BLOG: Sada23 a jeho ploužení za 10.000$

• Sada23
      Sada23
      Bronz
      Registrace: 29.07.2012 Příspěvky: 189
      Zdravím všechny,
      tak jsem se rozhodl, že si taky po delší době založím blog. Důvodů je hned několik, ten první je zúčastnit se Cornieho challenge, další důvod je zlepšování mé hry a nějaké uchovávání mého progresu.
      Zde si můžete přečíst mé představení.

Hraji na Party Pokeru, BSS, full-ring, začínám s bankrollem 25$, chvílemi to bylo i méně, někdy i více. Něco z této sumy tvoří i startovní kapitál 10$, z kterého jsem něco stihl nahrát než bonus vypršel, jelikož jsem delší dobu poker nehrál, ale to je jinej příběh :D Následně jsem vložil asi 15$, potom zase chvíli nehrál a teď se k tomu vracím a chci se snažit alespoň trochu pravidelně hrát a zlepšovat svoji hru.

Jako hodně velkým pomocníkem shledávám HeM 1.

:club: Počateční BR: 25$
      :club: Herna: Party Poker
      :club: Typ hry: NL2 FR
      :club: Software: HeM 1

Blog budu aktualizovat minimálně jednou týdně a to vždy na konci týdne, tzn. v neděli. Naučil jsem se jednu věc a to je nedívání se do cashieru během týdne, vždy to zkouknu až v neděli. Myslím, že to je docela ideální, když se zbytečně netiltujete tím, že svoje prohraný peníze chcete nahrát zpět a jak to pak dopadá asi všichni známe :D

:spade: Teď něco ohledně mých cílů: jelikož jsem docela línej člověk, tak čtení článků a dívaní se na videa není můj denní chleba :f_biggrin: (není to ale tak, že bych nic nepřečetl nebo nezkouknul, mám vytisklý všechny bronze a silver články, jelikož mám radši tištěnej text, než hledět do monitoru :) ).
      To chci teď změnit a něco přečíst a zkouknout (a nejen to, ale hlavně si taky zvýraznit důležité body a pochopit je :s_cool: ). Další věc je postování hand do fóra (což je hodně EV+), dělám to vždy, když si nejsem v nějaké hře úplně jistej.

V nejbližší době se chci zaměřit na tyto 2 články:
      :heart: Po flopu: Iniciativa na vaší straně
      :heart: Po flopu: Iniciativu má soupeř
      Taky bych rád zkouknul Cornieho videa, kde jsem se díval pouze na sérii o AA.

Tak tohle bude asi tak vše co jsem měl momentálně v paměti a jestli jste to dočetli až sem, tak doufám, že jsem vás moc nenudil :f_biggrin: .

Jestli tenhle blog bude někdo sledovat, budu jen rád, jelikož každá pomoc se určitě hodí :s_cool: .
      Hodně štestí u pokerovejch stolů.
  • 10 odpovědí
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,708
      Vitaj chlape,at se daří!
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      4.2.2013 - 10.2.2013

:club: Hand za týden: 1591
      :club: Profit za týden: +2,97$
      :club: Počáteční bankroll: 25$
      :club: Současný Bankroll: 27,97$

A teď nějaké zhodnocení mého prvního týdne ve výzvě. Se svou hrou jsem docela spokojen, i když určitě v postflop hře dělám ještě hodně chyb. Nejhorší den byla sobota, kdy jsem úplně, ale úplně zbytečně hned skoro na začátku session prohrál 2BI mojí nesoustředěností. O to víc jsem rád, že v dnešní session jsem něco z těch zbytečně ztracených 2BI nahrál zpět a to tak, že hned 2x jsem obral soupeře o stack, jednou na poker a podruhé na full-house. Nakonec mě teda po otevření cashieru čekalo příjemné překvapení toho, že jsem alespoň o něco málo v +.
      Ke článkům jsem se samozřejmě ještě nedostal :f_biggrin: , ale následující týden se k tomu musím dokopat, jelikož někdy v postflop hře zbytečně zmatkuju.

A teď následuje moje handa týdne (přečtěte si i spoiler) :f_biggrin: :

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.02(BB) Replayer
      SB ($3.23)
      BB ($2)
      UTG ($0.96)
      UTG+1 ($0.34)
      UTG+2 ($0.97)
      CO ($2.13)
      Hero ($2)

Dealt to Hero T:spade: T:diamond:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.08, SB calls $0.07, fold

FLOP ($0.18) 9:heart: 7:diamond: T:club:

SB bets $0.18, Hero calls $0.18

TURN ($0.54) 9:heart: 7:diamond: T:club: T:heart:

SB bets $0.52, Hero calls $0.52

RIVER ($1.58) 9:heart: 7:diamond: T:club: T:heart: A:diamond:

SB bets $1.51, Hero calls $1.22 (AI)

Hero shows T:spade: T:diamond: (Pre 81%, Flop 35.4%, Turn 100.0%)SB shows 6:diamond: 8:diamond: (Pre 19%, Flop 64.6%, Turn 0.0%)Hero wins $3.82
      Když jsem zjistil, že flopnul postupku, tak jsem si pak docela oddechnul :f_biggrin: . Jinak jsem nemusel prakticky nic dělat, všechnu černou práci za mě odvedl soupeř :D Ještě k tomu soupeři, hned následující hru opět flopnul postupku :D , ale o zbytek jeho stacku ho obral hráč, kterýmu došel na riveru full-house :D . Stát se tohle mě, tak to bych se musel hodně držet :D .
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      Zdravím všechny čtenáře mého blogu. Teda aspoň doufám, že nějací jsou :f_biggrin: . Jsem tu s dalším týdenním reportem.

