[PLO] Blog: MEDICs Poker life...

• maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      Registrace: 23.12.2009 Příspěvky: 416
      Ahoj jmenuju se Kuba, je mi 22 a studuju 3. rocnik lekarsky fakulty v HK. Pak bydlim z Acc3lem na pokoji na koleji.

Proč zakládám blog?
      Nejakou dobu jsem byl stakovanej na MTTs, rekneme asi rok, a byl jsem neco v MU, no a prave dneska jsem udelal HIT a dostal jsem se z MU. Tudiz zacinam hrat na sebe. A prave jsem si rekl, ze tu cestu budu monitorovat v blogu. Chci si zpetne dohledat svoje targets. Dalsi vec je, ze bych se psanim blogu, chtel naucit lepe formulovat svoje myslenky.

Zatim se kvuli hodinovce budu primarne venovat 180kam a nejakym MTTs, ale uz ted a cim dal vic budu pridavat PLO ZOOM. Uz jsem neco malo odehral, zatim, ale si netroufnu postovat grafy ani delat zavery. Proto jsem take zvolil vlakno OMAHY.

Targets 2013:
      :club: beat PLO100 zoom
      :club: beat pathology and pathophysiology
      :club: 99kg==>86kg
      :heart: 30k profit na sebe
      :heart: SN

Unor (muj zacina vyjimecne az od 2. a vhledem k tomu ze z nej stravim 11 dni na horach)
      :heart: 500MTTs
      :heart: 20k hands na zoomu PLO25
      :club: udelat si na brezen nejakej zevrubnej plan na skolu/poker/sport abych nejak efektivneji fungoval, asi nejaky body si za vsechno dam nebo jeste uvidim, jakekoliv napady bych uvital

:club: musim udelat
      :heart: kdyz udelam bude super

dal bych se rad poptal jestli nekdo nechce povymenovat kontakty jak na MTTs tak na PLO spolupraci...

Mozna sem budu psat i nejake veci z RL, pokud to budu nejak schopen sepsut. Jinak to asi zatim staci, kdyztak dotazy na me
  • 17 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Ahoj Kubo,

tak Tě vítám tady u nás na Pokerstrategy a přeju ti hodně štěstí i úspěchů v tvé pokerové kariéře !

Hnedka na začátku ti poradím přísně dodržovat money management a hrát limity na kterých se cítíš pohodlně.

Nenech se odradit, když se ti nebude vše dařit hned ze začátku tak, jak sis představoval; je to úplně normální. Ale když budeš poctivě studovat a hrát velké volume, tak nakonec uvidíš výsledky svého snažení.

Když ti něco nebude jasné, vůbec se nestyď na cokoliv zeptat, určitě se tu vždy najde někdo kdo rád poradí !

Tak já ti budu držet všechny palečky a přeju hodně štěstí.
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj, vítej :)

Je to jak píše Accel a v omaze dvojnásob. Musíš mít trpělivost a hrát a hrát. Omaha není jako holdem, kde pokud se naučíš hodně přehrávat své soupeře, tak prostě budeš mít skoro vždy převahu. V omaze se mnohem více hrajou karty a občas se s tím nedá nic dělat a člověk se tím musí prohrát.

Každopádně snad tě nic takového nepotká hned zkraje a GL :s_cool:
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      LetMeTiitU původně napsal
      Omaha není jako holdem, kde pokud se naučíš hodně přehrávat své soupeře,
      V Omahe se naucis hodne prehravat sve penize :D

Kazdopadne GL, a pri hrani tych MTTciek sa kludne zapoj aj do nasej MTT sekcie, a do MTT HJ fora kde ti urcite niekto kompetentny poradi :)
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      to acc3l: ty si debil! :D o me budou psat v pondeli na nejspis pokermanovi a o tobe leda .... ;)
      to TLG: cau uz sme spolu driv spolupracovali myslim, mam te na skypu mysli ;)

edit: tak uz tam o me peto pisou sem proste jako super slavnej, chapes ;)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      tak mi skus preventivne na ten skype napisat ci som to skutocne ja :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      maxhuber původně napsal
      to acc3l: ty si debil! :D o me budou psat v pondeli na nejspis pokermanovi a o tobe leda .... ;)
      I wanna have ur sick life
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Tak ale update už
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      tak update teda, aktualne jsem v rakousku ve znameni lyzovani, horkych bazenu a weizenbier.. dneska jsem ale dokoukal prvni dil dabovany nazgula a dohral prvni 1k hand, jsem neco malo v minusu ale 2,5BI pod ev, coz je vlastne uplne jedno..

