Blog: ipoker challenge

• matuuss
      matuuss
      Bronz
      Registrace: 04.11.2011 Příspěvky: 67
      zdravim komunita!

no ako by som zacal......asi tak ako vacsina, konecne som sa dokopal zalozit si vlastny blog, a kedze tu vela hracov nepoznam ktori sa venuju 6 max.speed(rush,zoom,fastforward)pokeru, tak ocenil by som kazdu ich radu, aby aj mne moj blog prinisol EV+ ;)
      :diamond: poker hravam cez Pokerstrategy uz asi rok(to pred tym by som asi ani pokrom nenazval)a moje predstavenie je v kratkosti tu

A teraz k veci:
      Preco sa moj blog vola tak ako sa vola??
      zaciatkom roka vysla na Pokerstrategy vynikajuca promo pre novoregistrovanych hracov na william hill kde som pri vlozenych 100 dolarov dostal po ziskani 500 SP dalsich 100 dolarov a este k tomu mozem clearovat aj first deposit bonus co by mi mohlo po doclearovani bonusu a pri nizuckej winrate vybudovat bankroll priblizne 400 dolarov
      :diamond: po doclearovani by som cashoutol a vyuzil dalsie 200%-ne bonusy na kazdej z ipoker herni - tak preto som si nazval blog ipoker challenge
      :diamond: mam v úmysle hravat 6 max. speed poker a dodrziavat BRM (ci to stihnem alebo nie to ani netusim, ale verim ze aspon 75% bonusu urcite clearnem)
      To su asi tak v kratkosti moje plany
  • 6 odpovědí