BLOG: Chci hrát poker, pokus číslo 5.

• Toman804
      Toman804
      Bronz
      Registrace: 23.11.2012 Příspěvky: 216
      :spade: Uvodem
      Opravdu dlouho jsem přemýšlel jestli si tu mám založit blog, už když píšu tenhle první řádek tak si říkám... " co to proboha zase blbnu, stejně mi to dlouho nevydrží " ale což zkusím to... poté co jsem pročítal blogy jiných hráčů (např. od Opal99, Cornie4ever) a viděl jak se vyrovnávají se situací když se jim zrovna nedaří, tak mě napadlo, že možná psát si veřejnej blog mi dodá právě tu motivaci kterou potřebuji. Každopádně nedělám si iluze, že bude mé občasné bláboly někdo číst ale kdyby náhodou předem říkám, že nic extra od mého blogu asi nečekejte... bude úspěch když se mi povede sem někdy dát aspon svůj graf :f_biggrin:

:diamond: Něco o mojí osobě
      Jsem docela mladej pařez z Olomouce v dubnu mi bude teprve 21let. Pokr mám rád už hodně dlouho ale hrát ho něják "oficiálně" na online herně jsem začal teprve na začátku listopadu 2012, tedy před pár měsíci a sice na Party Pokru původně přez jiný affilate který mi dal nějáké ty $ do začátku no tehdy jsem výraz Bankroll Management vubec neznal takže to bylo hodně krátké hraní a uplnou náhodou jsem se tak po prvním prohraném Bankrollu dostal na Pokerstrategy.com kde jsem hledal rychle rychle peníze na poker zdarma věříct, že tentokrát to už dopadne jinak... dopadlo to tak, že jsem rychle dal zbohem dalšímu Bankrollu (7.70$ na hernu Poker770) na a protože mi to nestačilo nezbylo mi nic jiného než složit kvíz abych dostal ještě 10$ tenjsem samozřejmě na poprvé nedal ani omylem tak jsem se nakonec hecnul a šel si přečíst 3základni Basic články... a to bylo ono... moment kdy jsem se probudil do reality a uvědomil si tu pravdu, že vlastně vím o pokru velký prd... do té doby jsem si naivně myslel, že jsem v pokru dobrej a měl jsem náhodou zrovna jen smůlu... jak bych přece taky nemohl být dobrej když jsem ve škole všechny obíral o korunky :f_p:
      samozřejmě jsem pak kvíz dal levou zadní nechal si poslat 10$ na WH Poker a tentokrát mi to i nějákou chvilku vydrželo... no bohužel né na furt... zřejmě to bylo způsobeno tím, že jsem ještě chodil hrát freerolly na Party Poker kde jsem náhodou měl jednu slušnější trefu za pár desítek $ tak jsem potom své hraní na WH příliš neřešil a soustředil se více na Party Poker no nedařilo se mi něják moc slavně + mě demotivoval ten fakt, že PP nemám propojen s PS a to nemluvím o problémech s jejich softem a podporou která na mě příliš nereagovala. Z těchto důvodů jsem se rozhodl vybrat to málo co mi na PP zbylo a přejít natrvalo pod WH Poker a začít tak znovu ještě jednou doufajíc, že tentokrát už to dopadne líp. Tak zajimalo by mě kolik lidí během tohodle nudného textu můj blog už zavřelo :D

:heart: Momentální situace aneb pokus číslo 5.
      Momentálně mám čerstvě založený učet na Skrill kam jsem vložil 400kč (něco málo přez 20$) a čekám až mi přijde ten bonus 10$ což bude pravděpodobně v pondělí nebo úterý, no a tohle všechno bude muj počáteční Bankroll na herně William Hill... chápu, že to není ani 25BI na Microlimity ale líp si to opravdu dovolit nemohu takže přinejmenším budu ze začátku opatrnější.

Začínající Brankroll: asi 30$

:club: Moje primární cíle na 3měsíce

1. neprohrát všechno!
      Koment: :f_love:

2. Vyčistit bonus za vklad
      90dní limit proto cíl na 3měsíce
      upřímně nemám ani páru jak moc to bude těžké nebo snadné
      no příliš moc snad ne.