v sobootu jsem hral jeste MTT session 70 trnys smolne BE..

dnes se jeste chci dokopat postnout par hand do HJ fora, ale nevim zda mam dost sil, zitra pokud neprijedu nejak vyrazneji ovinen mam v planu druhy dil nazghula a par hand. hraji jen dva stoly a snazim se kazdy svuj move nejak ospravedlnit vysvetlit a jedu si proste pekne pomalinku.. uvidime jak to pujde ;)
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      dneska jsem se po lyzovacce dokopal jeste k 1k hands, nejaky postnu pak do HJ.. chci se zlepsit co nejvic nowadays nez moji mysl a zejmena psychiku zatizi skola..

mam odehrano 2 k hands a jsem vicemenne BE. Poprve jsem si dneska prohlizzel trochu graf, no a je zatim bez nejaky zajimavych tendenci. pred spanim si chci jeste pustit druhy dil dabovanyho nazghula, krom vzdelavaci hodnoty to ma taky velkou entertainment value (dabovani ruskeho privuky Toma je fakt nuts) takze double E value = EEV ;)

par postrehu a dotazu:
      :club: prijde mi ze na tom zoomu jsou lidi tight vic zejmena postflop, mylsim si ze je to hodne kvuli tomu ze se na dany spot vykaslou a odkliknou radeji na dalsi, snazim se to exploitovat tim ze rozsiruju oteviraci vzdalenost na CO a BTN a cbetuju fakt hodne, zajima mel nazor ZOOMaru nebo RUSHaru kolik maji cbet a za maji podobne postrehy..
      :club: dal jsem premyslel nad hranim twopair hands, zahazujete nekdy pf, kdy 3 betujete atp. osobne 3betuju spis jen vyssi 2pair hands, mam k tomu vice duvodu..
      :club: dalsi vec co resim, je ze mi na ZOOMu nejde HEM1, takze jsou dve moznosti: zkusit normal speed stoly, to se mi nechce pac zoom je prdel a nemel bych sanci na tu SN, coz je pro me takovej hnaci motor ke grindu omacky a druha moznost porizeni PT nebo HM2 coz se mi mozna nechce jeste vic jelikoz jsem proste na tyhle veci dost konzerva.. tak babo rad!

budu opravdu vdecny za jakykoliv postreh..
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Máš pravdu s tím videem od Nazgula. Je to příjemný v tom, že se člověk učí a zároveň baví :) Btw jeho videa jsou hodně dobrý.

Máš pravdu v tom, že spousta lidí vzdává dost her na flopu i na menší sizing. Já mám cbet 70% na zoomu, ale na normálních stolech jenom něco přes 60%.

Hraní twopair hands je vcelku věda :) Liší se to samozřejmě i podle pozic. Určitě zahazuji handy typu 5522, 9922, 8833 a jiné :) Ale i tyto handy se dají otevřít na btn. Pokud jsem v pozici, tak ani ne3betuji tyto handy pokud to třeba není KKQQds, protože se to hraje pohodlně postflop. Pokud jsem oop tak všechny twopair handy 3betuji.

Jinak HEM1 jde i zoomu jenom musíš nastavit pokerstars software jako správce/administrátora, takže nemusíš kupovat novější verzi ;)
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      Jinak HEM1 jde i zoomu jenom musíš nastavit pokerstars software jako správce/administrátora, takže nemusíš kupovat novější verzi

prosim te, popsal bys mi to polopaticky ;)
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Já mám windows7 a vždycky, když chci spustit stáry, tak na ně kliknu pravým a zvolím možnost "Spustit jako správce" a potom by to mělo frčet :)
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      ahoj,

taky preju hodne stesti..a budu sledovat..

btw. hraju holdem ne omahu..ale pustil jsem si schvalne prvnich par minut videa od Nazgula (co je na tom tak vtipnyho, jsem si rikal) a hrozne me to rozsekalo :D ..az jsem brecel..jak to tam dabuje..to je nuts..

gl
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      to boarrder: diky moc po litym boji uz to frci (mam w8)
      to starstrick: diky

jinak vcera jsem hodne nestastne hral, pak jsem se zamyslel nad nejakyma spotama, asi uz jsem prokoukl par veci a byl jsem za to obdaren horkym behem.. sem tak unavenej z lyzovani a lazni ze nejsem schopen hrat uz, odehral jsem jen 500hand dnes. zaroven mam pripravenych par hand do HJ fora, ale taky az nacerpam silu ;) v sobotu se vracim a pripravuju MTT sessions jak na sobotu tak na nedeli..

