Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] barreling QQ late game

• MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t20/t40 Blinds - 2 players - View hand 2085489
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): t470 11.75 BBs
      BB: t530 13.25 BBs

Pre Flop: (t60) Hero is BTN/SB with Q :spade: Q :heart:
      Hero calls t20, BB checks

Flop: (t80) 3 :spade: T :spade: K :club: (2 players)
      BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

Turn: (t160) 7 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets t80, BB calls t80

River: (t320) 4 :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets t310 all in, BB calls t310

Na Kx mě tady nedá určitě stejně jak já ho ne?
  • 3 odpovědí
    • harcur
      harcur
      Bronz
      Registrace: 13.11.2009 Příspěvky: 658
      to by som urcite river checkoval ,tahas value len z T a aj to malo kedy dostanes zaplatene .neporazas Kx ani flushe
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      Při těchto stacích si musel mít už určité informace o soupeři. Podle toho se odvíjí celková handa. Readless bych šel na limp, bet, bet a river je velmi close imo. Myslím, že soupeř bude s 2+ páry dost leadovat river a ne tak často checkovat. Kx by často mít neměl, tím pádem ani lepší handu než QQ. Proto mi shove nevadí. Nicméně spousta pasivnějších soupeřů ti tu bude checkovat flush, 2 páry či bude jen callovat Kx preflop. Tedy záleží na soupeři a podle toho bych se rozhodovat mezi check behind a shovem.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Souhlasím víceméně s pavelsem, 12bb deep půjde většina Kx jam over limp pre, otázka je co s tou flush, ale klonil bych se spíš k shovu readless, myslím, že Tx callne relativně často; pokud by byl villain hodně pasivní tak jsem pro check na riveru (více Kx + flushes v jeho range).