3. Odehrát Depositors Freerolly a Pokerstrategy Freerolly
      případná trefa by mohla mému začátku hodně pomoct

4. Dostat se až na NL10 a naučit se tento limit porážet.
      co víc dodat viděl jsem jak někteří zvládnou za ten čas v poho dojít na NL 25
      tak to snad za 3měsíce na NL10 zvládnu :)

5. dokončit výzvu "Učíme se vyhrávat"
      Zatím jsem splnil dvě urovně... ty další jsem ještě příliš nezkoumal no měl bych to ale aspon dokončit když nic jiného :f_cool:
  • 32 odpovědí
    • 14jaroslav14
      14jaroslav14
      Bronz
      Registrace: 18.11.2012 Příspěvky: 391
      Gl nech sa ti darí nie ako mne posledne :/

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $2.88
      SB:
      $6.03
      BB (Hero):
      $6.36
      MP2:
      $2.24
      MP3:
      $2.19
      CO:
      $3.08

Preflop: Hero is BB with 5, 5.
      2 folds, CO calls $0.04, BU raises to $0.24, SB folds, Hero calls $0.20, CO folds.

Flop: ($0.54) Q, 9, 5 (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.52, Hero calls $0.52.

Turn: ($1.58) 4 (2 players)
      Hero checks, BU bets $1.51, Hero raises to $3.02, BU calls $0.61.

River: ($6.72) Q (2 players)

Final Pot: $6.72.
      Results follow:

Hero shows a full-house, fives full of queens(5 5).
      BU shows four of a kind, queens(Q Q).

Hero wins with a full-house, fives full of queens(5 5).
      BU wins with four of a kind, queens(Q Q).
    • FRDJ221
      FRDJ221
      Bronz
      Registrace: 24.03.2012 Příspěvky: 166
      Pěkněj blog.
      Ať se ti daří.
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      :diamond: Začínám :diamond:

dneska nejpozději zítra podle toho kdy dojdou peníze na hernu.
      Každopádně jako hlavní cíle na příští tři měsíce mám naučit se porážet limit NL10 a neprohrát přitom všechno což je pro mě těší než se zdá :f_grin:
      Takže abych se za tím nehnal jen tak naslepo budu si dávat i nějáké malé cíle průběžně každý týden které když budu zvládat dobře tak bych měl ten konečný za tři měsíce splnit.
      Taky se připojím do Cornieho Výzvy ale to už bude cíl tak na rok minimálně. :f_p:

Limit - NL2
      Bank - 30$
      Cíle tento týden
      1. Hraním na FR zabezpečit Bankroll nad 50$ s opatrností, není se kam hnát...
      2. Naučit se používat Poker Tracker
      3. Zopakovat si ještě některé bronze články.
      4. Uterní Trénink microlimitu cash game s Twinnem.

:heart:O tom jak dobře nebo katastrofálně dopadne má první session dám vědět hned jak ji odehraju =)
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      Tak mám zasebou první hraní (231hand)... nedopadlo to katastrofalně ale ani nejlíp, variance byla pro mě dosti nepříznivá a prohrál jsem několik BI na handách které jsem pravděpodobně zahrál dobře... našel jsem však i některé které jsem naopak zahrál velice špatně a trochu si až klepu na čelo proč jsem to udělal právě takhle když udělat to dobře by mi ušetřilo dost penez.

Bankroll před hraním: 30$
      Bankroll ted: 27$

Celkově mě hra ani příliš nebavila což byl možná jeden z hlavních problémů
      moje VPIP se drželo okolo 22 až 28 a přitom měli všichni mnohem méně většinou tak okolo 15ti i po 100handách... tak přemýšlím jestli by se mi více nedařilo v SH hře než ve full ringu plném tight hráčů... může mi k tomu někdo zkušenější prosím něco říct ? přece jen si nejsem jistej jestli bych nakonec v SH neprohrával ještě víc.
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 1,137
      Cau peknej blog taky hraju NL2 ale SH na PS..tu SH hru si muzes zkusit a porovnat si to co ti bude vic vyhovovat ja jsem treba zkousel FR a nebavi me furt sedet a cekat na dobrou handu a kdyz prijde tak 4 fishky te callnou a sucknou treba tvoje AA :D ale do hry tam vstupujes vic s tim musis pocitat necekas az tolik na nejlepsi kombinaci jinak by ti pomalu blindy zraly BR staty mam podobny jako ty obcas VPIP 17 a obcas 22 az 25
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      TiltGrinder díky asi nebo spíš určitě tu SH hru zkusím přece jen jak už jsem četl fishky choděj spíš tam protože chtějí akčnější hru i když nevím jak je to na microlimitu NL2 no snad tam nějákou rybku co doplní muj Bankroll najdu :f_love:

