Uveřejňování videí

• karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Zdravím vás,
      měl bych takovou malou připomínku respektive dotaz. Jaká je politika PSGY ve vydávání nových videí? Nevím jak se to týká jiných variant, ale ve Fixed limitu čekáme na videa občas docela dlouho, přestože kouč ho dávno natočil a odeslal. Zřejmě se jedná o běžný postup, protože teď jsem si pustil "nově" vydané zahraniční video, ve kterém kouč přeje Štastný nový rok. :s_biggrin:

Má otázka tedy je, proč IT oddělení (nebo kdo má na starost uveřejňování videí) tak zdržuje s vydáváním? Všichni víme, že v pokeru je důležitá i aktuálnost a kouč často reaguje na nějaký konkrétní problém, který se v komunitě vyskytne a natočí k němu video, ale k čemu to je, když to vyjde třeba za měsíc a půl?

Poslední video od Strixsra vyšlo 19. ledna, což je už skoro měsíc a přitom víme, že by to nebylo kvůli tomu, že by žádná další videa Srixsr nenatočil. Proč nám to děláte? :s_biggrin:

Díky za odpovědi.
  • 17 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, vydávanie videí má na starosti Letmetiltu a určite sa k tomu čoskoro vyjadrí.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      K vydávání videí tedy připojuji i svůj dotaz který jsem aktuálně směřoval na support.

15.02.13 12:14: Ahoj,

nešlo by se nějak "sloučit" češtinu a slovenštinu - i při vyhledávání tam nejde zadat že chci videa slovensky ale "anglicky" "česky" a co se mi nestalo:

Hledal jsem video Porážíme NL50 od hasenbratena a nenašel, resp. náhodou pak zjistil že je ve slovenštině jako Porážáme NL50 ...

;)
      Fiskantes,
      15.02.13 12:32: Vážený Johniiicek,

Ďakujeme za otázku.

Bohužiaľ žiadne zlučovanie v programe nemáme, muselo by sa to riešiť centrálne a náš IT team je plne zameraný na iné záležitosti. Naša komunita je v tejto dvojjazyčnosti veľmi špecifická.
      Ale verím že si i tak vo vyhľadávaní poradíš. ;)

Ak máš ďalšie otázky, daj nám vedieť.

S pozdravom,
      Fiskantes
      Johniiicek,
      15.02.13 12:48: Díky za odpověď. Specifiku komunity si plně uvědomuji.

Položím tedy svou otázku jinak, protože si nemyslím že by to bylo až tak otázkou IT teamu :) ofc se možná pletu ale navrhuji:

Bylo by možné držet se při pojmenovávní videí češtiny - navrhuji probrat s vydavatelem videí aby informoval producenty / případně to zajistil při vkládání videa pokud to je v jeho moci?

Samozřejmě je to jen návrh, protože chápu že to je jen detail, nicméně to reálně ovlivnilo čas venovany vyhledavani videa coz hodnotim negativne.

EDIT- Fiskantes,
      15.02.13 12:58: Vážený Johniiicek,

Naše forum je československé a my nechceme našich slovenských coachov obmedzovať v použití jazyka, keďže predpokladáme, že užívatelia slovenčine rozumejú.

Vidím ale že Váš feedback si už postol i do príslušného fora, takže to bude lepšie prebrať tam.

Fiskantes

EDIT2 - myslím že je naprosto OK neomezovat v použití jazyka ale přeci jen přestože i slovenštině poměrně rozumím a absolutně mi nevadí v průběhu vidae atd atd ale lidsky řečeno to dělá bordel při hledání :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Odporúčam vyhľadávať videá podľa nicku coacha ;)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      @Johniiicek: raz by som chcel mat tvoje problemy...
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Stříbro
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,071
      Stači si vybrať BSS, NL50, Česky a nájdeš všetko čo hľadáš ;)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      opal99 původně napsal
      @Johniiicek: raz by som chcel mat tvoje problemy...
      to jsi mě asi nepochopil. to není problém.

@Bellagio: já si umím poradit, psal jsem že jsem to video našel.

