.

• 81 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      :f_biggrin: Nemálo ambiciózny cieľ, GL!
    • slemo69
      slemo69
      Bronz
      Registrace: 30.10.2009 Příspěvky: 701
      Budem sledovat, gl :D
    • TheLastNail
      TheLastNail
      Black Member
      Registrace: 30.05.2008 Příspěvky: 6,035
      lol co za joke nazov blogu

ak si chcel iba prilakat 1dnym kliknutim nejakych zvedavcov a nejde ti o ziskanie realnych followerov a podporovatelov, tak si ho kludne aj nechaj ;)
    • M4S4KR
      M4S4KR
      Bronz
      Registrace: 13.01.2013 Příspěvky: 179
      Uznavam ze se jedna o cil nemalo ambiciozni :rolleyes: ale neverim ze automaticky nerealny, vim ze jako zacatecnik o pokeru zatim nic moc nevim :tongue: ale chut venovat se pokeru mam obrovskou!
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Skuseny profesional by sa musel riadne obracat aby z 0 zarobil 1M za rok, ale v tvojom pripade by som si ten ciel nastavil tak na 5k$ a aj to budes rad ked splnis :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      M4S4KR původně napsal
      Uznavam ze se jedna o cil nemalo ambiciozni :rolleyes: ale neverim ze automaticky nerealny
      Ak si veris, tak som ochotny proti tebe stavit. Ak to das, zarobis extra peniaze navyse. Co ty na to? ;)
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Styďte se plantážníci. Vy jste nikdy neměli žádný cíl, který vás motivoval a za kterým jste byli ochotni jít?

---

Autorovi GL a hlavně výdrž na dlouhé cestě ;)
    • M4S4KR
      M4S4KR
      Bronz
      Zustavam u vyzvy z nazvu sveho blogu :rolleyes: pomalu zjistuji ze na FL se mi nelibi a rad bych se presunul na NL 0.01/0.02 takze si prevedu celou vyhru z WH a to 12$ a presedlam na NL, vklad 15eur tam nechavam. Vecer prilozim prvni graf.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      M4S4KR původně napsal
      Zustavam u vyzvy z nazvu sveho blogu :rolleyes: pomalu zjistuji ze na FL se mi nelibi a rad bych se presunul na NL 0.01/0.02 takze si prevedu celou vyhru z WH a to 12$ a presedlam na NL, vklad 15eur tam nechavam. Vecer prilozim prvni graf.
      Dobre robis ! ak by si zacinal na FL4 tak to by si mal naozaj dost velky problem vyhrat ten milion, na no limite aspon mozes chodit castejsie all in a vyhravat ovela viac. Ale ak ten 1M chces naozaj stihnut tak odporucam nastudovat nejake clanky o superagresivnom BRM, nieco ako mal par rokov dozadu Isildur, jemu sa tiez podarilo za par mesiacov dostat z midstakes na nosebleeds.

A o tej stavke s Opalom pouvazuj, on ta asi az tak dobre nepozna takze nevie do coho ide.

a GL a skus co najcastejsie updatovat blog ako sa ti v tejto challenge dari.
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      Registrace: 23.11.2012 Příspěvky: 216
      hodně zajimavé... jen by mě zajimalo jak toho cíle chceš dosáhnout :) jediný způsob jak to stihnout do roka co mě napadá je trefit několik kvalifikačních turnajů na získání nějákého imba sattelitu na velkej turnaj kde se opět trefíš dost vysoko aby jsi dostal ten milion :D hodně štěstí já si jdu raději sázet sportku :D