Pomalu ale jistě se začínám orientovat ve svém HUDu kde mám zatím sice jen něco málo statů ale kontrolovat je u všech lidí ve full ringu bylo pro mě občas taky trochu nad mé schopnosti a to jsem hrál zatím jen dva stoly... uvidíme jak dopadne SH hraní... jediná zkušenost kterou z SH mám je speed/zoom poker kterej byl právě důvod proč se v předchozích pokusech o hraní pokru muj Bankroll tak rychle vymazal... teda když opomenu ten fakt, že jsem ho šel hrát na limit na kterej jsem měl 2-3BI :f_biggrin:
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Toman804 původně napsal
      no snad tam nějákou rybku co doplní muj Bankroll najdu :f_love:
      tam jich je cely rybnik vsak se podivej na moji handu z dneska :D
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/1996118_344E420A23

Toman804 původně napsal
      jediná zkušenost kterou z SH mám je speed/zoom poker kterej byl právě důvod proč se v předchozích pokusech o hraní pokru muj Bankroll tak rychle vymazal... teda když opomenu ten fakt, že jsem ho šel hrát na limit na kterej jsem měl 2-3BI
      Jo se speed/zoom pokerem taky mam svoje zkusenosti a taky s hranim s 2-3BI :D
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      Tak píšu trošku brzo ale prostě jsem ten SH musel vyzkoušet hned :) jo rybičky se našli...
      na jednom stole jsem měl takovou popravici hned od začátku... nejdřív si doplnil svuj short stack když mě suck-outnul... pak suck-outnul ještě jednoho hráče a následně všechny penízky nasypal do mě :f_love: místo něho přisedla další rybička na kterou si také nemohu stěžovat

Known Players:
      MP2: $2,86 - 143 bb
      MP3: $2,12 - 106 bb
      CO: $1,67 - 84 bb
      BU: $1,96 - 98 bb
      SB: $9,59 - 480 bb
      BB: $2,00 - 100 bb

0,01/0,02 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.116.1

Preflop: Hero is SB with A:diamond: , 5:diamond:
      Hero posts small blind ($0,01), BB posts big blind ($0,02), 3 folds, BU calls, Hero raises for $0,07, BB folds, BU calls

Flop: ($0,18 - 9 bb) Q:spade: , 5:heart: , 4:club: (2 Players)
      Hero bets $0,12, BU calls

Turn: ($0,42 - 21 bb) Q:club: (2 Players)
      Hero bets $0,34, BU calls

River: ($1,10 - 55 bb) J:spade: (2 Players)
      Hero checks, BU checks

ukázal pár čtyřek :f_o:

Bankroll stoupl na 35$ z puvodních 27$
      Asi zůstanu do konce týdne na SH a jestli to tam pujde aspon z poloviny tak dobře jako ted tak tam určitě zůstanu :f_cool:
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      :diamond: Update po pár dnech hraní

Hmm jak bych jen popsal svoji situaci

:f_mad:

jednoduše velká žumpa
      asi mi ten poker fakt moc nejde za 1109hand jsem stihl ze svého počátečního 30$ BR udělat pouhých 10... dneska už jsem dokonce uvažoval, že se na to vykašlu, že tohle pro mě není ale nedá mi to spát a tak jsem si všechny své zahrané handy (špatné i dobré) prošel a zřejmě jsem našel hlavní leaky a důvody proč se mi tolik nedaří... samozřejmě bylo tam i pár čistě variančních spotů ale jeden z mých zásadních problémů je foldování karet, teda příkladem... hitnu TPTK na flopu kde je flush/straight draw soupeř mi vyplatí správě vložený value bet a na turnu přijde karta kterou jsem chtěl vidět nejmín (zkompletovaná draw nebo overkarta proti mému páru) a já si v této situaci nedokážu přiznat, že jsem poraženej a snažím se dostat "levně" do showdownu přičemš však mnohdy dorovnám i soupeřův vysoký raise a výsledný showdown kterej samozřejmě prohraju mě přijde velice draho :) každopádně si na víkend dám pauzu a budu se věnovat spíše stříbrným článkům než hraní... popravdě jsem stříbrné články ještě ani neviděl :f_eek:
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      :heart: Turnajové pondělí

