[HU] Q8off

• 11 odpovědí
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      call

edit: turn jestli nic nepřijde a bude betovat tak easy fold

edit2: ale vzhledem k odds jaký dostáváš na flopu to prostě musíš callnout
    • ryzoryzo
      ryzoryzo
      Bronz
      Registrace: 11.12.2011 Příspěvky: 70
      poker stove Ti dava 59,5% : 40,5% pri 75%pfr s tym ze vsetko cbetuje
    • olistr
      olistr
      Bronz
      Registrace: 19.06.2008 Příspěvky: 567
      pri tom co pises ake ma staty tak si myslim ze toto je oki check jam za 13bb
      call je imo hodne zly za 13bb s bottom parom za 13bb ale aj celkovo za 25bb
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      ???

Na Ax tě tu nedá nikdy a Tx tě callne... V podstatě se spolíháš jen na fold equity. Ani ta jeho sázka na flopu není taková, že by to bylo něják zvlášt EV+ jamnout IMO.

Dost hráčů při nízkých blindech cbetuje flop a potom giveupuje. A že je call s třetím párem vždy bad? to si taky nemyslím. Ale je možný, že mám špatný informace :)

edit: Musel jsem tu handu vrátit... sorry, ale toto se mi nezdá :D btw. je možný že jsem dement já

edit2: jinak bude asi nejlepší shove preflop proti takovým statům
    • olistr
      olistr
      Bronz
      nejsi dement:) najprv k tomu bottom paru , ja som si isty ze check call je este horsi ako fold lebo vatsinou uz ani nemozes callovat turn a velmi zriedkavo sa dostanes do showdownu a aj to este nemusi stacit

tento spot:
      neviem tendencie na 3.50 ale za 13 je Ax open jam
      dalej je tam kopec turnov ktore nebudem vediet co mam robit ak super bude barelovat a musim foldnut

nechce sa mi to teraz ratat na EV ale som si 100% isty ze proti jeho statom
      je to best EV
      a jedina ruka krora je malo popredu je Tx a aj od tej mas over kartru a spravnu equity 13bb

ale ty vravis ze tendencie su bet flop ch ch , tak potom ano ale toto neexistuje na 60s+
    • olistr
      olistr
      Bronz
      inak niekto so stats open z SB 94%, pfr 75%, c-bet 100% za 35 hand
      pochybujem ze ever pojde c bet ch ch

proste ked sa na to cele pozrem ani nepotrebujem kalkulacku a viem ze ch jam je EV+ a aj best EV+ 13bb
    • olistr
      olistr
      Bronz
      a toto
      V podstatě se spolíháš jen na fold equity
      to neni v podstate ale najhlavejsia cast tvojho profitu
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      c/jam all day, not even close, olistr to vysvětlil skvěle
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Ok... Tak jsem zase o něco moudřejší :)

Takže, když je efbb nízký tak proti hráči, kterej hodně cbetuje (80+% dejme tomu) můžu bez problému c/jamnout "předpokládaný" 2nd pair, který by se na turnu vzhledem k většině karet, který by přišly musel na bet složit?

Např. 13bb

J53 a já mám 58... Byla by to stejná situace?
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Upřímně teď nevím co mám dělat... Vy říkáte toto, a bizar mi dává za pravdu :)
    • olistr
      olistr
      Bronz
      neviem ci tomu spravne rozumies, hras proti range a proti tej range je ch jam viac ako flat
      a ty si vravel ze ta callne lan Ax , tak ak ho davas na Ax tak naco potom chces callovat flop co je samozrejme hodne zle myslenie