Jinak jsem se chtel zeptat zda pouzivate RUNitTWICE, ja jo, a prijde mi to super ;)
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      rozhodl jsem se pro mensi update po jakoby pulce mesice..

no co se tyce MTT tak jsem tak 1200 dole na multacich, mel sem nejake i prodeje % ale proste klasickej prustrel..
      multatky doplnuju 3r a 15kama 180kama, kde sem asi 1k v plusu, takze celkove asi 250 v minusu a volume se odehral 344trneys, ted planuju dneska a zitra MTTsessions a od pristiho tydne mi zacina skola tak budu hrat vic zase omahu..

jezdim si ted videa od TwiceT respektive jsem si zatim jel dve a prijdou mi fakt super (sorry nazghule).

hodim sem graf z PLO25 kdyz se ten mesic puli at tu mam nejakej obrazek taky :D

doufam, ze moje volume (a hlavne samozrejme hra, ale to jde ruku v ruce) bude jen a jen lepsi, zatim se dost flakam s tou omahou..

jeste mam dva offtopic problemy a vzhledem k tomu ze jsem technicky antitalent tak se zeptam jestli nekdo nema napad.
      1/ nevite proc mi muzou na windows 8 chodit na skype opozdene zpravy? je tam udelanej jinak ten skype a nejak se s nim nedokazu szit...
      2/ nevite nahodou proc mi nejde HUD na ftp trneys kdyz na cg normalne jde..

Diky moc za pripadne rady. :D
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      taaaaaaakze... no druha pulka unora fakt fail, chytil sem swing asi 150BI na vsem najednou jako (180ky + MTTs a malem sem bustnul). Plyne z toho ponauceni 250BI roll je malo, do toho jsem muset jeste nejaky 70BI cashoutnout... Ted rebuilduju na 3rkach a nejak to zatim jde (tuktuk).. proto jsem z omahy moc neodehral, coz me mrzi o to vic, ze uz zacala fungovat skype group..

Rec cisel a grafu:

Unor (muj zacina vyjimecne az od 2. a vhledem k tomu ze z nej stravim 11 dni na horach)
      500MTTs OK (700trny)
      20k hands na zoomu PLO25 FAIL
      udelat si na brezen nejakej zevrubnej plan na skolu/poker/sport abych nejak efektivneji fungoval, asi nejaky body si za vsechno dam nebo jeste uvidim, jakekoliv napady bych uvital 50% success, musim rict, ze jsem dcl efektivni, delam to ted tak, ze si naplanuju zhruba co je potreba do skoly behem tydne udelat, na to navrstvim poker a pak do toho nahazim sport ;) ale rozhodne muze byt lip, jeste..

Brezen pred zavorkou jsou cile, co bych fakt chtel udelat a v zavorce jsou cile, ktery kdyz udelam, tak si na hlavu sypat popel nebudu
      :heart: 20k hands (10k)
      :heart: 700MTTs (500)
      :heart: 55 otazek do patologie - onkologie (35)
      :heart: 3 TwiceTho videa a 3 videa na TPE
      :heart: 20hand PLO (HJ forum)

Dal jsem si objednal hodinky z PS storu a zacal jsem si stanovovat cile, ze az dosahnu rollu nejakyho (ne profitu), tak se budu odmenovat (5,5k USD tablet, 7,5k USD dymka).

Jinak tuhle stredu mam vyhrazenou na PLO tka dam nejaky videjko, to uz vim ted ;)

Jeste dodam celkovy graf z PLO25 ZOOM:
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      tak update a brezen.. skoro vsechny body fail jediny co neni fail je volume v mtts

odehral jsem 867 s profitem 3,7k USD coz neni bad.. omahu uz roste nedavam soucasne se skolou neni dost sil, tudiz pokud ten blog nekdo cte tak ho muzete rovnou soupnout do MTT sekce..

tady jsou moje results: http://www.sharkscope.com/#Player-Statistics/Advanced-Search//networks/PokerStars/players/lkenny44?filter=Date:1362092400~1364770799

jinak targets na duben zadny nemam, protoze moje mezery ve skole houstnou a jestli nechci zase cerven az zari dohanet skolu tak bych sebou mel mrsknout.

jinak teda chodim ted dcl plavat krome florce a kondicne se citim lip ale jeste to neni zdaleka ono mno..

je ted takovej blbej cas, kdy neni o cem moc psat..