Jak už jsem psal po špatném začátku jsem na víkend přestal hrát a začal se věnova spíše studování silver článků a některých videi... dneska jsem si šel dat ze dva turnaje at konečně hraju alespon něco... a jsem mile překvapen
      začalo to tím, že jsem dostal 65centu z weekly rake race (na will hillu rake race z beginner stolu) a s tímhle jsem si šel zahrát turnaj s buy-inem 0.50 + 0.05 unlimited rebuy s garancí 1000$... nelituju dostal jsem se někde doprostřed ITM... žádná sláva ale skoro 5babek k dobru neuškodí (zvlášt když jsem nedal ani jeden rebuy) + poker strategy 1000 weekly freeroll... tady se mi dařilo neskutečně dobře... temer po celou dobu turnaje jsem se držel mezi 5ti nejlepšíma stackama bohužel ke konci jsem udělal pár chyb takže až na final stul to nebylo ale moc nechylo :) celkem jsem z těch turnají nahrál asi 13 a pul dolls... vím není to žádná sláva ale částečně to zahojí moji žumpu před pár dny takže se můžu od zítřka můžu zase sebevědomně pustit do cash games na NL2

bankroll na začátku 30
      bankroll ted asi 23.5

není to moc ale doufám, že už to nerozházím :f_cool:
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Cau doporucil bych ti nastavit si nejaky stop loss proste kdyz prohrajes treba 2BI tak si das pauzu nebo prestanes ten den hrat...Ze zacatku to nebude jednoduchy sam stim valcim ale bez toho to nejde pak akorat protiltujes cely BR ;)
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      TiltGrinder původně napsal
      Cau doporucil bych ti nastavit si nejaky stop loss proste kdyz prohrajes treba 2BI tak si das pauzu nebo prestanes ten den hrat...Ze zacatku to nebude jednoduchy sam stim valcim ale bez toho to nejde pak akorat protiltujes cely BR ;)
      díky asi tak do toho pujdu... puvodně jsem chtěl při hraní vubec nesledovat bankroll takže jsem pak neměl přehled kolik těch BI už padlo... potom z toho hraní na tiltu nemohlo vyjít nic dobrého... zítra teda zase hurá do cash games 6max dám potom vědět kolik jsem těch BI prohrál tentokrát :f_biggrin:
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      No s tim nesledovanim BR taky valcim a priznam se ze mi to vubec nejde (a to hraju na PS na WH uz je to tezsi kdyz to tam mas v lobby) ale to musis dokazat taky a ze prohrajes 2BI poznas i bez toho ze se podivas na BR :D
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      Tak ještě maličkost... dneska jsem při hraní turnaju neměl zaplej Poker Tracker a až po turnaji zjistil, že jsem neměl zaplej ani sidekick takže jsem myslel, že už tu handu nedohledám ale poker tracker ji nakonec ještě dokázal načíst... musím si ji zarámovat... tohle byl nejdrsnější bad beat mého života co jsem kdy dostal... ani ne protože jsem tím přišel o chip lead na turnaji (po téhle handě jsem hrál ještě hooodně dlouho) ale však... posudte samy... 98% winning chance :f_biggrin:

[SPOILER][b]iPoker - iPoker - $0.00+$0.00|<> NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 16.54 BB
      BB: 34.28 BB
      UTG: 17.56 BB
      UTG+1: 35.24 BB
      MP: 41.34 BB
      MP+1: 23.79 BB
      Hero (CO): 75.78 BB
      BTN: 23.38 BB

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:club: 6:club:

fold, fold, fold, fold, Hero calls 1 BB, fold, SB calls 0.5 BB, BB checks

Flop: (3 BB, 3 players) J:club: 7:club: 9:club:
      SB checks, BB checks, Hero bets 1 BB, fold, BB raises to 3 BB and is all-in, Hero calls 2 BB

