Únorový Fix Limit - pokec pro všechny Fix Limiťáky

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895

Únorový FL pokec pro všechny hráče FL

Únorový FL je vlákno pro všechny FL hráče, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o FL v únoru :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 136 odpovědí
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      vy to pořád ještě hrajete? :f_cool:

tak jsem se koukal na Bwin, no a to je prostě katastrofa, měl jsem tam dříve takový FL rajónek a ty NL turnaje se tam dali taky hrát, teď to je hrozný

dotaz: PartyPoker už není partnerskou hernou?
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      CC100 původně napsal
      dotaz: PartyPoker už není partnerskou hernou?
      Tady http://cs.pokerstrategy.com/news/content/Kon%C4%8D%C3%AD-partnerstv%C3%AD-s-PartyPokerem,-bwin-a-WPT-Pokerem_67615/

Jinak BWin je ted ve stejne siti s PP
    • CC100
      CC100
      Bronz
      díky za info
      každopádně ta změna na Bwinu je naprosto tragická, mělo to tam nějakou specifickou atmosféru a teď je to něco jako pseudoPartypokerbwin

ke všemu jsem si tam před tou změnou nakoupil asi deset ticketů do turnajů za body beinside a to mi úplně smazali - kontaktoval jsem jejich support, ale zatím bez odpovědi
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      SOUTĚŽ soutěž SOUTĚŽ!!!

• Elonko
      Elonko
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 68
      Ahoj,

tak mi včera večer konečně přišla ta na NEJ ruka - po 67 800 handách jsem se dočkal. Už jsem chtěl jít spát a bum - hned na flopu ROYAL FLUSH! :s_biggrin:

Asi jsem to nezahrál nejlíp, chtěl jsem přitlačit až na turnu, ale nevadí - v mikro FL bych s tím díru do světa stejně neudělal - v tu chvíli jsem se snažil udělat rychle screenshot a najit v okolí někoho, komu můžu takovou událost ukázat. No našel jsem jen manželku, ta vůbec nechápala co ji ukazuju tak jsem ji musel pripomenout co to královská flush je a jak je vzácná, až pak mi teda odkývala že dobrý a že už se mám uklidnit =) .

Omlovám se, že se tu tak chlubím, ale komu jinému to můžu ukázat, aniž bych vypadal jako blázen, než zdejším pokerovým znalcům - Vám :D

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.1/$0.2 Fixed-Limit Hold'em (6 handed)

Preflop: Hero is CO with A, K.
      MP2 raises, MP3 calls, Hero 3-Bets, BU folds, SB calls, BB calls, MP2 calls, MP3 calls.

Flop: (15 SB) T, J, Q (5 players)
      SB bets, BB folds, MP2 calls, MP3 calls, Hero calls.

Turn: (9.5 BB) 9 (4 players)
      SB bets, MP2 folds, MP3 folds, Hero raises, SB calls.

River: (13.5 BB) 4 (2 players)
      SB checks, Hero bets, SB calls.

Final Pot: 15.5 BB.
      Results follow:

Hero shows a royal flush(A K).
      SB shows a straight, queen high(8 9).

Hero wins with a royal flush(A K).
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Elonko původně napsal
      v tu chvíli jsem se snažil udělat rychle screenshot a najit v okolí někoho, komu můžu takovou událost ukázat. No našel jsem jen manželku, ta vůbec nechápala co ji ukazuju tak jsem ji musel pripomenout co to královská flush je a jak je vzácná, až pak mi teda odkývala že dobrý a že už se mám uklidnit =) .
      Úplně jsi mi připomněl mohjí první, taky jsem začal okamžitě zmatkovat a řešit jak udělat screenshot, že jsem to nakonec zahrál jako kopyto :) S chlubením přitelkykini, to probíhalo taky podobně: "hm pěkný a co jako" Poté co jsem ji vysvětlil, že taková situace může nasta klidně jen jedno za život a že je to úplně nejvíc co můžeš v pokeru dostat, tak to rozšířila na "No ty jsi teda šikulka, to mám radost" a pak ještě něo ve stylu, že když už stejně nic lepšího nedostanu, tak to můžu vypnout a jít taky něco uklidit :)
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Registrace: 10.08.2012 Příspěvky: 236
      snad ten pocit taky zažiju, ale že hned na flopu to se jen tak nestane, mě to stačí do riveru:D
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Royal Flush!- na Pokerstars mi jednou ve FL CG přišel - je to dobrý pocit mít všech deset výherních kombinací komplet :f_cool:
    • Elonko
      Elonko
      Bronz
      cimprcampr původně napsal

