BLOG: Cesta za slavou a bohatstvim

• parker155
      parker155
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 17
      Zdravim,

me jmeno je Tomas a na foru budu vystupovat pod prezdivkou parker155.Je mi 20 let a v soucasnosti studuji prazskou VSE.

POKER HISTORY
      Na pokerstrategy jsem registrovany uz nejaky ten patek,ale samozrejme pri registraci jsem nemel v planu nic jineho,nez vyuzit 50 dolarovy bonus a s egem pokeroveho superhrace(ne-li Boha :s_biggrin: ) ho rozmnozit k tisicum dolarum.Bonus jsem si nechal poslat na partypoker a po par desitkach dolarovych sng,kdy jsem byl v podstate BE,jsem usoudil,ze ikdyz hraju skvele,tak mam v pokeru obrovskou smulu a nemuzu v nem nikdy byt stabilne vyhravajici hrac.No jo no,priznat si tehdy,ze to nehraju az tak dobre bylo samozrejme neco nepripustneho a svalovat neuspechy na vse kolem bylo mnohem lehci :D A tak jsem dal pokeru na par mesicu sbohem s tim,ze tak maximalne si obcas pro zpestreni zahraju live hru.
      Nastesti jsem nahodou vyhral coaching od Petra "Danteho" Blahy behem ktereho jsem zjistil,ze o pokeru toho nevim ani zdaleka tolik,kolik jsem si myslel a nakopnulo me zpatky k pokeru.Dalsi den jsem depositnul10 dolaru na stary a zacal pomalu grindit nejnizsi limity.Po par mesicich hrani se mi povedlo z 10 dolaru udelat 200,ktere jsem se super pocitem cashoutoval.Krome toho se mi povedlo jeste vyhrat v jedne ze sezon pokerteamu soutez jednotlivcu,coz mi sice krome jednoho trika,do ktereho bych se vesel trikrat,moc jineho neprineslo,ale i tak jsem mel z vitezstvi poradnou radost :)

ZPATKY NA POKERSTRATEGY
      Nedavno jsem se dostal ke Cornieho blogu, ktery jsem behem jednoho vecera na dlouhy nadech z velke casti precetl.Ten me obrovsky namotivoval a ukazal mi,ze pilnym studiem,analyzovanim svych her a hrou zbavenou emoci a tiltu je poker skutecne pouze dovednostni hrou ve ktere nehraje stesti nikterak vetsi roli,nez v jinych hrach.A rozhodl jsem se,ze to jeste jednou zkusim si privydelavat pokerem

DLOUHODOBE CILE
      :spade: Zacit a zdolat Cornieho vyzvu

:spade: Odstartovat na NL2FR a postupne se propracovavat na dalsi limity,pri dodrzovani BRM

:spade: Aktivne se zapojovat do deni na pokerstrategy

:spade: Studovat poker a nikdy se neuspokojit svoji hrou

:spade: Postovat do blogu grafy,handy a vsechno mozne ohledne pokeru

:spade: Po dostudovani VS stat se poker pro a zmizet smerem Velka Britanie ( musel jsem si to sem dat :D )

KRATKODOBE CILE
      :diamond: Opakovat si vsechny materialy z NL2

:diamond: Nahrat kazdy tyden alespon 10 000 hand

:diamond: Nejpozdeji do konce brezna porazit NL2

:diamond: Kdyz to vezmu realne,tak do zacatku prazdnin se zabydlet na NL10

POCATECNI STAV

Začátek výzvy: 14.2.2013
      Herna: PartyPoker
      Nick: Parker1992
      Typ hry: NL2
      Bankroll na začátku výzvy: 54,34$
      Software:Budu zacinat s trial verzi HEM2,pote si vyzkousim Pokertracker a nasledne se rozhodnu,ktery z programu zakoupim
  • 3 odpovědí
    • parker155
      parker155
      Bronz
      Tak po tydnu ve vyzve je cas postnout 1. graf

Poznatky po tydnu:

:spade: Jsem sice hodne pod EV :s_cry: ,ale to neomlouva to,ze ani kdyby byli me vysledky na hranici EV,tak by nebyly prilis dobre

:spade: V poslednich trech dnech jsem se podival na vsechna Cornieho videa z nl2 a doufam tedy,ze stoupajici krivka v poslednich par tisic handach bude vysledkem predevsim se zlepsujici hry a ne upswingu

:spade: UZ NIKDY NESMIM SEDNOUT K FF POKERU!!!! Promo na ff stoly vypadalo lakave,ale vidina toho,ze pres hrani jenom top kombinaci zustanu pri nejhorsim BE a budu vydelavat z rakebacku teto akce,se nakonec ukazala jako hodne nerealna.A ikdyz mi je porad zahadou,jak jsem dokazal prohrat za pouhych 700hand 5xBI,tak beru tuhle kapitolu jako uzavrenou a FF pokeru se budu obloukem vyhybat i pres sebelepsi proma :s_cool:

:club: A protoze crying hand mame v hlavach vsichni dost,tak pridam jednu trosku funny,kdy jsem se s nuts po blank riveru uz tesil na 3,5BI stack a nakonec z toho samozrejme nebylo nic :D

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      CO:
      $0.55
      BU:
      $2.20
      SB (Hero):
      $2.50
      BB:
      $2.23
      MP1:
      $0.46
      MP2:
      $2.00
      MP3:
      $2.19

Preflop: Hero is SB with K, A.
      2 folds, MP3 raises to $0.06, CO folds, BU calls $0.06, Hero raises to $0.24, BB calls $0.22, MP3 folds, BU calls $0.18.

