Online poker v Prahe

• pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      Chodite niekto hravat online poker s notebookom do nejakeho podniku v prahe na wifi? Kaviaren / restauracia / pub...

Co som presiel na 1tabling hyper hu sng, tak hravam aj na notebooku a nie vzdy sa mi chce sediet sam cele dni u seba doma, tak chodim hravat aj vonku do cajovni, kaviarni a tak random kde ma napadne :D

mozte nieco odporucit, kde by bola dobra stabilna wifi, pripojka na elektriku a dobra atmosfera na grind?

thnx
  • 17 odpovědí
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      treba v Concord card casinu je dobra wifi a da se tam sedet a obcas tam i zajdu
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      concord je daleko... radsej nieco v centre.. vinohrady a tak?
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      s tou dobrou wifi v concordu bych to zase tak nepřeháněl ^^ v centru mas showdown :)
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      no ja tam nikdy problem nemel, ale mas recht ze v centru je showdown
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      Registrace: 04.01.2013 Příspěvky: 440
      městská knihovna v Praze, ja jsem tam chodila 4 měsíce na praxi. Je tam klid a wifi celkem stabilní a zadarmo, na většině poboček jsou i zásuvky. ja už taky přemyslela, že budu chodit hrát někam s notasem, protože mít za prdeli rodiče u pokeru neni vždycky idealní. Jinak v centru pobočky školská/smíchov, ustřední na marijánském naměstí. jako piti si tam třeba neobjednaš ale za to je tam fakt klid oproti třeba mekači nebo tak něco. Jinak podnik mě napadl touster kde je wifi a bez hesla a celkem přijemny prostředí (teda pokud tam není zrovna akce)
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      do showdownu chodit nechcem. mam odohrate dost live a atmosferu kasin az tak nemusim :D

kniznica je super napad, ale neviem ci by sa tam dobre hralo poker. Ja rad pocuvam hudbu a zabavam sa ked hram. Urcite je vsak super napad ucit sa tam a skratit tym cas co sedim doma :D . V okoli mam 3 pobocky, ale otvaracie hodiny maju dost kratke vacsinou bud iba doobedu alebo poobede a cez vikend vobec, tak nvm.. mozno pojdem raz skusit na velku study session :)

http://www.touster.cz/interier/
      tu to vyzera fakt skvele. pojdem urcite skusit :) vdaka.
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      určo knihovnu muzu doporučit jak na učení tak podle mě i na ten poker.
      je tam klid ale človek musí počítat že tam je takova studijní atmosféra ne každému to vyhovuje.

jo touster je super, ja jsem tam byla v sobotu zrovna a maji tam heineken :f_biggrin:

Ja zas naopak premyslim ze bych s notasem mohla nekdy nekam do casina at to omrknu jestli u pokeru zustanu a budu chtít zkusit live. ale to vubec nevim kam, kde holka s notasem nebude jak pěst na oko :D
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      live poker urcite vyskusaj :) je to fakt zabava pre rekreacneho hraca. Vyhraty prvy turnaj, ten adrenalin ked dostanes prvy krat AA.. fakt super zazitok, ..sediet tam a tvarit sa uplne seriozne :D

hrat to vsak pre profit live je velmi velmi.... ...frustrujuce :D

ked chces ist prvy krat do kasina, tak asi nechod sama.. uz tak to je dost stresujuce :D
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      ta myslenka hrani mimo byt/pokoj se mi celkem libi. Uz nekolikrat jsem premyslel jaky by bylo mit v okoli nekoho znamyho, kdo pravidelne hraje poker, snazi se vzdelavat atp. S takovym clovekem se pravidelne stykat u spolecnych sessions, kde by se nasledne dalo ihned polemizovat nad handama, rozebrat strategie, navzajem se tak celkove ucit. Domluvit se treba, ze by se ten a ten den udelalo setkani (klidne u nekoho doma, pokud ma k dispozici pokoj bez ruseni) a udelat si sessnu, popit pivko, pokecat, poslechnout hudbu atd. atd. Ale holt zatim jsem na nikoho nenarazil kdo ze znamych hraje poker a mel by zajem. No a tim ze hraju fix limit tak je to asi este nerealnejsi :D

Ve sve podstate takovej prilezitostnej pokerflat pro lidi co uz nekde bydli, ale maji zajem o spolecnost kolegu ve zbrani
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      jj, presne :) je to skvele hrat viaceri..
      ja byvam v prahe na poker flate a stale sa snazim volat dobrych hracov lebo je to ovela lepsie.
      v novembri u mna bol top mtt reg z ukrajiny a mtt reg zo slovenska.. nasledne som ja isiel na 2 tyzdne na vymenu na ukrajinu... :P
      Teraz prave je u mna z fora acceleration na par dni, s ktorym davame prave sng hu sessions :)
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      tak to je super (trosku zavidim :s_biggrin: )
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      se mate :)

ja bych se klidně přidala, ale spis blby je že kazdy hraje jiny limit, na jiny urovni atd. ze by se to spatně davalo dohromady. No já jsem uplně jinde :D

s lidma co jsem pravidelne hrala battlefiled 3 jsem se poznala osobne a parada :)

ale teda semnou rozebírat handy by bylo asi o nervy :s_biggrin:
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      mne celkom vyhovuje, ze hra kazdy inu hru :)

spolubyvajuci drti cash games a ked mi rozprava handy a situacie, tak len prikyvujem lebo vobec netusim co to je 100bb deep hra :D

hlavne problem ak hraju ludia rovnake hry je ten, ze jednak nemozte na jednej wifine hrat rovnake stoly (zakazane kvoli collusion) a potom..: kazdy ma iny styl hry a ked ti do toho niekto keca pocas toho ako hrajes je dost naprd lebo prestanes hrat svoju A game a miesto grindu skusas nove veci a hras fancy.

na study session jasne potrebujes ludi co hraju to co ty. Ale ked chces len grindit a bavit sa pri tom pocuvat hudbu a smiat sa ked ti accel poradi, ze na AAQ flope bude 8high good proti check/raise allinu lebo "ved sa zamysli
      , co tam repuje... :s_confused: "

jediny problem je ked niekto zvykne tiltovat..., to je fakt otravne :D

ideme s accelom na pivo a stolny futbalek, ak sa chces pridat ewee skype me: player9043, alebo kludne aj ostatni mozte :) len jedina podmienka je nebit tilt monkey alebo gambling addict. :D
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      ani jedno nejsem.. ale jsem začatečník... no dovoluju si říct pokročilý začatečník, nějaky malý uspěch už za sebou mám :)

tilt znam moc dobre, ale cim delší dobu hraju, tim je to lepší neproživam to tolik. hlavne se snazim drzet v klidu kdyz moc prohravam nebo moc vyhravam....

jinak pivko piju a fotbalek hraju taky, takze jestli pujde jeste nejaky den v tydnu rada se pridam skype si uložim, dneska je to moc na rychlo.

pokecat o pokeru bude určo fine, i mimo forum a dozvím se neco noveho :)
    • Nitrex11
      Nitrex11
      Bronz
      Registrace: 30.12.2008 Příspěvky: 139
      Tak co? Podnikli ste nakonec něco? Taky bych byl pro nějakou zvracenost :-D .. Nl50 SH + hraju Live mtt 2k+ takže bych si rad dal i nějakou online mtt akci. Když tak se ozvete :-)
    • Ewee90
      Ewee90
      Bronz
      jsme byli jen na pokecu a na pivku... ale s tim mým nl2 Fr, jsem uplně jinde :f_biggrin:
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      :) ja teraz vela sedim doma a snazim sa grindit.. :D