Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

STT Deep proti Kleptomanii

• Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      PokerStars - $13.89+$1.11|75/150 NL - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

kipa99 (BTN): 8.76 BB
      MaLi2608 (SB): 11.67 BB
      kleptomania (BB): 24.77 BB
      Vavulin (UTG): 22.77 BB
      Beatle_cz (CO): 22.03 BB

MaLi2608 posts SB 0.5 BB, kleptomania posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Beatle_cz has A:diamond: T:diamond:

fold, Beatle_cz raises to 2.1 BB, fold, fold, kleptomania calls 1.1 BB

Flop: (4.7 BB, 2 players) 8:club: T:spade: 9:spade:
      kleptomania checks, Beatle_cz checks

Turn: (4.7 BB, 2 players) 8:diamond:
      kleptomania bets 2.35 BB, Beatle_cz calls 2.35 BB

River: (9.39 BB, 2 players) 3:club:
      kleptomania bets 7 BB, Beatle_cz calls 7 BB

Kleptomania je reg, mám na něj staty 22/19/fold to steal 78 / 600 hand, filtrováno ze hry ve 4-5 hráčích. Patří myslím mezi agresivnější regy.

Flop: co s tím? Board dost trefuje jeho calling range. Chtci jít proti jeho případnému check/raisu AI? Nejspíš jo, ale musel bych počítat s tím že to často točka proti nějaké str8 draws+pár apod. handě. Jsme 2 celkem velké stacky, v 5 lidech, takže z hlediska ICM žádná sláva. Takže volím check behind pro potcontrol, čímž mu ale na druhou stranu dávám free kartu.
      Na turnu mě donkuje - myslím že po mém checku na flopu to udělá s velmi širokou range; nejspíš si řekl že mám nějaké netrefené AK apod. a giveupuji. Otázka jak by zareagoval na 3bet - byl by ochotný mě poslat s nějakou draws? Znovu jsem zvolil potcontrol; navíc ho to může podnítit k nějakému 2. barrelu na riveru s airem.
      River je blank - po tom co jsem hrál na F a T je tohle nejspíš easy call? Myslím že tu bude barrelovat nějaké netrefené draws; taky se mi nezdá ten sizeing: kdyby měl nějakou silnou handu (fullhouse, str8) tak by myslím betnul méně, protože po mojí produkci na flopu a turnu mě tu neputne na nějakou silnou ruku, takže by chtěl dostávat value z nějakých 2. párů, proti kterým by dal méně.
  • 4 odpovědí
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,335
      preflop super.

tak ako si zahral flop je potom turn a river perfektne zahraty z dovodov, ktore si aj napisal. Ale hlavne na Turne nema zmysel raisovat a to iste aj river. cize Turn a river je WP.

flop je podla mna dost zle checknut behind. ty pises ze checkujes behind, lebo nevies velmi dobre reagovat so stredne silnou rukou na check/raise...
      Ibaze Ako casto pride ten check / raise? podla mna nie velmi casto.
      V 50% pripradoch kleptomania zahodi. V 40% pripadoch dorovna a iba 10% pripadov raisne.

Na flope mame velmi jednoduchy cbet. Checkom stracame vela value z hands ako KT, QT, JT, flush draws, str8 draws... velmi siroka paleta kariet, ktore velmi radi callnu 1-2 streety

Myslim, ze v tejto hande nastal problem ten, ze vies ze kleptomania bude check/raisovat len nuts (lebo je to mega nitka postflop) a ty nechces zahadzovat tptk a obavas sa co stym potom urobis.. strach = strata value.

Ako som pisal, tu sa sustredime na ziskavanie value z celej jeho range, ktora bude callovat flop, proti ktorej je AT nuts :)

s handami ako K :spade: Q :spade: , AJ, A7, KJ, J9 by sa mi velmi pacil check behind. (cize v tomto spote vyrazne znizujeme nasu cbet frekvenciu a niesme exploitovatelny sirkom check/raisom)
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      a este aby som ti odpovedal na otazku co proti C/R flop

Chtci jít proti jeho případnému check/raisu AI?

tento flop triafa jeho range, ale rovnako triafa aj nasu range. On vie, ze mi mozme mat nuts, ze ked cbetujeme tak mame aspon nieco preto on nebude check/raisovat nikdy ako bluff. Mozme vylucit z range air (bluffy)
      Dalej v jeho preflop calling range su stredne silne handy ako 1parove ruky, ktore si takisto myslim, ze nebude premienat na bluff a iba ich callne.
      v Jeho C/R range bude Nuts alebo takmer nuts ako napr: J :spade: T :spade: tj. nasa equity proti C/R range bude miziva a mame lahky fold.

napriek tomu cbet bude velmi dobry, lebo hrame dokonale proti celej jeho palete kariet. Proti lepsim rukam ako je nasa ideme cbet/fold. Z horsich ruk ziskavame value. Niesme exploitovatelny lebo nasa cbet frekvencia je nizka (35-45% air + silne ruky)
      cbetoval by som kludne 3/4 potu.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Díky za komplexní rozbor. :f_thumbsup:
      Na Kleptomanii jsem měl špatný read, považoval jsem ho za daleko agresivnějšího hráče postflop. Proto jsem myslel že by mě tu byl schopný check raisnout i např. s QT, KT, nebo i nějakou slabší draws (a proto jsem psal že bych byl ochotný se s ním stackoffnout).
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      on si berie coachingy od nejakeho nemca, ktory mu radi kus hrat viac agro postflop, ale i tak je to strasna nitka :D

hlavne tu, kde ste dvaja CL 5 handed on nevie urobit ziadne plays :D uplne abc hraje.