[BLOG] Skill Make Progress

• MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Registrace: 27.10.2010 Příspěvky: 223
      Tak konečně, po dlouhodobém přemlouvání, odříkání a tak podobně :D , jsem se rozhodl založit si blog. Z důvodu, mít přehled o svém postupu, a také mi to snad dopomůže k pořádné disciplíně, a prostě s vědomím že to bude mít vše konečně hlavu a patu.

Krátce (dlouze) o mě a moje cesta:
      Jmenuji se Milan (21let), a bydlím v Praze. Poker hraji nejspíš 4-5 let (přesně už si nevzpomenu) . Začínal jsem s kamarády asi jako každý, a hned jsem v tom našel oblibu. Pak jsem zjistil že se to hraje na internetu a tak jsem začal už v mládí, s myšlenkou toho, že přece je to skill game, tak proč do toho rvát prachy, když s Umem a zkušenostmi, je budu moct nahrát (můj plán bylo nedepostiovat v žádném připadě, a do dnešního dne jsem sice už několikrát byl nucen depositovat, ale všechno to byly peníze vydělané z pokeru). Takže jsem zanedbával kamarády, a místo toho abych byl venku, jsem pokaždé běžel domů, a nejpozději v šest jsem už čekal na pravidelné freeroly na různých hernách(a že jsem jich odehrál vážně hodně na mnoha hernách). Bankroll od PS jsem samozřejmě projel, z důvodu výše zmíněné špatné disciplíně a špatnému bankroll managementu, a v neposlední řadě ne moc dokonalé hře.
      Moj první největší úspěch bylo že na mě jednoho dne v cashieru na Pokerstars svítilo nádherných +-800usd. Které jsem si pracně vypracoval, ale nejspíš mi zase jeblo, a disciplína a BRM šlo stranou a řádil jsem jak vyšinutej na středních limitech, co myslíte? samozřejmě BUSTO, rána, šok....ale probral jsem se z toho a nepřestával věřit, protže někde uvnitř stále vím že to dokážu.
      Poté mi PS nabídlo možnost druhé bonusu ve výši 50 usd na hernu PP, s radostí jsem přijal, a začal znovu budovat. Po čase jsem to dotáhl dál než porpvé, a už jsem si mohl hezky cashoutovat, velice vkusné částky a zpestřit si tak studentský život. Roll byl ve výšši něco kolem +-1500usd, ale samozřejmě jsem se žádný disciplíny ani bankroll managementu vůbec nenaučil, takže co myslíte? BUSTO :D ...už nvm jak přesně, ale rozhodně za to můžu jen já!!

Naštěstí už jsem měl vybrané nějaké peníze, tak jsem si začal dávat deposity po 15usd, že to prostě otočím. Jako kdybych budoval od začátku. Depostinul jsem tak 15 krát po 15usd. A pak jsem byl odvděčen za svoji vytrvalou hru.A v průběhu pár týdnu či měsíce, jsem už operoval s +-3k USD rollem(atakoval jsem sng od 20-100usd, a MTT až do výše 200usd), cejtil jsem se jak pán, takže nebylo zapotřebí studovat, natož se konečně naučit pořádné disciplíny. ALe tentokrát to bylo vážný, měl jsem v plánu do toho konečně naskočit na plno, a nemuset chodit do práce. Ale co se nestalo, :D ..na tohle vážně nezapomenu, a už to nechci niikdy opakovat :D Přesně den před silvestrem, tento rok, jsem hrál, a nevím proč, ale do oka mi tam skočilo 1k USD HU sng, no sakra :D nějak sem neodolal, a už se vezl, hned to bylo poznat že tam nemám co dělat, protože jsem si nebyl jistej v žádným svém movu, a byl jsem strašně moneyscared. Jedno sitko poslaný do kopru, tak jsem se nějak psychicky uklidňoval že je to ok. ALe co se zase nestalo? opět mi padnul do oka stejný limit, stejný formát, a dokonce na stole seděl stejnej protihráč. Nejspíš vytiltovanej jsem si opět přisedl a s doměnkou že přece dvakrát neprohraju do stejnýho hráče.....jsem prohrál :D
      To mě vážně rozložilo, během dalších pár dní jsem prohrál zbylích 700 usd, samozřejmě s šíleným BRM, a mega tiltem několika týdenním. Všechny body jsem rozfofroval za nemožný bonusy a Depostinul si zbylé peníze co jsem měl z pokru CCA 300usd (naštěstí bylo po svátkách tak jsem stihl dost utratit) a následně hned taky prohrál, tak jsem pár dní odpočíval, přemejšlel, a hledal práci. Práci stále hledám ale na poker nikdy nezanevřu, hned jak to půjde, začnu hrát na plný úvazek. Jen prostě k tomu budu muset přistoupit trochu vážněji, a brát to přesně jako bussines.
      A k dnešku:
      na PP účtě mi zbylo last 200PP , tak jsem si dal freeroly za ty body, a hned první jsem trefil za druhé místo, takže jsem zpět s aktuálním rollem 59 USD. A od této chvíle zaznamenávám svoji pouť, Never BUSTED OUT, make a progress. :) )

