[BLOG]: TiltGrinder "From Hero to Zero"

• TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 1,137
      Cau tak zakladam si tady zase blog :D .Ted uz se konecne zapojim do Cornieho vyzvy (minule jsem se o to pokousel ale dopadlo to jinak nez jsem si to predstavoval).Moje predstaveni tu nekde je takze nechci to hledat kdo bude chtit najde.Takze asi takhle po minulem bustnuti zacinam uplne od zacatku propojil jsem si ucet PS s PSGY a jelikoz mam novy ucet a PokerStars mi nabidlo $20 zdarma za deposit $20 nebo vic tak jsem toho vyuzil.Puvodne jsem chtel zacit hrat SnG a zucastnit se SnG challenge, odehral jsem par turnaju a zezacatku to docela jslo ale potom prislo to ceho jsem se bal zacal jsem prohravat tak jsem se vrhnul na CG NL2 (protoze s takovym BR se SnG hrat neda) a tam jsem si to nastesti vylepsil o $24.GL vsem :)

Herna: PokerStars
      Typ hry: CG NL2 SH
      BR ze zacatku: $40
      BR ted: $62.18
      Hand odehrano: 2877
      Pomocny SW: HEM1

Graf:
  • 27 odpovědí
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      GL budu sledovat tvuj blog,taky hraju na starech,ale o neco vis,tak treba se budem casem potkavat =)
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      dik tobe taky...snad se na NL2 dlouho nezdrzim...
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Tak session docela v pohode neskoncil jsem v minusu ale v plusu asi $0.70 :D ale to nevadi vcera jsem to pekne nahral a doufam ze to nepujde dolu...Od dneska jsem taky Chromstar ale zadnu vyhodu v tom nevidim takze plan je do konce mesice udelat SilverStar, prejit na vyssi limit samozrejme taky ucit se a dodrzovat BR...

:spade: Pocet hand: 4672
      :spade: BR:62.99
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Ja se z toho dneska pose** asi 6x jsem byl za session v plusu asi 3-4BI a 6x jsem to dokazal prohrat a to vzdycky proti takovym handam ze to je proste k nepochopeni s cim vsim ti lidi muzou hrat...Na dnesek asi konec uz na to nemam a jsem rad ze jsem zustal s tim s cim jsem zacal takze nejsem v minusu...

:spade: Hand za dnesek: 1690
      :spade: BR: $70

Vyber hand ze dneska:

Handa 1:
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3 (Hero):
      $2.00
      CO:
      $0.62
      BU:
      $2.50
      SB:
      $3.44
      BB:
      $2.52

Preflop: Hero is MP3 with K, Q.
      Hero raises to $0.06, 3 folds, BB raises to $0.18, Hero calls $0.12.

Flop: ($0.37) T, Q, 7 (2 players)
      BB bets $0.22, Hero raises to $0.82, BB calls $0.60.

Turn: ($2.01) 3 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.00, BB calls $1.00.

River: ($4.01) 8 (2 players)

Final Pot: $4.01.
      Results follow:

Hero shows a pair of queens(K Q).
      BB shows a flush, ace high(A K).

BB wins with a flush, ace high(A K).

Handa 2

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (3 handed)

Known players:
      SB (Hero):
      $2.09
      BB:
      $1.97
      BU:
      $2.00

Preflop: Hero is SB with Q, Q.
      BU folds, Hero raises to $0.18, BB raises to $0.30, Hero raises to $2.10, BB calls $1.67.

Flop: ($4.06) T, 4, 8 (2 players)

Turn: ($4.06) 5 (2 players)

River: ($4.06) T (2 players)

Final Pot: $4.06.
      Results follow:

Hero shows two pairs, queens and tens(Q Q).
      BB shows three of a kind, tens(9 T).

Hero wins with two pairs, queens and tens(Q Q).
      BB wins with three of a kind, tens(9 T).

Handa 3

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $2.18
      SB (Hero):
      $2.38
      BB:
      $0.72
      MP3:
      $1.30
      CO:
      $1.00

Preflop: Hero is SB with T, T.
      MP3 raises to $0.06, 2 folds, Hero calls $0.05, BB calls $0.04.

Flop: ($0.18) 6, 5, 9 (3 players)
      Hero checks, BB checks, MP3 bets $0.14, Hero raises to $0.48, BB folds, MP3 calls $0.34.

Turn: ($1.14) 3 (2 players)
      Hero bets $0.82, MP3 calls $0.76(All-In).

River: ($2.72) J (2 players)

Final Pot: $2.72.
      Results follow:

Hero shows a pair of tens(T T).
      MP3 shows a pair of jacks(J K).

Hero wins with a pair of tens(T T).
      MP3 wins with a pair of jacks(J K).

• TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Tak zde zase napisu kratke zhrnuti poslednich 2 dnu...Cely tyden nevim jak to delam ale furt na zacatku session jsem v minusu treba 3-4BI.Vzdycky projedu KK, AA a dalsi handy.Obcas se dostanu na tilt tak to vypnu dam si pauzu 20 minut nebo vic a hraju zase (ale nehraju kdyz prekrocim stop loss) potom se mi zacne darit a koncim session v plusu.Ale musim zapracovat nejak na tom abych se nedostaval na tilt a dokazal zahodit lepsi karty jako AA, KK kdyz je jasny ze souper je lepsi protoze obcas na 100% vim ze ma set nebo neco lepsiho ale stejne to pretocim na allin a prohraju stack..Jinak vcera jsem trefil asi 3x poker a 1x Royal flush (moje druha ta prvni byla ve stejne barve :D ) sice jsem nedosta za ni poradne zaplaceno protoze souper byl Rock a nakonec to vzdal :( ale to nevadi...Dneska to jde stejne jako cely tyden ted jsem v minusu $10-5BI.Prohral jsem dneska 2x AA taky parkrat KK a jeste buh vi co do uplnych nesmyslu a doufam ze dlouho se na NL2 nezdrzim protoze hra tech hracu se da porovnat s hrou na zynga pokeru (nerikam ze vsech ale vetsina hracu tam vubec nevi co dela a co hraje :D )..Nakonec jsem postnu moji royal flush a nejaky graf za cely tyden od 4.2 az po dnesek...

Royal flush

Graf

:spade: Hand celkem:7527
      :spade: BR: $78
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Tak vcera jsem si to jeste pekne spravil a pustil jsem si jeste par stolu omahy a hned to jslo lip :)

Graf
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Tak jsem se dneska dostal na 25/25000 misto v freerollu "100K Privilege" za $5 skoda ze nakonec jsem to trochu odflaknul protoze prohral jsem A8s<AQ a hnet dalsi handu 77 s 600K (avg 1M300K) chipu jsem to poslal za plnou a dorovnal me BB s KQs TR: KQ :D ale nevadi aspon neco :)
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Handa ktera me vcera pripravila o mych $5 vyhranych ve freerollu :( a tohle se na pokerstars stava docela casto

Přehrát handu

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      CO:
      $6.50
      BU:
      $7.20
      SB (Hero):
      $9.76
      BB:
      $12.50
      MP3:
      $5.11

Preflop: Hero is SB with 6, 6.
      MP3 raises to $0.15, CO calls $0.15, BU raises to $0.25, Hero calls $0.23, BB folds, MP3 calls $0.10, CO calls $0.10.

Flop: ($1.05) 6, 4, 4 (4 players)
      Hero checks, MP3 checks, CO checks, BU bets $0.24, Hero raises to $1.10, MP3 folds, CO folds, BU raises to $2.20, Hero raises to $7.60, BU calls $4.75.