Úplně jsi mi připomněl mohjí první, taky jsem začal okamžitě zmatkovat a řešit jak udělat screenshot, že jsem to nakonec zahrál jako kopyto :) S chlubením přitelkykini, to probíhalo taky podobně: "hm pěkný a co jako" Poté co jsem ji vysvětlil, že taková situace může nasta klidně jen jedno za život a že je to úplně nejvíc co můžeš v pokeru dostat, tak to rozšířila na "No ty jsi teda šikulka, to mám radost" a pak ještě něo ve stylu, že když už stejně nic lepšího nedostanu, tak to můžu vypnout a jít taky něco uklidit :)
      Takže už jsi dostal vicekrát Royal Flush? Jak často na kolik hand tak chodí? No a máš ten screenshot z první? Jsem si ho sice udělal, ale nemám ho - byl jsem vykolejený ještě pár minut, lezl jsem rychle to HeMu, abych handu vykopíroval bokem, no a až pak jsem si uvědomil, že ve schránce byl ten screenshot, který jsem nikam neuložil :s_cry:

@Nike09 - ona asi taková totální handa víc vydělá, když přijde až na riveru. Na tomto flopu by se do souboje pustil málokdo - hrozila flush, postupka a taky tam byly šance na poměrně vysoké páry. A po turnu to už bylo na zához, protože krále i eso, potřebné pro dohrání jisté vítězné flush, jsem měl já, takže do nějakého raisu proti mně by se pustil asi jen maniak :s_mad: .
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      JJ už jsem dostal 3 celkově z toho 2 loni, ze všech mám screenshoty :)

Pravděpodobnost RF pokud se nepletu je něco kolem 650 000:1, takže jsem mneuvěřitelně lucky, protože tolik hand jsem určitě nenahrál.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Viděl jsem ji jednou na play money stole. Porad se neco resilo na chatu ale tohle nikoho nijak neoslovilo. Hlavne ze si nadavali do noobu :f_grin:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Já sem dostal royal v lednu asi 2x, ale předtím pár měsíců nic.
      V SK mi to ukazovalo asi 3x, že se s tím došel do SD.

Většinou sou za to fajn bonusy na živé hře.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      ze ji trefis na flopu primo je sance 1: 790 000, to se me stalo v zivote as trikrat, z toho jen jednou ve FIX limit. sance, ze ti doskace na turnu nebo riveru je ale drasticky vetsi, takova fishka 100/100 WTSD 100 ji ma kazdych 15 000 hand
    • Elonko
      Elonko
      Bronz
      @Zizelevak - a sákryš, takže to znamená, že se při mém hraní 60k hand/rok už další flopové RF určitě nedožiju :s_cry: . Ani nemám ten screeshot, abych se jím mohl ve stáří kochat spolu s fotkami vnoučat :f_frown: .

Měl jsem den pauzu, včera večer jsem k FL zase sednul a ejhle další Royal Flush na stole, ale tentokrát ne u mně - chytla ji na turnu fishka, pěknou srdcovou.

Ale zvlaštnější bylo, že jsem za tech 300 hand, co jsem včera nahrál, chytil 2 pokery - desítkový a čtyřkový, což je pro mně taky handa, kterou chytám tak 2x za měsíc a ne 2x za den. :f_confused:
      Už jsem si říkal, že konečně mi to chodí, ale štěstí na mně nesedlo, spíš se mi vymívá - na co jsou dobré karty, když mi je nikdo nezaplatí, jelikož nikdo nic nechytl a všichni foldnou?
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      tak ono ti ani nahranit tech 790K hand nezaruci, ze ji trefis. Stejne vzacna je i RF vylozena na stole, to jsem mel snad jen jednou.

Jinak vnoucatum to muzes ukazat v replayeru :) pripadne prispevek na foru, podle me budto je bude zajimat poker pochvali te, nebo je poker zajimat nebude a pak je jedno v jake forme to uvidi
    • madjazz
      madjazz
      Bronz

Vím že pro Vás je to denní chléb ale já si na to prostě musím zvyknout :f_mad: První den 98 hand a +27,7BB (chci si dát alespoň 100 hand denně), druhý den 48 hand a -24,6BB (končím kvůli loose tilltu), třetí den 43 hand +20,1BB (končím kvůli winning tiltu, nechci to zase rozházet). Jen mne "děsí" jak to lítá na pár handách.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      podle me mas tu hranici winining tiltu nastavenou moc nizko, nema smysl koncit season po 100 handach.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Ono je to složitější. 100 hand denně je cíl, ne limit ale cíl. Hraju převážně na jednom stole pozdě večer. Hrát osum hodin na pěti stolech jako ostatní nemůžu ani omylem. Teď prostě pomalu trénuju a jak se čas bude uvolňovat, budu přidávat :f_frown:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      20 BB nejsou žádné swingy. Naopak 20 BB nahoru a 20 BB dolu, to je taková break even hra a snad ani nejde hrát s menšími "swingy". Já mám takovouhle nemastnou neslanou nic nedějící se hru posledních víc jak 1000 hand a mám pocit, že u toho akorát ztrácím čas (aspoň bonus se clearuje).

Jinak dva stoly nezvládneš hrát? Vždyť u toho jednoho musíš spoustu času jenom pročumět. :f_confused: