BLOG: Z 0$ na 10 000$ "To infinity and beyond!"

• Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Registrace: 05.02.2013 Příspěvky: 13
      Hola hej všetkým priaznivcom pokru a blogov.

Je to môj prvý blog čo sa týka Pokru ale aj celkovo. Budem rád ak mi tu budú sem i tam navštevovať, komentovať, pomáhať členovia fóra či už pri downswingoch, pri ťažkých situáciách s ktorými si ja zatiaľ neviem poradiť alebo len zo zaujímavosti.

O mne:
      Narodený neďaleko od českých hraníc pred cca 22 rokmi. Prešiel úspešne štúdiom na gymnáziu a potom sa rozhodoval čo so sebou. Vzhľadom na moju extrémne hravú povahu a veľmi blízky vzťah k športu, ktorý som aj aktívne hrával cez sieť som sa rozhodol ísť do toho naplno. Tak som aj urobil a pred príjmačkami som si roztrhol väz na kolene vďaka pílnému trénovaniu a žiadnej regenerácii. 3 operácie znamenali stratené leto a VŠ. Rok opacha ma nútil robiť kdeaké zbytočnosti. Ďalší rok som pricestoval do Brna za mojou 1/2. Zo začiatku stratený avšak potom moja existencia v Brne rástla a tomu podliehala aj príprava okolo štúdia. Vzhľadom na moju slušnú zbierku doskových hier, obrovskú chuť stále a dookola sa hrať a nejaký tajný vzťah k číslam som sa dostal k pokru. Chcem sa vymaniť s pazúrov systému a nebyť odkázaný na peniaze. Prečo to neskĺbiť a neskúsiť poker ?! Kamarát je v tejto oblasti zbehnutý čiže mám aj veľmi užitočného tutora, ktorý mi pomáha na mojej ceste.

Poker:
      Samozrejme poker som si sem tam zahral aj na eFBíííčku a aj na živo. Výhra-prehra, striedalo sa to. Ale žiadne extra prepočítavenie a rozmýšľanie to nebolo. Skôr také člapkanie sa vo vode. Z 0 na 10 000 ? Pretože mám momentálne celkom vyschnutú studnicu tak som dostal od tutora malú pôžičku. 100€ sme previedli na POKERSTARS. HOLDEMMANAGER je, že vraj nutnosť a bolo by zbytočné čakať. Tak využívam HEM. Prvé čísla v HM sa datujú na 2.2.2013. Kde bol môj bankroll 100€. Momentálne mi pokladňa ukazuje 161$. Plus som tam mal nejakých 20$ z pokerstrategy.

Ciel
      V lete som plánoval si ísť zarobiť na Alijašku na loď. Zárobok je tam okolo 1000-10 000$ za mesiac akurát je komplikované to vybaviť + zapaltiť. Záleží čo trafíte. Potrebujem však na letenku. Ciel je zarobiť čo to a ak to bude profitabilnejšie ako som plánoval tak Alijašku odložím o rok ;-)

Stratégia:
      Zo začiatku som hral 4 stoly. Asi to bolo málo tak som pridal ďalšie 4-6. Momentálne hrávam 10 a neviem či je to správne či nie. Stíham to len tak tak. A pri 8-10 stoloch nemarkujem, nedávam poznámky, málo sledujem hru. Ale za to hrám len masterhands. Vo výsledku som bol tuším profitabilnejší keď som hral 4-6.

Čítam, vzdelávam sa, pozerám, hrám....

Už len čakám aby ma posunuli na bronz...

ZHRNUTIE:
      Začiatok výzvy: 02.02.2013
      Počet týždňov vo výzve: 3
      Počiatočný bankroll: 150$
      Aktuálny bankroll (CBR): 161$
      Herna:PokerStars
      Typ hry (TH): CG NL2
      Pokerový software: HEM
      Odohratých hand(PH): 9 000
  • 13 odpovědí
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      So it´s begin:

Preorientoval som sa na 5-6 stolov s tým, že hrám vždy jeden NL5 aby som si postupne zvykal na vyššie limity. Vzhľadom na to, že som mal 2 dni po sebe nejaké ťažké tak som prehral asi tak 10$ a som zase v pluse len 4$. Začínam používať Equilab na vypočítavanie pravdepodobnosti. Neviem či to je dobrý nápad počas hrania ale keď stíham tak to skúšam. Plus začínam hrať tabuľku štartovacích kombinácii aby som mal nejaký hrací štandart.