Turn: (9 BB, 2 players) 3:spade:
      BB bets 30.28 BB, Hero calls 30.28 BB

River: (69.55 BB, 2 players) T:club:

BB shows 8:club: A:diamond: (Straight Flush, Jack High) (Pre 64%, Flop 4%, Turn 2%)
      Hero mucks A:club: 6:club: (Flush, Ace High) (Pre 36%, Flop 96%, Turn 98%)
      BB wins 69.55 BB
      [/SPOILER]
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      Moje cíle za minulej týden

:diamond: zabezpečit bankroll nad 50BI na NL2 - nesplněno
      budu hrát nakonec SH vyhovuje mi to mnohem více se svým rollem sice nejsem moc spokojen ale zatím se nehodlám vzdát

:club: naučit se používat poker tracker - splněno
      bál jsem se, že to bude něják složitý ale docela rychle jsem se v tom začal orientovat... ale nejsem s tím softem moc spokojen. odpohledu co jsem viděl HEM2 tak mi přišlo, že bude asi lepší... pravděpodobně na něj přejdu hned jak mi skončí trial u PT

:spade: zopakovat si bronze články - splněno
      to byla samozřejmost no moc nového jsem z toho nepobral některé věci jsem pochopil až z videi :f_cool:

:heart: sledovat uterní trenink microlimitu s Twinnem - splněno
      minulé uterý jsem sledoval a byl jsem hodně rád... každýmu kdo začíná s cash game mužu jen doporučit... články jsou sice fajn ale komentovaná videa tam se to teprve dá všechno pochopit

dnešek byl celkem fajn sice žádná sláva ale ani žádná katastrofa... povedlo se mi párkrát nachytat hned 3 maniaky kteří do mě nasypali hromadu penez bohužel bylo i pár hodně nepříjemných bad beatu

Known Players:
      MP2: $1,27 - 64 bb
      MP3: $1,00 - 50 bb
      CO: $2,77 - 139 bb
      BU: $1,07 - 54 bb
      SB: $1,93 - 97 bb
      BB: $5,19 - 260 bb

0,01/0,02 No Limit Hold'em (6 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.210.3

Preflop: Hero is BB with K:diamond: , J:spade:
      SB posts small blind ($0,01), Hero posts big blind ($0,02), 2 folds, CO raises for $0,06, 2 folds, Hero calls

Flop: ($0,13 - 6.50 bb) J:club: , T:heart: , 9:spade: (2 Players)
      Hero bets $0,22, CO calls

Turn: ($0,57 - 28.50 bb) Q:diamond: (2 Players)
      Hero bets $0,58, CO raises for $1,56, Hero 3-bets $4,33 and is all in, CO calls and is all in, Hero gets uncalled back ($2,42)

River: ($5,55 - 277.50 bb) J:heart: (2 Players)

samozřejmě měl AK a tedy lepší postupku

Known Players:
      MP3: $1,00 - 50 bb
      CO: $2,26 - 113 bb
      BU: $2,18 - 109 bb
      SB: $3,26 - 163 bb
      BB: $2,02 - 101 bb

0,01/0,02 No Limit Hold'em (5 Handed)

Preflop: Hero is BB with Q:heart: , Q:club:
      SB posts small blind ($0,01), Hero posts big blind ($0,02), MP3 folds, CO raises for $0,08, 2 folds, Hero 3-bets $0,32, CO calls

Flop: ($0,69 - 34.50 bb) 9:heart: , 9:spade: , 3:club: (2 Players)
      Hero bets $0,54, CO raises for $1,92 and is all in, Hero calls and is all in, CO gets uncalled back ($0,24)

Turn: ($4,05 - 202.50 bb) 8:heart: (2 Players)

River: ($4,05 - 202.50 bb) 5:spade: (2 Players)

měl pocket 88... z toho se mi vážně chtělo zvracet... sice vím, že jsem ten svuj pocket pár přehrával a měl to spíš foldnout když dal all-in ale i tak... porazit mě nějákým A9 nebo podobnou handou beru to rozhodně líp než dostat takovej suck out :f_cry:

a ještě jedna vtipná na závěr...