K moji hře :
      hraji sng, mtt, ale nejspíš budu MTT hráč, protože většinu profitu jsem měl z toho.
      Jinak plánuji se zlepšit v své SNG hře, dopředu mě táhne místní cowboy jménem DUncan a BIgreXXX. kTerý jsou mi velkou motivací, a věřím že do budoucna, v nejbližší možné době pro mě, s něma začnem spolupracovat. Samozřejmě se budu snažit zlepšovat i v ostaních formátech hlavně MTT.
      Hlavní bude, se konečně naučit pracovat se softwarem, veřte nebo ne, ale tuhle dlouho PKR cestu jsem celou dobu hrál bez žádnýho softu, ani jsem se o něj nějak nezajímal. ALe doba je jiná a bude to určitě za potřebí.

Těm co to dočetli až jsem, tak děkuji a berte tenhle uvítací post na mém blogu jako takové seznámení. Až začnu postovat pravidelně, bude to v jiném formátu. Tak díky..:) a přeju málo SMŮLY!!
  • 10 odpovědí
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Budu sledovat.

Taky začínám znovu. Nemám tak divokou historii jako ty - free 50 od PS jsem nedostal a tak jsem vložil vlastních 50usd.

Vytáhl jsem z toho za cca 2 měsíce intenzivnější hry BR kolem 400usd, pak jsem zkusil přechod na 5usd sng (už s HM2 a dokonce jedním coachingem od Duncana)
      No, nespasilo mě to, takže jsem zbylých asi 200 usd vybral a protože jsem neměl čas a rozjížděl business, na poker jsem na nějakou dobu zapomněl.

Teď se vracím - po různých hernách mám rozházených cca 70usd, ale výběry se nějak zasekly, takže jsem vložil 28usd na williamhill a uvidíme :-)
    • pietro1111
      pietro1111
      Bronz
      Registrace: 25.12.2008 Příspěvky: 264
      GL drzim palce ;)
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Tak kde máme další příspěvek? ;-)
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Dlouho jsem nepostoval protože nebylo o čem zajimavým, a neměl jsem nějak ani náladu. :)

Abych navázal na svoji cestu, tak momentálně jsem opět budoval z nuly :D . těch 59 usd jsem opět bustnul (nejspíš to bude tiltem, v ničem jiným to nevidim, všechny logické zábrany jdou stranou a já si prostě dám za 30 usd garant s tím že to prostě shipnu, ale takhle to vážně nechodí :D )

Takže momentálně si to valim na PP micro sng za 1usd, s rollem cca 20usd. (díky bohu jsem trefil min cash v hodnotě 1,8usd na freerollu :D ) a dávám si za cíl abych už nemusel nikdy budovat z nuly, je to nejvíc stresující, deprimující, demotivační a já nevím co ještě všechno xD , takže BRM rullez, ale občas zkusit nějaký shot, ale ne tak šíleně jako dřív :D
      Taky ještě operuju s min rollem na FTP, samozřejmě taky z nuly. A těším se až na stárech začnou micromilions, cítím v kostech že nějakej ten event shipnu (trocha sebevědomí) :D )

Jinak díky panu neznymu a pietrovi za podporu, a omlouvám se, ještě jsem si nenašel čas hodit tento blog do nějakého grafického formátu, aby to bylo přehledné a krásné :D , ale jak se říká "všechno bude" :) ))). Tak doufám že to zatím vydržíté v týhle nudný formě :)