Mám pár rúk v ktorých sa cítim stratený tak ich sem časom budem dávať a budem rád ak mi sem tam niekto pomôže.

Ciel:
      Naučiť sa hrať tabuľku začiatočných kombinácií. Postupne prejsť na NL5 a byť profitabilný.

Zhrnutie
      Počet týždňov vo výzve: 4
      Aktuálny bankroll: 154,40$
      Typ hry : CG NL2,NL5
      Odohratých hand: 14 000

PS: Prosím, stále sa mi nenačítavajú body z PS a tu som stále BASIC - ak mi s tým vie niekto pomôcť veľmi by som to ocenil ;-)
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Tak a je tu hodnotenie po mesiaci:

Pred pár dňami som sa celkom preorientoval na NL5. Z dôvodu nekomfortného hrania na NL2. Znie to možno divne ale prehral som tam celý môj plusový bankroll tak som sa odhodlal, že budem kombinovať NL2 s NL5 a tak sa stalo. Hrá sa mi tam lepšie. Tak som postupne prešiel z 5 stolov NL2 a 1 NL5 na 5 stolov NL5. Na NL2 mi prišli hráči miestami ťažko čítateľný a prehrával som s kombináciami, ktoré mali vyhrávať. Na NL5 hrám už trošku sebavedomejšie a vychádza to.

Začal som viacej 3betovať čo na NL2 dorovnávali hravo a nejako to neplnilo účel, s ktorým som to robil + CBET, ktorý taktiež na NL2 nemal úspech a väčšinou som sa dostal do SD s nejakým šaškom čo ma zničil s úplne absurdnou kombináciou. Čo sa mi na NL5 stáva už len zriedka.

Taktiež som sa pustil trošku do table selection. Vyberám si stolík podľa % účasti na flope + priemerný pot. Čo si myslím, že mi tiež pomáha v dobrom Winrate.

Čo mi robí problém je vytiahnuť z niekoho value pokiaľ viem že mám 100%.

Ciel na ďalší týždeň:
      [list=1]
      [*]Odohrať denne minimálne 1000 rúk
      1. Vyšplhať sa aspoň na +50$
      2. Urobiť poriadok v HUD a nastaviť si tam len potrebné + čítať HUD

Zhrnutie:
      Počet týždňov vo výzve: 4
      Aktuálny bankroll: 176,51$
      Typ hry : CG NL5
      Odohratých hand: 16 400

Novinky:
      Hrám NL5
      Používam Equilab + Tabuľku štartovacích rúk
      Hľadám lepšie stoly + odchádzam od zlých stolov
      Už nebudem hrať unavený :-)
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Tak .... času ubehlo veľmi veľa od môjho posledného príspevku.

Čo sa stalo a nestalo.

Hlavne sa mi nejako nepodarilo dodržať cieľ že pôjdem do plusu čo to dá.... nejako som bol chamtivý a pocítil som silu downswingu ;-))) Na NL5 som prehral cca 5 stackov situáciami kartou-na-river-prichádzajúcou-a-mne-nevyhovujúcou. Pri tom som samozrejme spravil aj ja kopec chýb a dorovnával som hlúposti lebo som to chcel späť. Poučenie mám nehrať hlava nehlava za peniazmi ale hrať stále s disciplínou a plánom.

Musel som sa teda vrátiť na NL2 kde to je otrasné a musím tam rebuildnúť môj krásny historický 170$ bankroll.

Nesplnil som ani ďalšiu vec čo je 1000 rúk denne keďže som po tom downswingu bol paranoidný a za každou rukou som videl AA... AKs... a všetky možné pocket páry ktoré na každom boarde ktorý som hral dávali sety.

Cieľ na ďalší týždeň:
      1. Vrátiť sa na aspoň 150$ a začať hrať NL5
      2. Odohrať aspoň 500 ruk denne.
      3. Stále čítať a pozerať videá.

Zhrnutie:
      Počet týždňov vo výzve: 6
      Aktuálny bankroll: 125,50$
      Typ hry : CG NL2
      Odohratých hand: 24 300
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      ahoj,

pekny blog.

Prvne me zaujalo to leto v Aljasce- taky jsem premyslel neco takovyho podniknout..je to treba asi strasna drina, ale musi to byt strasny zazitek:)

k pokeru- kombinovat limity pri hrani se zezacatku moc nedoporucuje. Mozna na n2 a nl5 to bude podobne, ale jde o to , ze kdyz hrajes vic ruznych limitu najednou, tak se tezko preorientovava, protoze na kazdym limitu se hraje trosku jina hra. Ale tak to jen drobnost.

S tim tvym statusem- tady na PSGY mas tabulku pro ruzny urovne.
      http://cs.pokerstrategy.com/status-points/ Pro to aby si mel Bronz- Získat 1 bod nebo získat peníze na hraní pokeru zdarma.

Splnils?pokud ano tak tomu dej par dni(nekdy to bezi pomalu) a kdyztak se obrat na support..jinak hernu musis mit pres PSGY regnutou(pri registraci), aby ti sem behali body...

Jeste doporuceni - Uterky ma tady treninky Twinn- pro zacatecniky. Jestli tam jeste nechodis, tak to urcite vyzkousej..je to super..

Z videi na zacatek muzes treba od Cornieho..ktery ma jak hrat AA,KK,QQ,AK..

tot asi vse, at ti to tu nezaspamuju:-)

gl

EDIT: vyuzivej na hodnoceni hand HJ forum:) vlozis tu handy, a judgove ti je vzdy vyhodnoti..je to super vec. Doporucil bych ti tedy nez hrat 10 stolu, zezacatku hrat min, markovat handy, sledovat dynamiku atd atd..a po session kdyz ty marknuty handy nevis , tak je hod do HJ fora:-)
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Opäť za nami nejaké to sedenie. Moc som nehral lebo sa mi do toho priplietlo zopár vecí. Takže je toho pomenej. Čo by som mal teraz ale dohnať. Dnes som sa do toho pustil celkom zhurta a hneď to prinieslo ovocie. Plánu som sa nedržal tak ako som chcel ale kopec x sa to nedá hlavne keď moc nechcem hrať unavený... čo mi komplikuje ciele.

Ďakujem za odpoveď čo si povedal vezmem do úvahy. 10 stolov nehrávam. Obmezdil som to teraz na takých 6 max 7 ... a skôr si tak zo 20 minút vyberám stoly. Teda vyberám ich štýlom vyskúšam pozriem hráčov a ak mám po pravici nejakých loose hráčov tak hrám a snažím sa vyťažiť čo to dá.
      K Aljaške: už to padlo a nie je možné tam ísť už ani ako študent .... čo teda mňa moc neteší ! A sme z toho rozladení a hľadáme niečo iné kam by sa dalo v Lete odísť. Ďakujem za rady. tieto videjká mám už dávno za sebou aj viac x. Toho twinna sem tam pozerám ak je čas a aj ostatné online coaching.

Dnes som konečne po dlhom čase pocítil aké to je sem tam vyhrať. To ma motivovalo na sústredenejšiu a lepšiu hru.

Teraz ale ako tak pozerám HEM tak mi tam píše, že som v mínuse len $7 tak neviem ako je to možné keď som mal počiatočný 150 a teraz mám 133 ... nejako nesedí. Jedno. hlavne teraz čím skôr dostať sa späť do plusu !

Zhrnutie:
      Počet týždňov vo výzve: 7
      Aktuálny bankroll: 133,50$
      Odohratých hand: 28 500
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      A je tu ďalší príspevok opäť po dlhej dobe. Určite už všetci (predpokladám podľa príspevkov, že to čítam tak ja a ešte 3 ľudia) úpenlivo čakáte na ďalší príspevok. Táto nepravidelná séria príspevkov musí byť pre vás neznesiteľná.

Áno, dobrú náladu mám z nejakého dôvodu. Možno to bude tým, že som si 1.x neurčil ciele. A dopadlo to vynikajúco. Mal som takú odmlku po mojom downswingu. Trošku som študoval. Dostal som aj mini-coaching od môjho mentora. Aj som sa natočil hodinku a on mi to okomentoval(keby mal niekto záujem nájsť nejaké chyby na mojom hodinovom videu tak kľudne dajte vedieť a ja vám to nazdieľam). A po tej odmlke som minulý pondelok začal hrať 5 stolov. Bol som na nich vždy úspešný a mal som pocit, že už to nejako zvládam a že by som aj mohol pridať. Posledných pár dní som teda zvýšil na 8-10. Stým, že vždy si tam selektujem stôl podľa toho aby po pravej strane sedel nejaký VPIP 35+. Prinieslo to svoje ovocie. Dnes som behom hodinky utŕžil krásnych 17$ včera 8$. No skrátka poslednou dobou stále +.

Takže plánujem zotrvať. A plánujem teda prispievať častejšie. Keby to robím každý deň asi by to bolo kontraproduktívne. Ale 1x týždenne by mohlo fungovať ;-)))

Zhrnutie:
      Počet týždňov vo výzve: 8
      Aktuálny bankroll: 170$
      Odohratých hand: 35 000
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Opäť zdravím všetkých nadšencov.

Áno istá odmlka bola ale to neznamená, že nehrám. Posúvam sa určitým ale pomalým smerom dopredu. Z nejakého dôvodu som prestal hrať. Ale potom som sa opäť vrátil k hre. A opäť som zmenil štýl hrania. Po veľa stoloch málo stoloch rôznych limitoch prechádzam na NL5 s tým, že mám 4 stoly max 5-6 a hrám sústredene na hráčov. Mením stoly štýlom aby som mal po pravej ruke vždy nejakého loose hráča. Stále sa ale vyskytujú spoty ktoré neviem ako zahrať.

Otázka jediná a stále sužujúca: mám vysoké karty - pred flopom samozrejme raise. Na flop ale neprídu karty. Ako sa mám zachovať ? Cbet... ale vždy ? Lebo dlhodobo mi to nevychádza profitabilné. Takže ak mi to dorovnajú ja v CBETE pokračujem a dorovnajú znovu tak to nemôžem robiť vždy. Samozrejme sú situácie kedy mi na flop karty prídu to je jasná ale čo ak nie ? Tak to je jediný problém ktorý neviem vyriešiť.

A neviem sa stále prekotúľať cez hranicu 200 dolárov. Ak sa mi to konečne podarí určite príde hneď informácia sem.... a to hrám už 3 mesiace !

Zhrnutie:
      Počet týždňov vo výzve: 16
      Aktuálny bankroll: 183$
      Odohratých hand: 68 000
    • Starstrick
      Starstrick
      Bronz
      Registrace: 09.12.2011 Příspěvky: 1,735
      cau,

fajn, ze si uz na nl5 a brzo snad nl10:-)
      k tomu cbetu..nejde takhle rict..zalezi jak je koneknuty board, jakej je souper, jestli mas A high treba, s kterym muzes vyhrat i SD, nebo mas naky JQ s kterym ne..vem si celou range s kterou si na flopu, vyklikej si ji v equilabu, a nakou cast si oznac co betujes pro value, dalsi cast spodek jako cistej bluff, a taky je cast, kterou jen check/foldnes, check/callnes...
      hodne zalezi na statu fold to cbet- ten jestli v HUDU nemas , tak ho tam pridej. Na tom zalezi dost.. s nekteryma souperema nema cenu vubec betovat bluff, a nektery betuju s any two, protoze maj tak velkej fold na cbet, ze je to hned profitabilni...

Pak taky musis vedet jaky boardy jit bet/Bet..na jakych 3 barely, a naopak, kde nema cenu na turnu pokracovat...zase zalezi na souperi, nektry floatne vzdy flop a hodne casto foldne na turnu..atd..a taky samozrejme na tom co si urcis jako jeho range, a jestli turn vylepsi tvoji range a jeho ne, a tudiz ho vybarelujes nebo ne..jestli on umi zahazovat nebo je station atd atd....

jak rikam, neni to jednoduche rict obecne)

gl
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      200$ => DONE !!!

Nočný trip
      Musím ale povedať, že som sa k tomu naozaj prebojoval pretože som mal deň kedy som bol cca -30$ tak som si dal pauzu a v noci som sa pustil do toho vo veľkom s tým, že asi po 4-5 hodinách hrania som sa dostal späť na nulu a mohol som sa ísť s kľudom vyspať. Priateľka síce neocenila, že som sa do postele dostal o 3 ráno ale môj BRM určite áno. Túto dobrú skúsenosť som si zopakoval ešte raz. Bola skoro tak isto pozitívna iba na konci som prišiel o 2,5 BI kde som prehral s KK preflop all in proti nejakým TT kde mu na river prišiel SET. A pár minút na to som sa dostal s ATo na flop A7T kde sa mi to čarovne podarilo poslať už na flope a tomu nešťastníkovi prišiel takisto SET na river. Tak som to nezvládol a išiel spať.... a to už som si hovoril, že končím a v priebehu 5 minút 12$ dole... ale v podstate to nevadí lebo to nie je moja technická chyba ale nešťastie :-)))

Ďakujem za radu Starstrick ! Skúsil som to a asi sa aj osvedčilo. Trochu som si prerobil HUD a mám tam teraz stats ktoré naozaj pri každom bete sledujem a snažím sa využiť súperovu slabinu. Fakt je to o niečom inom. hrám ale 4 stoly max aby som mohol všetko sústrediť na hráčov a premeriavať ich.

Hrám denne aspoň 500 rúk čo som chcel už dávno a až teraz sa mi to konečne darí. Aspoň trošku plním ciele :-) Keď sa darí motivácia a chuť hrať je o to vyššia.

Neviem či na NL10 tak skoro. A keby aj hej tak to by mala byť posledná zastávka. Potom hore to už je moc profi a neviem či to bude tak ľahko profitabilné. Tu dole je viacej rýb a väčšia šanca chytiť niekoho a vyždímať !

Nechcem byť pesimista ale očakávam teraz opäť malý prepad. Aj keď moja EV je asi 30$ nad zelenou....

Ciele:
      Udržať sa nad 200 a ísť vyššie !
      Naučiť sa sledovať a rutinne zvládať stôl aby som mohol pribrať aspoň ďalšie 2 s tým, že ma to nebude nijako limitovať a nepôjde tým môj výkon dole !

Zhrnutie:
      Počet týždňov vo výzve: 17
      Aktuálny bankroll: 203$
      Odohratých hand: 73 000
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Zdravím opäť po dlhšom čase.

Tak som mal zase odmlku na asi 5-7 dní a nehral som. Dostal som tam jeden deň celkom downswing a prehral 3-4 BI. Oklepal som sa a dnes som na tom zase lepšie a lepšie.

Začínam mať pocit - že už viem ako na to. A hlavne začínam vidieť ťažké situácie a keď mi súper svojím betom hovorí POOOOOĎ a naopak FOLDNIIII.

A to ma dostalo do situácií kedy som odhodil AA,KK, QQ, AK kde na boarde bolo AJ7. A vôbec mi to ani nevadilo, kedže je lepšie zahodiť ako prehrať stack !

Tak by som rád pridal aj nejaké foto ale nejako neviem ako na to. Ak niekto vie ako sem dať z HEMu obrázok tak prosím.

Zhrnutie:
      Počet týždňov vo výzve: 18
      Aktuálny bankroll: 245$
      Odohratých hand: 78 000
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Zdravím svoj BLOG:

Vzhľadom na to, že som bol celé prázdniny + 2 mesiace potom mimo internetu tak to malo vplyv aj na moju výzvu. I tak som sa do toho pustil. Behom tohoto času som ale získaval iné skúsenosti, ktoré by mi mohli napomôcť vo výzve. Poznával som ľudí. Hlavne malých ľudí ;-)))

Ideme teda opäť na to ! Vraciam sa do sveta stratégie, psychológie, vyčkávania a taktického klikania pri mojom otváracom zišite.

Už som to skúsil - darilo aj nedarilo sa. Mám ale pocit, že mám v hlave kopec toho rozležaného a som zase o krok bližšie k cieľu. Aj napriek nehraniu mám prehľad a hrám lepšie ako keď som odchádzal a hrával denodenne. Zo začiatku som samozrejme hral NL2 aby som sa do toho dostal ale po pár 100 rukách som sa vrátil k NL5 a hravo zvládam.

Vzhľadom ale na moje plány, ide celý priebeh výzvy oveľa pomalšie ako som čakal. Takže budem musieť máknuť a denne odohrať aspoň 1000 rúk nech viem ako som na tom a posuniem sa na NL10 kde to už bude mať ekonomický význam pre moju kariéru.

Nuže zhodnoťte:
      Počet týždňov vo výzve: veľa zrátam to nabudúce ;-)
      Aktuálny bankroll: 264$
      Typ hry : CG NL2 a CG NL5
      Odohratých hand: 85 500
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Vítam vás priatelia.

Dnes som pocítil silu Samhainu. Aj keď tento prastarý Keltský sviatok neuznávam a ani ho nikdy nebudem asi niečo na tej povere o Jackovi Hroznom bude !

Začalo to po 200 rukách keď som bol -15$ .... Povedal som si, že to treba otočiť. Vzhľadom na to, že ten pokles bol dosť rýchly tak som nebol moc nadšený a ani v pohode. Momentálne som začal čítať jednu knihu a tak som druhý krát v živote skúsil malú meditáciu ;-))) pomohlo dokonale a bol som super uvoľnený a mysel čistá a pripravená bojovať o 15$....

Áno ... bojovať som bojoval ale 5 hodín nonstop hrania dokopy 2500 rúk s len s jednou prestávkou ... Keď zistím ako sem pridať obrázok ukážem vám graf :D Bolo to naozaj otrasné - vždy keď sa mi pekne podarilo vybojovať stack alebo aspoň markantnú časť tak som pri ďalších dvoch stoloch prehral úplne strašným buď unlucky spôsobom alebo proste blbou hlúposťou ... Presne 10x som bol na sume cca -5 a vždy som spadol na -15 ... asi 3x na sume 2-3 keď som si povedal hraj opatrne a máš pokoj .... a opäť JEEEEEB -10 ... Dokonca som hral pri stole kde som odštartoval mega tilt asi opitej rybičky lebo tam prehral 80$ na NL5 za cca 15 min - samozrejme všetci si ukrojili z jeho nádielky iba ja nie ... :D

Po 5 hodinách som konečne na sume +0,98$ .... ĎAKUJEM !

Postupom času sa začali na mne zbiehať ešte počiatočnícky lovci rýb a prisadali si ku všetkým mojím stolom hlava nehlava ... nestíhal som to meniť

Suma Sumárum:

1. Dokázal som odvrátiť TILT. :P
      2. Ale vypýtalo si to obeť. 5 hodín času a kompletnú psychickú únavu
      3. Viem, že dokážem zabojovať a vydržať - fakt som si počas tých 5 hodín na veľa unlucky boardov povedal - Konec nemá cenu - Idem spať ... EE vydržal som !
      4. Meditáciu budem určite praktizovať častejšie ;)

Prajem nikdy nič podobné...
      DOBRÚ NOC ! :]
    • Styrax88
      Styrax88
      Basic
      Všetko dobré je na niečo zlé

Mám zlomenú záprstnú kosť .... čo ma asi núti hrať viacej ;-)))

Od minulého príspevku pretieklo veľa energie mojím PC a tak sa podelím.

Prišli malé nepokoje a zároveň asi aj nejaký dlhodobí TILTIK. Keďže tiltík nikto nemá rád tak som s ním bojoval mojím obvyklým spôsobom a to je prejsť na vyšší limit :D

NL10 sa mi najprv zdala drahá a strašne divoká. Časom som ale zistil ako využiť tieto choré raise a 3BETy a barelovanie okolitých hráčov.

Je tu oveľa viacej rybičiek - asi im je NL5 málo a tak toto je limit bežného "idem si zahrať poker" hráčov. A takých ľúbim ;-)

Je pravda, že prehratý AI viacej bolí a keď sa ich nakopí tak je to ešte horšie ale zase o to viac poteší výhra ! Hrávam stoly kde je ANTE 0,02 - je tam lepšie prostredie. Viem, že to tam zbytočne preplácam ale v konečnom dôsledku je to profitabilnejšie.

Je tu celkom rozdiel - hráči hrajú viac z pozícii a snažia sa viacej "taktizovať" je tu viacej bluffov takže dobré kombinácie tu majú živnú pôdu !

Zatiaľ sa darí ako po masle aj keď už bolí nejaké zvedavé cally a skazené handy ale naopak kopec dobre zahratých rúk čo prinieslo svoje ovocie ;-)))

Je super že do nejakých 400-500 hand viem nahrať 10-20-30$ ako kedy !!!

Počet mesiacov vo výzve: 9 (-5 ktoré som mal pauzu)
      Aktuálny bankroll: 353$
      Typ hry : CG NL10
      Počet odohratých hand: 96 005

PS: meditáciu skúšam menej lebo je obtiažna - ak by mal ale niekto záujem a chcel viac info kľudne skúste, napíšte...