Flop: ($0.78) J, 9, Q (3 players)
      Hero checks, BB checks, BU checks.

Turn: ($0.78) T (3 players)
      Hero checks, BB bets $0.28, BU raises to $1.19, Hero raises to $2.26, BB calls $1.71(All-In), BU calls $0.77.

River: ($6.99) 8 (3 players)

Final Pot: $6.99.

Results follow:

BB shows a straight, ace high(Kh Ah).
      Hero shows a straight, ace high(Kd As).
      BU shows a straight, ace high(Kc Ad).

BB wins with a straight, ace high(Kh Ah).
      Hero wins with a straight, ace high(Kd As).
      BU wins with a straight, ace high(Kc Ad).
    • parker155
      parker155
      Bronz
      Tak netrvalo to ani dva tydny a prvni mys letela do zdi..... A to jsem si rikal ze uz vztek a tilt me nemuze v pokeru potkat.Ovsem stacily tri sick handy za 10 min,k tomu -6BI a je to tady. Myslim ze hrat jeste o par hand dyl,tak leti za mysi i notas

A jen tak pro pobaveni tri zminene handy

:spade: 1,tak aspon ze tu Ev krivku to zveda,ze uz je 10 BI nad winning krivkou je prece jeste malo :D

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $0.98
      SB (Hero):
      $2.25
      BB:
      $1.97
      MP2:
      $1.63
      MP3:
      $2.81
      CO:
      $2.87

Preflop: Hero is SB with A, A.
      4 folds, Hero raises to $0.06, BB calls $0.04.

Flop: ($0.12) J, 5, 6 (2 players)
      Hero bets $0.08, BB raises to $0.16, Hero raises to $0.34, BB raises to $1.91, Hero calls $1.57.

Turn: ($3.94) J (2 players)

River: ($3.94) Q (2 players)

Final Pot: $3.94.

Results follow:

Hero shows two pairs, aces and jacks(A A).
      BB shows three of a kind, jacks(8 J).

BB wins with three of a kind, jacks(8 J).

:spade: 2,Jsem si rikal,ze ten river to posral a ukaze mi taky 5 a bude split,ale ze az takhle me river zarizl,to jsem necekal

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      BU:
      $2.95
      SB:
      $2.40
      BB (Hero):
      $2.02
      MP1:
      $0.82
      MP2:
      $2.30
      MP3:
      $1.46
      CO:
      $2.22

Preflop: Hero is BB with 5, 7.
      MP1 calls $0.02, 2 folds, CO calls $0.02, BU folds, SB calls $0.01, Hero checks.

Flop: ($0.08) K, 6, 4 (4 players)
      SB checks, Hero checks, MP1 checks, CO checks.

Turn: ($0.08) 3 (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.04, MP1 folds, CO folds, SB calls $0.04.

River: ($0.16) 7 (2 players)
      SB bets $0.16, Hero raises to $0.44, SB raises to $2.34, Hero calls $1.52.

Final Pot: $4.46.
      Results follow:

Hero shows a straight, seven high(5 7).
      SB shows a straight, eight high(8 5).

SB wins with a straight, eight high(8 5).

:spade: 3,A posledni handa,ktera stala mysku zivot :s_cry:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      CO:
      $0.87
      BU:
      $1.35
      SB:
      $1.63
      BB (Hero):
      $2.00
      UTG2:
      $2.46
      MP1:
      $8.25
      MP2:
      $1.71
      MP3:
      $1.21

Preflop: Hero is BB with K, K.
      3 folds, MP3 calls $0.02, CO calls $0.02, 2 folds, Hero raises to $0.12, MP3 calls $0.10, CO calls $0.10.

Flop: ($0.37) J, 5, A (3 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.05, CO calls $0.05, Hero calls $0.05.

Turn: ($0.52) K (3 players)
      Hero bets $0.34, MP3 calls $0.34, CO calls $0.34.

River: ($1.54) 9 (3 players)
      Hero bets $0.73, MP3 calls $0.70, CO calls $0.36.

Final Pot: $3.33.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, kings(K K).
      MP3 shows a straight, ace high(T Q).
      CO shows a pair of aces(A 6).

Hero wins with three of a kind, kings(K K).
      MP3 wins with a straight, ace high(T Q).

A protoze jsem behem psani a konvertovani hand trochu vychladl,tak sepisu chyby,ktere jsem podle me udelal,ikdyz myslim ze ani od jedny prohry by me to nezachranilo

:heart: 1, Na flopu jsem mel jeho raise urcite 3-4 betovat,misto toho gayraisu

:heart: 2,Na turnu jsem mel vsadit pot minimalne,tech flush draws,tam bylo spoustu,takhle jsem mu dal dobry odds na call,ikdyz samozrejme porad to byl od nej spatnej call na ten gutshot

:heart: 3,Tak realne me porazela jenom jedna handa,protoze esa by urcite nezahral takhle.Takze myslim ze relativne dobre zahrano
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Hezky rozjetý blog, ale dlouho mrtvý, co se stalo, že jsi přestal blogovat ?