Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] missed draw, barrel river?

• Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 2095235
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): t520.00 26 BBs
      BTN/SB: t480.00 24 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 8 :diamond: K :diamond:
      BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) 9 :spade: 9 :diamond: 3 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB checks

Turn: (t80) Q :spade: (2 players)
      Hero bets t50.00, BTN/SB calls t50

River: (t180) A :club: (2 players)
      Hero bets t90.00, BTN/SB folds

Readless. Když se na to dívám zpětně, moc mi tu ten barrel nedává smysl. Víc by se mi tu líbil check/call.
  • 1 odpověď
    • acceleration123
      acceleration123
      Stříbro
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      c/ and decide river, a imo spíš c/f, Ax je v jeho range, K high checkuje back + lidi tu nebluffují missed draws tak často.

c/c je určitě valid option též, záleží na soupeři, pokud jsem ho viděl v podobném spotu cbeh něco jako 8xJ :spade: tak c/c riv je tu čistě burning money, protože ten člověk nebluffuje busted draws (known as a fact)

Readless to imo není nejlehčí spot jestli c/c nebo c/f, přiznám se, že se rozhoduji převážně podle game flow/feelingu, jelikož soupeřova range může obsahovat jak hodně turned FD/SDs tak i dost A highs, a frekvence se kterou bude bluffovat s tou první částí range není lehká odhadnout.

Pokud je soupeř reg o kterém si myslím, že je half way decent, tak půjdu skoro vždy c/f, jelikož on ví že já budu vždy c/c Qx, 9x + don´t see him checking back flop w no SD value (where are the turned draws now ? :P ==> his range is Ax, popř. Kx(s), ale to vždy checkuje river back as well).