Turn: ($15.6) 8 (2 players)

River: ($15.6) T (2 players)

Final Pot: $15.6.
      Results follow:

Hero shows a full-house, sixes full of fours(6 6).
      BU shows a full-house, eights full of fours(8 8).

BU wins with a full-house, eights full of fours(8 8).
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      to se stava vsude a porad .. na to si zvykej :s_evil:
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Jako jo ja to chapu ale necekal jsem spis ze tak zahraje 88 a jeste ze mu to prijde hned na turn :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      nech sa páčí :D
      http://www.handconverter.com/hands/2097403
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Taky dobry :D stejny jako u me az na to ze ja jsem flopnul fullhouse :D
      Ale ten pocit kdyz jsem to flopnul proste nepopsatelnej :D hlavne ze handu pred tim jsem se zdvojnasobil takze jsem mel $10 a pak mi prislo jeste tohle tak jsem si rikal ty vole a dalsi prachy zadarmo (cekal jsem nejaky vyssi par nebo klidne i bluf AK od neho) a ono mi predvedlo tohle :D
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

koukám, že máš nový blog....

kdo to má furt předělávat v Seznamu blogů??? :f_biggrin:

ale GL :P
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Ahoj dik :)

no ono to v tom blogu pred tim jslo trochu jinym smerem nez jsem planoval tak jsem si radsi zalozil novy blog :) a snad to pujde lip
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Twe dneska vyhral jsem ve freerollu $105 jdu na CG hraju uplne v pohode i karty mi chodeji ale suckouty jsem dneska dostaval jak debil asi 15x jsem mel AA z toho jsem vyhral AI jen 2x... s KK jsem se vzdycky trefil do AA nebo nizsich paru ale vzdycky prisla bud postupka nebo flush nebo set kingy jsem mel taky docela casto asi taky 15x (hral jsem speed poker na WH....uz vubec nemam naladu na poker ale jedno zlepseni vidim nedostaval jsem se nejak moc na tilt ze bych hral uplny nesmysly atd proste jsem hral ABC hru ale vzdycky souper byl lepsi to proste nechapu...vubec nevim jak nekdo muze za jednu session prohrat 13x AA a proste vsechny poket pary vzdycky prisla nejaka over karta nebo drawy board kde jsem to nemoh hrat a musel dat fold :( ....
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Tak tu napisu shrnuti minulyho tydne darilo se ale taky ne...Darilo se protoze z 0 jsem udelal $105 ale taky ne protoze jsem potom v CG prohraval vse co moh a nemoh...Asi 3x jsem na PS pomoci drobnych a freerollu udelal $15 a zase na CG to odpalil :D .Na PS jsem ziskal status SilverStar a na PSGY status Gold coz me opravdu tesi protoze gold videa jsou zajimavejsi.Tenhle tyden jsem chtel hrat "Cool Million" na FTP ale nemel vubec zadny BR a pokerstars jako kdyby vedelo ze ho chci zahrat tak nabidlo mi za propojeni uctu $20 ring game ticket a vstupenku do "Cool Millions" takze jsem ten turnaj vcera hral a dostal jsem se na 2100/82K misto za $60+dostal jsem bonus $1.10 a v CG jsem vyhral dalsich $4...Dneska mam v planu na WH hrat PSGY freeroll o $1K a taky jsem udelal cashout z FTP abych moh depositnout $25 na WH a hrat tak 3 brezna freeroll o $10K...Takze uvidime jak se bude darit tenhle tyden snad ten BR nejak navysim :)
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Ahoj,
      koukal jsem, že toho moc nenaspíš. Ve 2 v noci si psal dotaz a po osmé ráno už zas odpovídáš. To hraješ pořad poker? :)
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      Jak kdy kdyz hraju nejaky turnaj tak nespim celou noc...Protoze rano musim vstavat do skoly tak mam chvilku casu a kouknu se na PSGY :D
    • TiltGrinder
      TiltGrinder
      Bronz
      .
    • 1
    • 2