BLOG: long way to be satisfied

• Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      Registrace: 07.02.2010 Příspěvky: 1,224
      Zdravím všechny,

rozhodl jsem se založit si už třetí blog. Tentokrát snad už vydrží trochu dýl a přežije i nějakej downswing.
      K založenímu jsem byl rozhodnut již delší dobu, ale prostě jsem se k tomu nemohl dokopat.

Už je to nějakej ten měsíc, co jsem sklouznul do vod cash games a po malých krůčkách jsem se dopotácel prozatím na nl25, kde se musím přiznat necítím úplně komfortně. No odehrál jsem 10k hands, víceméně úspěšně-nemusel jsem se vracet o limit níž a už to nemám v plánu, jestli se nestane něco špatného. Po pravdě bych to bral jako svojí osobní porážku, když vidím jak hrajou winning hráči daného limitu.
      Tímto blogem bych chtěl zase začít mapovat svojí cestu a progres. Ještě pořádně nevím jakým stylem chci blog vést, ale učinil jsem aspoň ten stěžejní krok a to je samotný založení.

Plánuju sem psát nejen pokerové aktivity, ale také jsem začal posilovat a dostudovávat správnou výživu. Tyto témata by se tu tedy čas od času měli také objevit.

No, to by pro začátek mohlo stačit.

Dík všem co sem zavítali a zavítají...u stolů na shledanou :)
  • 5 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,161
      Veľa šťastia na NL25 :f_thumbsup: Budem sledovať.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Budu sledovat :)
    • tOreee
      tOreee
      Bronz
      Registrace: 05.07.2011 Příspěvky: 1,048
      historky z podsveti o tom jak crushujes BJ tady taky budou ? :D
      jinak jsem opravdu uz necekal ze se nakonec rozhoupes .. :D gl :)
      dej sem kdyz tak pak nejake grafy .. :)
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      Zdravím,

v současnosti prožívám dost špatný období v pokeru. Furt jen folduju, folduju a pak ještě občas folduju. S mojí slabou psychikou tohle začíná vytvářet tilt :( .
      2nd nuts trefuju do nuts a kolik draw se kompletne, když to draw nedržim já, ufffffffffffff.
      No tady je teda můj graf z dosavadního působení na nl25:

No rozhodně to neni všechno jen bad run, tady přikládám 2 spewy jako prase-2 zbytečný BI, stačí u toho jen trochu přemejšlet:

1)
      Villain cbet v 3b potech 91% na velký vzorce-co to znamená ? jediná chbeh range tu byli kingové a chtěl abych něco hitnul...tak nahodil udici a já se chytil:
      PartyGaming - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $8.53
      SB: $25.00
      BB: $40.77
      Hero (UTG): $26.23
      CO: $28.59

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has T:club: T:heart:

Hero raises to $0.85, fold, fold, SB raises to $2.80, fold, Hero calls $1.95

Flop: ($5.85, 2 players) 9:heart: K:club: 9:diamond:
      SB checks, Hero bets $1.58, SB calls $1.58

Turn: ($9.01, 2 players) T:diamond:
      SB checks, Hero bets $4.98, SB calls $4.98

River: ($18.97, 2 players) 4:club:
      SB checks, Hero bets $16.87 and is all-in, SB calls $15.64 and is all-in

SB shows K:spade: K:heart: (Full House, Kings full of Nines) (Pre 81%, Flop 100%, Turn 98%)
      Hero shows T:club: T:heart: (Full House, Tens full of Nines) (Pre 19%, Flop 0%, Turn 2%)
      Hero wins $0.00
      SB wins $47.74

2)
      to asi nepotřebuje komentář, villain obyč tag-za tuhle handu se fakt stydím:
      PartyGaming - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: $25.00
      Hero (BB): $25.00
      UTG: $31.27
      MP: $25.00
      CO: $50.94
      BTN: $21.35

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has 8:heart: 8:club:

fold, MP raises to $0.75, CO calls $0.75, fold, fold, Hero calls $0.50

Flop: ($2.35, 3 players) 9:heart: 7:club: 4:heart:
      Hero checks, MP checks, CO checks

Turn: ($2.35, 3 players) 8:diamond:
      Hero bets $1.75, fold, CO calls $1.75

River: ($5.85, 2 players) 2:club:
      Hero bets $4.17, CO raises to $48.44,
      b]Hero[/b] calls $18.33 =>

Hero mucks 8:heart: 8:club: (Three of a Kind, Eights) (Pre 50%, Flop 68%, Turn 23%)
      CO shows J:club: T:club: (Straight, Jack High) (Pre 50%, Flop 32%, Turn 77%)
      CO wins $48.31

No nakonec to udržení bude těžší než to vypadalo. Aspoň jsem přidal na volume, který bylo v posledních dnech, týdnech i měsících dost slabé.

ps: Historky z blackjacku nebudou , protože variance je proti mě a poslední dobou jsem ho nehrál :D
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      čau,

[SIZE=16] PAUZA[/SIZE]

plánoval jsem update po 20k handách novýho limitu s tím, že udělám takový větší zhodnocení svojí hry. Bohužel jsem se zasekl na 19k handách a tam budu zaseklý dlouho, protože jsem zjistil, že z pokeru v současný době nemám radost a hraju ho jen takovou výplň času, když nemám co jinýho dělat. A to určitě neni dobře pro mojí hru. Byl jsem ve fázi kdy studium se rovnalo nula. Zapnul jsem si coaching a za 5 minut znuděně odcházel :(
      Takže jsem se rozhodl vybrat roll na nějakou dobu, abych to nemohl zapnout až se budu nudit a zkusím přehodnotit přístup k pokeru a nabrat novou sílu na hraní.

ZHODNOCENÍ DOSAVADNÍ HRY NA NL25

:heart: Hodnocení hráčů na tomto limitu
      - nl25 je bezpochyby agresivnější než nl10. Reguláry bych tedy nehodnotil jako lepší, ale jako agresivnější s tím, že ve většině spotů bych řekl, že neví co dělají, jen jsou prostě agresivní a to hlavně preflop. Není problém mít u stolu 3 villainy s 3betama kolem nl10. Takže dokážou pořádně zatopit, ale jak jsem řikal, většina lidí je pak ztracených postflop a je tam neskutečně moc spewů
      - fishí je tam stále dost pro všechny. Je pravda, že přibývá agresivnějších a fit fold fishí a ubývá nejoblíbenějších calling stations.
      -traffic je v yyšší než na nl10, což je paráda

:diamond: Můj graf

:club: Statistiky

-winrate 5,97bb/100
      -EV winrate 9bb/100

-poziční staty

-komentář-byl jsem nespokojen hlavně s 2 věcmi- strašně nízkej 3b, hlavně na BTN a s winrate na BB.
      -na agresivitu limitu jsem se přizpůsobil otvíráním míň spekulativních hand a víc value hand a hrál jsem častěji než dřív 3b spoty postflop, kde mě me to celkem řezalo :) , viz graf called 3bet pf = true

:spade: Konečný zhodnocení
      Svojí hru bych zhodnotil jako dostatečnou, furt jsem si zvykal na nový limit a občas to bylo těžký. Hlavně třeba sizing 3betu většina lidí volí 4x opr i v pozici. Leaku mám samozřejmě furt hodně a bylo by na čem pracovat, tak uvidíme jestli najdu novou motivaci.

No to bude všechno, tak snad brzy zase tu :)