BTW. mohu vřele doporučit videa od AYuraoA,(ten chlapec je snad renomovanej psycholog :D ) celou jeho sérii o všemožném tiltu, pomohlo mi to si uvědomit mnoho věcí, a díky tomu hraji s větším klidem. A hlavně si uvědomit že hlavní je poznat sebe samotnýho,vydat se tzv. cestou sebepoznání, což se lehce řekne ale bude na tom hoodně plusových záležitostí :)

PS: jinak Nezny debile :D (to je strašnej nick, nerad oslovuji cizí lidi sprostě :D ) jak se daří vám v combacku? vedete si blog? nejspíš sem ho musel někde přehlédnout. A v čem že to podnikáte? jestli to je legální :D

Tak to je asi tak všechno co se zatím na mé cestě událo, až bude líp, bude se mi i líp psát. :D
      Tak se mějte dobře, a brzy nashledanou na mém blogu. :) Přeji málo smůly .....
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Tak konečně, konečně jsem ze svrabu zpátky ve hře. Podařilo se mi ukořistit první místo v jednom garantu za 740USD na PP. Takže tem mám dostatečný roll, abych mohl hrát beze strachu že to bustnu, a kde seženu další peníze :D . Takže teď konečně může začít pořádný grind!!

Moje plány zatím směřují na 11USD FR SNG, přemýšlel jsem o tom, a nějak se necítím na vyšší limit (prozatím :D ), už jen z důvodu že po době, kde jsem musel zahnívat na 1USD sitkách, si nejsem teď moc jistý jak moc kvalitou se ta hra bude lišit ale určitě bude, a taky aby to bylo adekvátní mému rollu. Takže postupně se do toho zase budu dostávat, a samozřejmě do toho budu mixovat moje oblíbené garanty v rozmezí 5 - 30 USD.

Taky už se zde nemusim hnát za statusem Diamant, ikdyž pro oko je to velice příjemné :D ale také se zrušila na PP akce o drahokamy, takže se čistě focusnu na profit, a nebudu muset nahánět body. A jediné za čím bych se hnal je status Black Member, ale to je na delší trať, takže to nechám jít samovolnou cestou, kde mi to ještě za pár let stížíte tím, že PS body už se nebudou načítat vůbec z PP. Takže pak budu vymýšlet jiný plán, jak ho dosáhnout, ale to moc plánuju dopředu. :D

Tak se těším na moje čitatele (snad to někdo čte, jinak by to bylo trapný :D , ale co :D dělám to vlastně převážně pro sebe! ) u mého dalšího updatu , a přeju málo smůly, jak v životě tak i u stolů!
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Super, tak to se počítá (co jsem viděl nedávno nějaké tvoje grafy - myslím v sng challenge), nevypadaly moc dobře..

Můj comeback jde pomalu ale jistě - a hlavně B/E :D ...ale snad nahraju i nějaké body a zkusím znovu zaútočit na 5usd sng...
      můj blog je tady: Royal Pleš

A klidně mi tykej ;) :f_biggrin:

Tak ať se na 11tkách daří - já bych si na ně netroufl teda....
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Zdravím,
      dlouho jsem nepříspěl z jednoho logického důvodu, nebylo čím. :)
      Furt jsem se plácál nahoru, dolu, nízký, vysoký limity. (hraji jen SNG, MTT)
      Ale sám v sobě cítím, že už jsem za tu dobu dost disciplinovanější, a věřím že to půjde up, up , up.....
      Pomalu se rozhoupávám, a plánuji konečně zakoupení nějakého softu (hem nebo pt, ještě si o tom něco najdu a rozhodnu se) Co by jste popřípadě dopuručili vy? a proč? :)

S tím souvisí to, že budu mít více info o své hře, budu se moct zlepšovat ve spotech kde je to na hraně, a taky konečně používat HUD (ikdyž u toho si nejsem moc jistý, jak to sním budu zvládat).
      A v neposlední řadě postovat ty up, up , up, up,...grafy :D

PS: nevite kdo hraje na PS STT 3,5usd pod nickem StarsManiak ?

Tak se mějte, a příště snad u zajimavějších informací z mého poker světa :D

Málo smůly :)
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Ahoj,

chtěl jsem se rozepsat, ale vezmu to ve zkratce, jelikož když čtu poslední příspěvky z období před dvěma lety, musím se stydět za svoje bláhové a plané řečičky. :fouet: :sorry: (to myself)

Od posledního příspěvku se toho moc nezměnilo, stále jsem se plácal v žumpě, prokrastinoval, ztrácel motivaci a vize. Stále jsem hrál, ale nemělo to hlavu ani patu. A stále to není ono, ale teď už ve svých starých kostech cítím, že je tohle poslední šance dát tomu vše, nebo se začít souběžně profilovat jiným směrem.

