Jsem fish

• vitouch
      vitouch
      Bronz
      Registrace: 29.06.2011 Příspěvky: 122
      Tak jo, tak jsem si to konečně přiznal, jsem fish, jsem totální fish, takže mám dvě možnosti.
      :heart: Buďto začnu hrát racionálně, a přestanu dělat rozhodnutí, která vím že jsou špatná, jenom proto, že jsem netrpělivej.
      :spade: Nebo budu pokračovat se svou spewy retarded hrou, kde odmítám zahazovat na místech, kde je fold jasná volba a odpalím svůj (už tak dost nízkej) bankroll, tak do dvou dnů.
      Moje poznatky z NL2 William Hill.
      :diamond: Pole je úplně šílenně nitty, ale uplně totálně, na každým stole jsou tak dva hráči, kteří mají po 30 handách 8/0. a myslím si, že jinde to nebude úplně jiný. Tzn. hodil by se nějakej samostatnej článek jak exploitovat nittky, protože ty teď tvoří 90% pole na NL2.
      :diamond: Na stolech, kde jsou fishky, je aspoň 5 lidí ve wait listu.
      :diamond: Tzn. opravdu přemýšlím nad přechodem na SH, stejně mě to později čeká (pokud nebustnu, což s mou nynější hrou je dost pravděpodobný)
      K tomu přechodu jsem si sepsal taková plus a minus.
      Plus:
      :heart: Víc soft pole (víc fishes)
      :heart: Lepší traffic
      :heart: Lepší tableselection
      :heart: Bude se mě to hodit do budoucna
      :heart: Na SH je mnohem víc materiálů
      :heart: Pole nebude a nemůže být tak strašně nitty.
      Minus:
      :spade: Doteď jsem hrál jenom FR a na SH nemám zkušenosti

Ale jak se teď dívám na traffic a na ty stoly tak mně to vychází úplně jasně, takže na 90% přecházím na SH.
  • 5 odpovědí
    • Phaantom
      Phaantom
      Stříbro
      Registrace: 07.02.2010 Příspěvky: 1,232
      čau,

nity exploituj tak, že si sedni, aby jsi je měl na blindech a kraď, kraď a pak třeba zase kraď :D

hodně zdaru
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      reknu ti to tak nechod na SH ..(ten br tam odpalis jeste driv )
      sam tu rikas ze neumis zahazovat takze neumis hrat post flop.
      a post flop hra je v sh mnohem vice dulezita protoze tam oteviras vice loose nez na FR .. takze zustan na fr nez se naucis pekne foldovat ( nitkam krast blindy) a zlepsi se tva hra v post flop hre
    • vitouch
      vitouch
      Bronz
      Tak jsem vás neposlechl, na SH stejně vlezl, zapnul 4 stoly nl2 SH a za 2 a půl hodiny jsem byl 18 usd v plusu. A s úplně i malou table selection je tam pole tak neuvěřitelně soft, že se to s FR vůbec nedá srovnávat. Pěkně jsem si pochatoval s rybou, obral ji o 10 dolarů a šel sem.
      IPoker, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $8.92 (446 bb)
      UTG: $0.90 (45 bb)
      MP: $3.18 (159 bb)
      CO: $4.21 (210.5 bb)
      Hero (BTN): $7.56 (378 bb)
      SB: $2 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q T
      UTG calls $0.02, MP folds, CO raises to $0.08, Hero calls $0.08, SB folds, BB calls $0.06, UTG folds

Flop: ($0.27) J 5 9 (3 players)
      BB bets $0.27, CO folds, Hero calls $0.27

Turn: ($0.81) 6 (2 players)
      BB bets $0.81, Hero calls $0.81

River: ($2.43) 8 (2 players)
      BB bets $1.21, Hero raises to $6.40, BB calls $5.19

Results:
      $15.23 pot ($1 rake)
      Final Board: J 5 9 6 8
      BB showed 5 9 and lost (-$7.56 net)
      Hero mucked Q T and won $14.23 ($6.67 net)

Calloval jsem flop a turn s tím, že jsem měl read, že pokud vsází takhle silně, tak se se mnou vždycky stackne,takže to bylo podle mých kalkulací s implied v pořádku.
      - Příde mi to jednou z pěti případů - na turnu vsázím 81 centů abych mohl vyhrát 7usd když mě to příjde - je to ev+.

EDIT: Všem co hrajou fullring na ipokeru nl2, tak doporučuju přejít na sh, je to tam uplně neuvěřitelně soft.
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 897
      Aspon si to zistil na NL2, ja az na $6 sng, kde som potom z rollu $600 uspesne spravil 150 :f_biggrin:
    • vitouch
      vitouch
      Bronz
      Ne fakt, seriozně, nl2 FR nemá vůbec na ipokeru cenu hrát, nevím jak na jiných sitách, ale tady ryby prostě FR nehrajou, ty si buďto zapnou 6-max nebo spíš speed poker.
      Jo k těm sng, pokud je tam takovej rake jak na těch micro, tak se vůbec nedivím, žes to nebeatoval. 20% rake je podle mě proti jenom trošku pokeru znalým soupeřům absolutně neporazitelný, nevím kolik by člověk musel mít roi aby to porážel.