:f_cool:
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Zdravím :)

chápu dotaz, nicméně pár fakt:

1.) FLH tvořil v posledních měsích 1/3 až 1/4 zveřejňovaných videí na měsíční bázi, stejně jako v lednu plánuji, že to do budoucna spíše kolem té 1/4. Tj. to je k zastoupení FLH.

2.) Pokud jde o frekvenci, tak poslední tři měsíce vycházela FLH videa s téměř týdenní frekvencí, což může říct velmi málo variant :) . Teď tam byla trochu pauza, ale už brzy vyjde další ;)

3.) Pořadí videí od stejného coache dělám dle data od nejstarších k nejnovějším, pokud si coach neřekne jinak...

4.) Bohužel zveřejňovat video jakmile se objeví není ideální politika vhledem k velké varianci v produkci videí a potřebě udržovat nějákou rezervu.

Takže mě mrzí, že ti nemůžu slíbit, že zveřejní strixsrovo video jakmile ho vytvoří.

Ještě k tvojí poznámce o aktuálnosti videa. Videa s vyšším statusem se zveřejňují většinou okamžitě. Videa z nižších limitů se zveřejňují se zpoždění, protože hra na těchto limitech nemá tak překotný vývoj, takže něják moc nevadí...
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      A ještě k tomu vyhledávání. Videí se slovenským popiskem tam bude skoro určitě tak kolem deseti, z toho osm právě z toho NL50 :) , takže se toho nemusíš bát...
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      LetMeTiitU původně napsal
      A ještě k tomu vyhledávání. Videí se slovenským popiskem tam bude skoro určitě tak kolem deseti, z toho osm právě z toho NL50 :) , takže se toho nemusíš bát...
      Díky za odpověď . Šlo prostě jen o to že jsem si všiml, že vtom je nekonzistence a vyhledavač to nerozliší, ale když na to dohlížíš přímo ty tak sem 100% klidnej :s_thumbsup:
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      ahoj,
      pisem sem aby som zbytocne nezakladal novu temu. nedavno som si vpravo dole, kde su uverejnovane nove videa vsimol video "Ako hrat flopnuty set" alebo taky nejaky podobny nazov, ale teraz sa mi nedari to video najst, ani ked som dal zobrazit vsetky CZ videa usporiadane podla datumu pridania od najnovsieho. stratilo sa to video, alebo som mal nejake vidiny? :)

EDIT: tak nakoniec sa mi ho podarilo najst
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      niekedy dávno tu bolo video od bobosvk, kde hral mierne pod vplyvom. strašná pecka video. škoda, že sa stiahlo :D
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      myslis toto ? http://www.youtube.com/watch?v=XLPTLDU9LF0

Ono to ani medzi videami nebolo lebo to nevyslo oficialne pod psgy..ale keby si hladal tak niekde na fore ten link bude tiez
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      pre pokerstrategy.com sa hlási BOBO aka bobosvk

presne toto som myslel :f_thumbsup: . brutálne hlášky :D
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      xpravda původně napsal
      niekedy dávno tu bolo video od bobosvk, kde hral mierne pod vplyvom. strašná pecka video. škoda, že sa stiahlo :D
      Ahoj, rád bych jenom poznamenal, že toto video se oficiálně nikdy nevydalo :D

To už bych tu asi dávno nepracoval :s_evil:
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      Nechtěl jsem zakládat nový vlákno, tak to připíšu sem. Proč nejdou vyhledat videa v jiných jazycích než Čj a Aj? Možná by se dalo něco přiučit i z jiných komunit. Např. polákům bychom mohli něco rozumět, skopčákům taky, možná i rusům ( tam těch videí bude asi mraky)...
    • mykl1812
      mykl1812
      Bronz
      Registrace: 22.03.2009 Příspěvky: 398
      si prepni PSGY do toho jazyka, v jakym chces vyhledavat videa..
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Ahoj,

zmíním pro jistotu, jakkoliv to asi může být jasné. Nahoře vpravo je roletová nabídka, kde se můžeš přepnout do jiné jazykové verze PS a tam najdeš jejich národní videa.

Proč to není součástí filtračního panelu přímo u videí je určitě zajímavý podnět. Ale takový je standard u vše komunit tuším a vyžadovalo by to větší zásah na straně softwaru a doprogramování. Tudíž není to nemožné změnit, ale nemůžeme si to rozhodnout úplně sami :)