Říkal jsem si že základ bude, obnovit blog, abych měl pro sebe "zrcadlo" a byl v kontaktu více s komunitou, v lepším případě najít k sobě spolugrindera (kámoše)! Nevím ještě v jakým formátu blog bude, ale budu o tom následující týden přemýšlet a blog !minimálně! jednou týdně aktualizovat a informovat mé cestě.

Po X letech neuvěřitelně hloupého a neúspěšného (+-BE) grindění SNG (ano, je to moje chyba a lenost, že to bylo hloupé a neúspěšné) , které ve mě určitě zanechalo nějaké koncepty, ideje, strategie, které mě pomáhají lépe číst hru atp.. Cítim že ty roky nebyly zas tak k zahození.
      Momentálně jsem přesedlal na CG 6max zoom, limit NL10, a musím říct že se mi vážně daří tlačit na soupeře a printit dolary, (otázka: je běžné, že hráči na NL10 nahrají status Goldstar?)které pak následně utápím v MTT session :) (MTT hraju zatím do 30usd)

Můj následující goal je pořídit si na konci měsíce !!konečně!! (od doby co crushuju tu cashku, fakt toužím zjistit jak si na tom doopravdy stojím) trackovací software. Dělal jsem si trochu průzkumy a zatím se mi nejvíce líbí PT4, ikdyž funkce mají totožné, přijde mi na oko příjemnější. Kdyby jste měli nějaké rady proč nebo podle čeho se rozhodnout pro jaký soft, rád Vás přivítám :)

Pokud jste dočetly až sem, tak díky za zájem, a věřím že od příštího měsíce to tu bude mít už pořádný formát, s hodnotnýma informacema a mýma postřehama z našeho "gamble" světa i světa zvenčí, a hlavně moji cestu k poker PRO :)

Tak přeji málo smůly u stolů a hodně dolarů v peněžence! :pcuser: :profit:

PS: mohu poprosit moderátora, zda-li by byl tak hodný a přesunul můj blog do sekce CG? Děkuji předem.
    • Vdolson92
      Vdolson92
      Bronz
      Registrace: 17.08.2011 Příspěvky: 161
      Čau :f_smile: , blog jsem přesunul. Jinak za mě PT4 .Už ti přesně neřeknu proč , jelikož jsem se mezi nima rozhodoval už dávno ,ale vzpomínám si že mi HEM2 zatěžoval víc PC .Je to hlavně o zvyku ,neřekl bych že mezi nima budou extrémní rozdíly.Vyzkoušej když tak 30 denní trial.
      Přeju ať se daří :f_drink:
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Čest a sílu!!

Přišel nový měsíc, a mě se stále nepodařilo dostát svých závazků které jsem si dal, nebudu se vymlouvat ani obhajovat, prostě napíšu tak jak to je..

Měsíc říjen, co se týče pokru byl nejvíce nabitý. Nahrál jsem přes 25k starscoin, které jsem musel vybrat abych nadojil roll, jelikož mtt dost sežere... celkově bych řekl že jsem na NL10 v plusu, jak moc, či jestli je to reálné uvidím, až pořídím trackovací soft (doufám že příští měsíc už na to budou finance)
      Mtt poslední měsíc dost deeprunu, ale vždy zakončeny většinou +- v top 50, cítím kostech že pořádnej shoot se blíží . :)

Kvalifikace na prosincový pražský svátek je v plném proudu, na EPT jsem už ve stepu F a po něm už následuje pouze STEP G 6max a pro prvního balíček na EPT.
      Koukal jsem ještě na eureku, a každej den se hrajou kvaldy kde je garance balíčku a při zběžném shlédnutí bych řekl že je vždy overlay, takže i tu budu zkoušet.

Konec roku bude veliký!!:f_love:

Ještě posílám gratulaci skvělému runu Vojtěcha Růžičky, je to víc než zasloužený a škoda že to nedovřel :) jak sám řekl : "next year gonna be better, its not impossible..."

Tak at se Vám daří, a přeju málo smůly !