11.2.2013 - 17.2.2013

:club: Hand za týden: 971
      :club: Profit za týden: +4,99$
      :club: Současný Bankroll: 32,97$

Tento týden, jak je vidět, jsem nahrál úplný skoro nic, asi jenom 5 sessions a to z důvodů různých oslav :f_biggrin: a jak to tak bývá, po oslavách není moc chuť na hraní :D . Každopádně, když už jsem se ke stolu dostal, tak se překvapivě docela dařilo, nedostával jsem se do nějakých hodně těžkých spotů a na konci se jen můj dojem potvrdil, když jsem byl po otevření cashieru v kladných číslech :f_biggrin:
      Taky se musím pochválit za nějaké to studium, poměr hraní ku studiu jsem si stanovil přibližně 4:1, zúčastnil jsem se Twinnova coachingu a pustil se do článku : Po flopu: Iniciativa na vaší straně, ze kterého si ještě vypíšu pár poznámek, ale cítím, že jdu pomalým krokem v postflop hře vzhůru, i když vím, že mě toho čeká ještě opravdu hodně.

Něco ohledně cílů na příští týden: pokusit se toho odehrát víc, pustit se do dalšího článku, možná se zúčastnit Twinnova coachingu (sice bude mířen na začátečníky, ale proč si něco nezopakovat) a zkouknout nejlépe Cornieho video o AK, to mi dělá v postflop docela problémy.

To by bylo tak nějak vše a přidávám něco pro pánské osazenstvo (klidně i dámské :f_biggrin: ). Má oblíbená hráčka Liv Boeree :s_grin: .

• morfik1
      morfik1
      Bronz
      Registrace: 10.08.2010 Příspěvky: 274
      pekný blog ;) nech sa ti darí vo výzve
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      18.2.2013 - 24.2.2013

:club: Hand za týden: 645
      :club: Profit za týden: +2,55$
      :club: Současný Bankroll: 35,52$

Dnes to bude jen tak v rychlosti.
      Tenhle týden jsem toho moc nestihl, nebyl čas kvůli škole a prakticky ani nálada. Stihl jsem se zúčastnit Twinnova coachingu, takže alespoň něco, jinak jsem snad odehrál jenom 1 den, na články taky nebyl čas. To, jestli něco odehraju tento týden, je taky ve hvězdách, opět kvůli škole.
      Tak GL u stolů :f_cool:
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      25.2.2013 - 3.3.2013

Tento týden jsem neodehrál ani handu a přesto se stala zajímává věc a tou je přesun na jinou hernu. První polovina týdne se nesla ve znamení školy, ve druhé polovině se objevily ty všem nám moc dobře známé zprávy o rozdělování hráčského pole na PP. Ale tohle nebyl jediný důvod mého odchodu, jelikož sám si nejsem jistej, do který skupiny patřím :f_biggrin: . Dalším důvodem byl taky jejich katastrofickej software a nemožnost opravit stupidní drobnosti v klientovi, problémy po každým updatu atd...Opravdu pochybuji o schopnostech jejich IT týmu. Takže, bye bye PP :s_evil: .
      Takže jsem zakotvil u William Hill. Momentálně čekám na převod peněž z PP. Bude to mít taky pár výhod a těmi jsou změna nicku, kdy budu konečně pan inkognito :f_biggrin: a účet v $ namísto v €.
      Tak doufám že se mi bude s přechodem na novou hernu dařit a všem GL u stolů.
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      4.3.2013 - 10.3.2013

V týdnu jsem bohužel nenahrál vůbec nic, jelikož jsem se snažil rozběhnout HUD na stolech. Nakonec se to po úmorné a vyčerpávající týdenní práci povedlo zprovoznit. Samozřejmě stačilo jenom aktualizovat HeM na novější verzi. Bože já jsem kretén :f_biggrin: . Takže se konečně vracím k hraní :) .
      GL all.
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      Zdravím, v rychlosti, začal jsem zase hrát poker, posbíral jsem všechny drobný z minulosti a udělal z toho 60$ na PokerStars. Pořád hraju NL2 fullring, používám HM Cloud, zatím na moje potřeby vystačí. To, jestli zkusím Cornie challenge, se ještě rozhodnu.

Je to docela težký se do toho zase dostat, ve hře na flopu jsem nikdy nebyl nějak extra dobrej, ale teď v mnoha spotech prostě nemám ani páru, takže vzhůru do nějakého toho studování :f_drink: . Hodně štěstí u stolů.
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Ahoj,

taky jsme před 14 dni s kamarádem začali a pomalu to začínáme grindit! Co nám oběma hodně pomohlo byla kniha "Crushing the microstakes", kterou stáhneě kdekoliv a je přimočará a díky ní vážně začneš hrát velmi dobře.

A taky kanál autora. Jedná se s nadsázkou o profíka na micro-stakes!
      https://www.youtube.com/channel/UCz63QC4jhu1wbDuV38SMdWg

Takže hodně štěstí a určitě jdi do sebe! Máš na to :)
      Good luck
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      Tak jak se daří, už dlouho jsi nenapsal žádný report! :)