bankrollu stím že přece né na účtě, ale jakoby ten bonus už mám a 20BI nemůžu jen tak prohrát ......
      A ono jo, 20 toček jsem vyhrál jen 5 nebudu si nic nalhávat nějaký ty chyby tam byli.
      nebyl jsem schopný vratit se na nl 25 a hral dál dokud můj roll nebyl tak akorát na nl 10
      v tu chvíly jsem si řekl, že musím zamakat (pozdě ale přece) a tak začal tenhle blog.

Dnes shotuju nl 25 a zatím se dá říct se daří .
      učení a hru mám 1/3 kdy sesion rewiew beru jako učení.

lovu zdar....
  • 14 odpovědí
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      na nl 25 se zatím držím snad to vydrží a za chvíli hurá zpět.

Našel jsem svůj jeden z největších leaků a to hra z blindů kde mi utíká hodně value, takže jsem začal snižovat ztrátovost .

Začal jsem po každé sesion projíždět všechny větší poty a označené handy což má pozitivní vliv ( že já p... to nedělal dřív) , možná ste si všimli spamování HJ fora .

p.s. snažím se najít materiáli na hru z blindu ale našel jsem jich na internetu hodně málo, proto pokud někdo o něčem víte budu vám vděčný.

kdo neví co znamená YOLO - you only live once ( trošku motivace do života abych nezlenivěl a ujasnil si co chci )
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      co sa tyka hry z blindov, tieto si videl?
      http://cs.pokerstrategy.com/video/27095/
      http://cs.pokerstrategy.com/video/27400/
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      neviděl, děkuju.
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      GL s blogem přeju, pokud tu budeš mít takový obrázky častěji začnu sledovat
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      konecne si si zalozil blog urcite bduem sledovat :f_thumbsup:
      a rychlo spat na NL50 gl :)
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Koupil jsem si knihu Poker jako byznys a začal aplikovat absolutní ignor pokladny. chci to kontrolovat vždy po týdnu.

Zažil jsem už hodně skákání po limitech a to zdůvodu agresivního bankrollu od ted budu dodržovat minimum 50 BI .

Jeden z mých největších leaků je že dělám až moc k...tských -Ev blufů prostě kratkej no brain.

Drtím 5 stolů a stále mám problémy si zapisovat ready na hráče a projíždět větší spoty nechápu jak někdo kdo hraje 6+ získává ready.

svoje minimum co musím týdně odehrát si nastavuji na 30 hodin a 8hodin studia

Všem přeju ať prohrajete většinu rollu u stolů aby na mě taky něco zbylo :s_cool: :D
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Tak po 16K hand jsem se podíval do pokladny celkem vyděšený jak na tom jsem aby tam nebylo červeně napsáno -500 :D
      A nakonec na winrate 6/100 coč mě celkem potěšilo po mém vydařeném předchozí období.
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      čím dál víc si všímám že jsem z toho pokeru retardovanej když něco vyhazuju tak to folduju a když mi někdo kecá tak ho bluffcatchuju : atd...

Hlavně bych se chtěl zeptat kdo začal používat slovo imo , viděl jsem to jenom tady a přijde mi to děsně zvrácený slovo :D

k mému postupu včera jsem šikovně spewnul 3 stacky za což bych se nejradši kopnul do držky, nl 50 se rychle přibližuje nejspíš v pondělí pokud budu v plusu.
      hodně mě láká cash game HU takže bych se v blízké budoucnosti chtěl věnovat této variantě.

pokeru každý týden věnuju -/+ 40 hodin i s učením

Mimochodem rád bych se zapojil do nějaké studijní skupiny kdyby jste o něčem věděli nebo někdo měl zájem ozvěte se
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Z duvodu nedávných událostí na PP jsem přešel na FF variantu kde chci dočistit bonus hurá pryč.

Na FF je docela dost vyhrocená dynamika jelikož se tam stahují všichni reguleři z okolí:D
      za tento týden jsem nahrál jen 21K hands chtělo by to víc a odehrál 25hodin profit neznámí odkládám kontrolu pokladny na příští neděli z důvodů psychického zdraví příliš se nedařilo.

UVědomil jsem si že ve spolupráci s ostatními regy je nejvíce value (už bylo na čase) viz Studijní NL cash game skupina

Kdo je tak trochu paranoidní (věří v konspirační teorie atd.) tak by ho mohli tyhle stránky mohli zajímat
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $26.28
      SB:
      $54.03
      BB:
      $22.38
      MP2 (Hero):
      $29.54
      MP3:
      $133.84
      CO:
      $25.00

Preflop: Hero is MP2 with 4, 7.
      Hero calls $0.25, MP3 calls $0.25, CO folds, BU raises to $1.25, 2 folds, Hero raises to $4.25, 2 folds, BU folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.85.

omylem sem postnul bb tak jsem si zaexperimentoval jestli mě budou podezřívat na AA :D
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      tak jsem dneska provedl move up na nl 50 a teda musím říct1 že je to vážně rozdíl od nl25 už jsem to zapoměl jaká je dynamika. Někteří páni jsou fakt paranoidní viz.
      dnešní shot byl velice zajímáví na začátku - 6BI a ke konci tak +2

celkem mi vadí že na té spíče.... herně budu muset zůstat do konce měsíce. po té bych to viděl na william Hill.

Nemůžu si pomoct, ale mám ošklivej pocit ,že se nad online pokerem stahují mračna takže bych to viděl na kombinaci online a live hry kde je mnohem větší pole(jenže žádný rakeback).

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $50.00
      SB:
      $81.66
      BB:
      $51.69
      MP2:
      $133.01
      MP3 (Hero):
      $53.85
      CO:
      $158.56

Preflop: Hero is MP3 with K, A.
      MP2 folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, SB raises to $4.50, BB folds, Hero calls $3.00.

Flop: ($9.5) T, 4, 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $5.00, SB calls $5.00.

Turn: ($19.5) 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $12.00, SB calls $12.00.

River: ($43.5) 2 (2 players)
      SB checks, Hero raises to $32.35(All-In), SB calls $32.35.

Final Pot: $108.2.
      Results follow:

Hero shows a flush, ace high(K A). SB shows a pair of eights(8 8). Hero wins with a flush, ace high(K A).
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,446
      Ta 47o je dobrá, já dneska podobně "zabluffoval" s 32o. Blbě jsem se podíval a v table ninjovi mám nastavenej automatickej 3bet, takže jsem na NL5 omylem krásně 3betnul 40centovej openraise od rocka - staty asi 8/6, tedy na nějakých 1,2 dolaru. Asi jsem se zrovna dobře trefil, protože foldnul.

K tomu stahování mračen - mně je celkem líto, že jsem nezačal s pokerem o hromadu let zpět. Co tak slyším ze všech směrů, tak je to s pokerem pořád horší a horší co se online týká. Aneb zlatý časy skončily, je strašně přeregováno, herny jako PartyPoker na to reagují nesmyslama a podobně. Live poker je samozřejmě zajímavej, ale chybí tam volume, je to strašně časově náročný a obecně míň pohodlný.

Jinak GL s blogem i s NL50 :s_thumbsup:
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Pinny tak si musíme nahrabat co nejvíc než nám to zavřou :) jinak stím přehlížením to znám moc dobře, řekl bych že se mi na tom pár BI za svou kariéru povedlo zvlášt když multy tablim .
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      potřebuju se podělit o geniální tríček :D tomuhle já říkám podvádění :D
      http://www.amk.to/gify/nejnovejsi/detail/38003/