[PLO] BLOG: Highway To Hell

• Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      Registrace: 09.03.2010 Příspěvky: 66
      PREFLOP
      Volám sa Marek a poker hrám 4 roky. Po najrôznejších eskapádach a polosamovražedných experimentoch skrz ktoré som na vlastnej koži a bukse -(prkenici) testoval zákonitosti tejto hry, som vlani zakotvil na Omahe. Predbežne som sa už predstavil v sekcii /predstavte sa/, takže rovno naviažem. Neviem síce, ako sa blogy píšu, či majú nejaké pravidlá alebo zákonitosti, v každom prípade si týmto tvorím svoje vlastné.
      Po rokoch nárazovej hry naprieč všetkými formátmi a limitmi od 2$ NLHE až po 20/40$ Limit Razz a späť, som získal mnoho skúseností a nadobudol veľa cenných poznatkov o tom, ako to nefunguje:-). Tak napríklad, že štýl BR = BI, je z dlhodobého hľadiska useless. Hrával som systémom deposit- grind- busta- pauza, vo viacmesačných cykloch. Dnes už viem, že to boli pokusy a snahy niečo TRAFIŤ, ale dlhodobo mi samotná podstata profitability v pokri unikala. Dôvody, prečo teda tento môj blog vzniká, sú nasledovné.:

Rád by som zo svojej hry, učinil plnohodnotný -samo sa uživiaci- koníček, s perspektívou pravidelného profitu a následným prechodom do profi štádia. posun vo víziách, zhodnotím asi tak po roku. V krátkodobom meradle mám za cieľ naučiť sa, ako sa učiť. No a práve tu som sa pred časom zasekol a budem potrebovať pomoc a rady skúsenejších.
      Taktiež sa tu budem venovať svojim chybám, čo môže byt vhodný materiál pre diskusiu, prípadne to môže niekomu pomôcť, aby sa podobným stupiditám aké som navyrábal ja, vyhol.

FLOP: Moje najbližšie ciele teda sú:

A/ ŠTUDIJNÉ:
      1: Pravidelná účasť na utorkových Boarrderových tréningoch.
      2: Session review - /čo to je, ako sa to robí, a robiť to :-)/
      3: PLO a matematika /postflop equity,odds v multiway potoch/
      4: Pozičná hra - /doteraz som ju podceňoval/
      5: Postovať handy -/+ aktívne sa zúčastňovať na komentoch k handám na fóre/
      6: Videá - /nejako sa k nim dostať a študovať./
      7: HUD na PT3 - /nastaviť ho na PLO a naštudovať jednotlivé štatistiky + ako ich analyzovať/
      8: ZOOM či SH klasik? - /v súvislosti so statusom na PSY/
      9: TILT - /zrušiť ho, je to moja nočná mora/

B/ TECHNICKÉ:
      1: stiahnuť Camtasiu na natáčanie Session
      2: prejsť si herne, ktoré majú pre PLO zmysel a ešte ich nemám tracknuté cez PSY
      3: Dopracovať sa k súkromnemu koučingu

TURN:
      Začal by som teda týmto. Priebežne budem plnenie týchto cieľov sledovať a hodnotiť, už splnené vyraďovať a prípadné nové dopĺňať. Túto etapu môjho štúdia by som chcel zakončiť tým, že sa dopracujem k možnosti stanoviť si cieľ posledný, a tento už bude konečne herný. To znamená nastavenie výšky limitu hry, denné, týždenné a mesačné volume, očakávaný profit, a proste všetky tie veci okolo toho.
      Ale začnem pekne od začiatku a pustím sa do vyššieuvedených úloh. V podstate to bude taká moja prípravná fáza. Ostanem sa teda zatiaľ žmochliť na PLO10 a dúfam, že nebudem musieť zliezať na päťku, lebo to by moje -už aj tak ťažko skúšané- ego zrejme nepredýchalo a ja by som nerád nakoniec skončil pri curlingu. Záverom vás teda prosím o akékoľvek reakcie a komentáre. Dík

RIVER:
      Mám kámoša rega na NLHE. Že skúsi Omahu. Večer mi vytočený volá:

- Ty Marek, tá tvoja Omaha je cracknutá.
      - Prečo bro?
      - Vybral ma týpek s J-high flush
      - Ale to sa stáva bro, čo je na tom divné?
      - Lenže ja som mal Kingový Quads
      - To je hovadina, voľačo ti ušlo
      - Nič mi neušlo! Šak som ho mal rovno na ruke
  • 29 odpovědí
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      :f_biggrin: trefný název blogu!!! Vítej na fóru a ať se ti daří :)

Já teď mám herní pauzu. Už mě to hodně nebavilo ten poker po tolika letech a nebyl čas, ale po dvou-třech měsících pauzy už se těším na březnovou rozcvičku a pak si dám duben-červen čtvrtletí hraní kvůli doclearování bonusů :s_evil: a možná to bude poslední etapa minimálně jako fulltime PRO, tak jsem zvědavej, jak to ukončím.