Known Players:
      CO: £5,03 - 252 bb
      BU: £2,29 - 115 bb
      SB: £1,14 - 57 bb
      BB: £9,40 - 470 bb

0,01/0,02 No Limit Hold'em (4 Handed)

Preflop: Hero is CO with K:diamond: , T:heart:
      SB posts small blind (£0,01), BB posts big blind (£0,02), Hero raises for £0,06, 2 folds, BB 3-bets £0,17, Hero calls

Flop: (£0,39 - 19.50 bb) K:spade: , J:heart: , 9:diamond: (2 Players)
      BB checks, Hero bets £0,20, BB raises for £0,49, Hero calls

Turn: (£1,37 - 68.50 bb) 8:diamond: (2 Players)
      BB bets £0,68, Hero calls

River: (£2,73 - 136.50 bb) 3:club: (2 Players)
      BB bets £8,04 and is all in, Hero calls and is all in, BB gets uncalled back (£4,37)

měl jsem špatně nastavený filter a omylem sedl ke stolu kde jsou libry... buy-in si z mého bankrollu vzal opravdu hodně.. 5liber což na NL2 něják nepobírám ale oki... no aby toho nebylo málo měl jsem tu plno rušivých elementů... které jsem se ještě na začátku session snažil eliminovat a tak se příliš nevěnoval hře... ani jsem neviděl co tam bylo za sázku... jediný co jsem viděl byl board kde mám top pár a prostě se odklikal... když jsem si uvědomil co jsem udělal za nesmysl už jsem se chtěl praštit ale výsledek mě hodně překvapil... ukázal J6o a 10liber putovalo ke mě :f_biggrin: samozřejmě jsem po téhle handě byl sit-out a šel si sednout jinam at nemám u stolu skoro pulku svého rollu :f_love:

celkově jsem skončil 1BI v mínusu... mohlo to být horší vzhledem k tomu jak jsem hrál ze začátku strašně... no mohlo to být i lepší kdybych si dal se začátkem trochu více záležet... na to si dám do příště větší pozor :]

cíle na tento týden
      :diamond: :diamond: dávat si více záležet na tom jak začnu session...
      :diamond: dále studovat silver články
      :diamond: postovat více hand do HJ fora
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      :diamond: KONECNE nějáký profit!

dobře ne tak docela... takže bych z toho neměl žádnou vědu ale jsem štastnej jako blecha, že jsem konečně taky ukončil session s více $ než na začátku session... a to o neuvěřitelný 1Buy-in kterej jsem byl zevčerejška v mínusu!! :f_love:

dobře ted vážně... dneska jsem odehrál 1002hand což pro zkušenější hráče není nic neobvyklého... pro mě je to muj osobní rekord... fakt, že jsem vydržel hrát jakš takš delší dobu a zůstat v profitu mě velice těší... taky jsem po delší době konečně hrál 4stoly... opet pro většinu hráču asi rutina pro mě něco co jsem dřív stěží zvládal na Full Ring stolech... mno ted už jsem to celkem v poho stíhal i na SH... hned bude to grindění o něčem jiném :)
      Takže už jen udržet si tohle dobré tempo a konečně se snad i někam pohnu :f_p:

A ted mě omluvte jdu se prohrabat tou tisícovkou hand a zaspamovat HJ forum :f_cool:
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      Tak chvilku jsem zase nic nepsal... nebylo moc co držím se zuby nehty...

aktuální stav rollu 16$
      roll na začátku 30
      celkem odehráno hand 5700

budu ted pracovat hlavně na svém mindsetu kvůli kterému strácím asi nejvíc penez.
    • M4S4KR
      M4S4KR
      Bronz
      Registrace: 13.01.2013 Příspěvky: 179
      Ahoj bojovniku z Olomouce do Olomouce :-) drzim palce at uz se odseknes z mista a treba se spolecne zapojime do Corniho challenge.;-)
    • Toman804
      Toman804
      Bronz
      M4S4KR původně napsal
      Ahoj bojovniku z Olomouce do Olomouce :-) drzim palce at uz se odseknes z mista a treba se spolecne zapojime do Corniho challenge.;-)
      ahoj díky za podporu snažím se na tom makat... muj roll vypadá hodně vtipně... většinou se dostanu těžce do + během první hodinky a během další zase spadnu a jsem rád když mám jen o jeden BI min než na začátku... musím se prostě přemoct a bud přestat tiltovat z bad beatu nebo to vypnout včas :X
    • 1
    • 2