Ahoj, předem bych jen zmínil, že jsem nenašel sekci o této herně, tak proto nové téma... a proto ve vlákně Poker Software...

Chtěl bych se zeptat, jestli na této herně někdo hrajete a jaké z ní máte pocity a jak vnímáte hráče na této herně?

Já osobně na ní hraji právě teď. Jinak herna jede na iPokeru. No a důvod proč jsem tam začal hrát je ten, že mi dali za registraci 10$ zdarma.... ale to již bylo nějaký time z5. Pak jsem si tam vložil prachy a hned vybral, abych mohl clearovat bonus... to se nějak nepovedlo, jelikož jsem peníze zadarmo bustnul.
No a bonus mi vypršel někdy začátkem února....ale co se nestalo, přistálo mi na účtu ze zatím mě neznámého důvodu 20$. A jelikož jsem od doby co mi přišli peníze zdarma ušel docela slušný kus cesty (hlavně převážně díky PS.com), tak se mi to podařilo zdárně rozmnožit (pozn. zdárně znamená pár 10$, ale opravdu pár :s_biggrin: ).

Ale jako hlavní důvod vidím v tom, že hráči na microlimits jsou opravud špatní, teda co jsem poznal... Máte taky někdo podobný názor, nebo se mi to jen zdá?

P.S.: nevím jestli jsem se zlepšil tak mooc :f_eek: ale na jiných hernách PP, PS mi na micro nepřišli ti hráči takto "šílení" ?(