ale ted vážně good luck... snad ti ten zápal do pokru vydrží ne jako mě... já se třeba ted budu navracet k pokru už asi po čtvrté a snad už konečně natrvalo :)
    • M4S4KR
      M4S4KR
      Bronz
      Dekuji za podporu i prejevena neduvera me paradoxne motivuje.Takze dost psani a studovani, jdu se vrhnout na uplatneni vedomosti v praxi a Opale nahod podminky :s_cool:
    • IloveDomkoxD
      IloveDomkoxD
      Bronz
      Registrace: 08.11.2012 Příspěvky: 91
      Ja sa kľudne stavím tiež :f_cool: Anyway GL ten názov beriem trošičku ako metaforu ale páči sa mi tvoja ambicióznosť budem sledovať! :)
    • IloveDomkoxD
      IloveDomkoxD
      Bronz
      Registrace: 08.11.2012 Příspěvky: 91
      TheLastNail původně napsal
      lol co za joke nazov blogu

ak si chcel iba prilakat 1dnym kliknutim nejakych zvedavcov a nejde ti o ziskanie realnych followerov a podporovatelov, tak si ho kludne aj nechaj ;)
      Neviem no ja ho sledovať budem už len kvôli tomu názvu ;) :)
    • M4S4KR
      M4S4KR
      Bronz
      Asi by to chtelo psat casteji nez jen jednou za den :rolleyes: ,takze postuji prvni graf po odehrani prvnich 85 hand. Dnes budu rad za 400 hand, oslava narozenin nedovoluje soustredeni na hru :f_eek:

A toto jsou clanky ktere jsem minimalne 3x precetl
      Co znamená Big Stack Strategy?
      Jak hrát před flopem
      Jak hrát po flopu
      Pokerová matematika: Odds a outy
      Pokerová matematika: Implied pot odds
      Po flopu - iniciativa na vaší straně
      Po flopu: Iniciativu má soupeř
      Po flopu: Nikdo nemá iniciativu
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      M4S4KR původně napsal
      Opale nahod podminky :s_cool:
      5:1 v tvoj prospech, kedze uznavam, ze sa nejedna o ani trochu jednoduchu challange. Sumu si mozes zvolit aku uznas za vhodne a nasledne poprosime niekoho z moderatorov o escrow (podrzanie penazi pocas trvania stavky). Pod 5:1 myslim, ze ty stavis napriklad $1000 proti mojim $5000 a kto bude mat pravdu ziska na konci $6000. Vysledky budu, samozrejme, musiet byt overene nezavislou osobou.

Prijmas?
    • M4S4KR
      M4S4KR
      Bronz
      A znovu poker a znovu z 8 a znovu na pokerstars :D

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      SB:
      $0.86
      BB:
      $1.96
      UTG2:
      $1.03
      MP1:
      $1.69
      MP2:
      $2.69
      MP3 (Hero):
      $1.72
      CO:
      $2.62
      BU:
      $2.08

Preflop: Hero is MP3 with 8, 8.
      2 folds, MP2 calls $0.02, Hero calls $0.02, CO calls $0.02, BU folds, SB calls $0.01, BB folds.

Flop: ($0.1) 8, K, 2 (4 players)
      SB bets $0.04, MP2 calls $0.04, Hero raises to $0.16, CO raises to $0.32, SB folds, MP2 folds, Hero raises to $1.70, CO calls $1.38.

Turn: ($3.58) 8 (2 players)

River: ($3.58) 9 (2 players)

Final Pot: $3.58.

Results follow:

Hero shows four of a kind, eights(8 8).
      CO shows a full-house, twos full of eights(2 2).

Hero wins with four of a kind, eights(8 8).
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      S takym grafom co sme videli mi ten kurz 5:1 pride trochu prestreleny .
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Raději bych navrhnul poloviční profit za 2 roky nebo klidně i 1/4 cca 12k usd za 1 rok ať je to napínavější, nikoliv nemožné.
    • M4S4KR
      M4S4KR
      Bronz
      Zdovolenim zustanu u teto challenge, mensi cil by me nedostatecne motivoval :rolleyes: i ten kurz se mi zda prilis tight, nebranim se sazeni a proto navrhuji modifikovat tvuj 5:1 na hard aggressive kurz 1000000:1 a nebo zustat v abstraktni rovine kde po nesplneni challenge zaslouzim verejne pranirovani :D a v opacnem pripade usporadam velkou zranici a vsechny podporovatele rad privitam! :s_cool: