Blog - NL2 FR - No stress

• Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Po dlouhé době zdravím komunitu.

:spade:P oker jsem objevil asi před rokem, PS taktéž. Trápil jsem se tu několik měsíců s FL SH a kdo si mě pamatuje tak ví jak to dopadlo. Absolutně jsem nebyl schopný ustát varianci, tiltoval mě každý prohraný showdown .. dokonce jsem vážně laboroval s tím že je to rigged atd. Prostě ostuda a já jsem poker hodil za hlavu protože jsem si prostě přiznal že na to nemám mindset. FL je super ale to standartní call-call-call showdown mě ničilo. Nakonec jsem to vzdal úplně.

:spade: Jenže ona časem každá horká hlava vychladne. Když se na to teď koukám s odstupem času tak můj největší problém byl spíš v osobním životě. Byl jsem totálně vystresovaný z práce a k pokru jsem se upnul jako k řešení. A tak to nefunguje, to tady ví asi každý. Navíc jsem jako nováček o pokru nic nevěděl a začínat FL SH je dost silná káva. Ale vše špatné je k něčemu dobré. Poznal jsem strixsra a díky němu pochopil jak neuvěřitelná je tahle PS komunita. Ten kluk mě úplně zadarmo pomáhal, hledal leaky, investoval svůj čas, poslouchal moje ubrečené stížnosti..fakt neuvěřitelná věc kterou jsem jinde nepoznal. A já to vzdal. Ale není všem dnům konec.

:spade:P oslední dobou se mnohé změnilo. Práce mi sice stresuje dál ale za dvojnásobek peněz. Upínat k pokru se nemusím ani nebudu, vím že vydělat si pokrem to co mám v zaměstnání je sci-fi pro mě. Takže můžu hrát v klidu, pro zábavu. Strašně mě baví učit se a číst knížky o pokru, koukat na videa apod. A hlavně mě naprosto uchvátil Cornieho blog. Takže jedu krůček po krůčku dle blogu a uvidíme co bude :D

Takže co budu hrát?
      Určitě NL. Prostudoval jsem si všechny dostupné materiály, odehrál několik tisíc hand. A baví mě to mnohem víc než FL. Full ring stoly jsou hodně pomalé, mám čas přemýšlet. Navíc hraju podle tabulky hodně tight, nemusím dělat žádné rozhodnutí které by mi drtili kule. Všechno je to takové klidnější. Neříkám že lehčí ale cítím se u té hry mnohem lépe. Navíc když si pustím 5-6 stolů tak je to úplně v pohodě.

Bankroll
      Kouknul jsem na WH kde jsem se dávno registroval a ejhle, 11 dolarů :D
      Takže to je můj startovní bankroll. Kdybych to bustnul, jako že u mě je možný všechno, tak si pošlu 50 babek. Jinak postup na vyšší limit při 50BI. Vím že to není zrovna agresivní BM ale já budu takhle alespoň víc v klidu.

Volume
      Čas na poker má o víkendech a po večerech ve všední dny. Mám dvouletého syna který vyžaduje všechen volný čas dokud neusne :heart: A je to můj největší koníček. Takže reálně to vidím tak na 4x3h na 5-6ti stolech. Možná 4k hand týdně.

Cíle
      Můj hlavní cíl je zábava. Pokud by mi tahle zábava dokázala vydělat 10,000kč měsíčně a já tím mohl pokrýt hypotéku tak bych byl naprosto nadšený. Každopádně to obnáší porážet NL2 takže to je můj první hlavní cíl.

Lets go :club:

• 1 odpověď
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      :spade: první týden :spade:

Herna : WH
      Typ hry : NL2 FR
      Začátek výzvy : 17.2.2013
      Týdnů ve výzvě : 1

Startovní BR : 11,51$