Ktery tracking soft ? *srovnani

• msnek
      msnek
      Stříbro
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 866
      Jakej mate nazor na soucasnou nabidku vsech moznejch tracking softu ? Jsem prave v procesu trialu nekolika z nich (beru to postupne).

HM2 mi prijde strasne preplacanej grafikou, fancy vecickama a celkove celkem zatez na komp (vim, ze to asi zni v dnesni dobe silene, ale hraju na nic moc kompech a zvlast u neceho jako je "pouho pouhej" poker a ne nejaka nova masakr grafika strilecka hra bych rad nenarocnost). Jinak se mi zda, ze funkci je tam cela rada, moznost nejruznejsich filtru atd. Celkove to na me dela dojem, ze to sice trva velmi dlouhou dobu nez si tam VSECHNO clovek nastavi presne tak jak chce .. ale pak se to asi vyplati. Pro me to ale volba asi neni, protoze jak rikam - komp mam vazne slabej a delalo mi to problemy. Pro small stakes stoji cca 60$, ale jak rikam .. o koupi zatim neuvazuju.

HM1 o dost mene narocne a takovy celkove jednoduchy. Mozna by to pro me nebyla spatna volba. Mate IDEA jestli se vubec jeste prodava (???), pripadne pokud je to se slevou v nejaky verzi ciste pro SMALL/MICRO stakes (???)?

PT3 taky takovy celkove jednodussi a hlavne malo narocny na komp. Zatim jsem v procesu zkouseni. Premyslel jsem o koupi vzhledem k tomu, ze se stale prodava a da se koupit za necelych 55$ pro small stakes, coz je pro me ideal (v nejblizsich letech stejne vejs jak 0.10/0.25 hrat fakt nebudu). Musim ho vice vyzkouset, zda se mi libi vic nez HM1.

PT4 mi pripada jako luxus ... je to novej soft a tak predpokladam, ze funkci bude take vic jak ve starem softu (podobne jako je tomu u HM2). Prostredi fajn, grafika neni ultra preplacana. Take jsem v procesu zkouseni. Myslite si, ze je lepsi nez PK3 ? Pokud ano, tak bych do nej asi sel, protoze cenu pro micro/small stakes je jen o malinko vetsi nez u PT3 (~60$), coz by se teoreticky melo vyplatit, pokud ten soft budou dal zlepsovat a uz ted ma ten zaklad lepsi nez PT3 (uvaha ciste teoreticka). Na druhou stranu jsem slysel o tom, ze vyvoj zatim nic moc, fura bugu atd. atd.

Zduraznuju, hraju hlavne NL2, 5 a trochu 10 FR. Urcite bych nad tim vsim uvazoval jinak, kdybych crushoval NL 25 ;) Predem diky za podnety.
  • 1 odpověď