Ale úplně jak vidím tvoje nadšení, tak se těším :f_biggrin:
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      tak toto nech ta ani nenapadne!!!!

Tri dni som sa v praci zasival kde-kade, len aby som precital tvoj blog. Kazdy den cekujem kedy budes pokracovat, A zeby uz bolo na case! Tvoj dennik bol totizto ta posledna kvapka, co ma dotlacila, aj po tolkych padoch zatat zuby a pustit sa znova do toho. A teraz uz poriadne. Tak dufam, ze sa po oddychu pekne vratis do rybnika. Je tu plno rybek, co cakaju na hacik.:-)
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      TECHNICKÉ 1/ - done

Camtasia na ploche. Ešte sa to naučiť. Ch, jo. Nenávidím nové programy. Dám si hodku a pol sešn. Potom novú Zvonilku, a na záver skúsim nájsť nejakú vhodnú handu nech sa konečne tie ruky naučím konvertovať a vkladať do fóra. Testovať to budem tu, tak ospravedlňte prípadné nepochopiteľné posty. Dík
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      :D tak to moc dekuju, to me pobavilo, ze mi tu pritelkyne zacala nacuhovat na tablet, cemu se smeju :-). Btw.do blogu tu mam neco rozepsane ve wordu, tak se ma to zitra mrknu :-)
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      PREFLOP
      Tak z hodinkovej sešn, bolo nakoniec 4,5 hodky. Po 45.-tich minutách a 700.-tich handách som sa ocitol – 15BI. Permanentne suck, after suck. Zúril som, ale prekvapivo inak ako som zvykol dovčera. Zmocnil sa ma síce ako obvykle tilt a vybehol som na PLO50/, čo som robil vždy keď sa mi nedarilo/. ALE!!! Už po ŠTYROCH!!!!! minutách som sa spamätal a zliezol som späť. Neuveriteľné!!! Už dlho som nemal sešn s tak rýchlym a najmä hlbokým prepadom. Napriek tomu som sa dokázal bleskovo zdisciplinovať a vrátiť sa na korektný level. Toto sa mi ešte nestalo. Prisám vačku, to mal byť jasný bust, no ja som pokračoval v dobrej hre./pozor! myslím dobrej na moju úroveň./ Uvažoval som nad ukončením hry, ale nakoľko som začínal byť nadšený sám zo seba :-)))) pokračoval som ďalej. Ale už som hral 50BB na PLO25, nakoľko desina s full BI mi včera evidentne nešla /100BB stack sa ešte len začínam učiť/. A teda pokračoval som systém, v ktorom sa cítim komfortne.
      FLOP
      Uf, teda takto som ešte nikdy v živote tilt neovládol. Ťažko vám to vysvetlím, pokiaľ sa vám v tilte nepretáčajú panenky stĺpikom, nevyhadzujete monitory z okna/2ks/ nehádžete myšky o stenu /5ks/ nekopete zúrivo do kompu/1ks/ a nevyhrážate sa susedovi rituálnou popravou./už som sa mu ospravedlnil, ale iste si dodnes myslí svoje/. Alebo pokiaľ následne nevložíte zvyšný roll na ST SNG s cieľom doplniť sa, čo logicky na 95% končilo nulou v kešíri. Ale včera som po prvý raz v živote nič nerozbil, nikomu neprisahal vendetu a ani som si neprisadol k Isildurovi na dve tri posledné handy. Nakoniec som po 2611.tich rukách skončil cca -4,5BI, ale 50$ bonus čo som stihol uvoľniť mi sešn ukončil na BE. Bol som nešťastný, a zároveň šťastný. Dnes, keď som analyzoval čo sa včera so mnou vlastne stalo, som pochopil že za to môže moje ego. Nevedel som si totiž zrejme podvedome predstaviť, že v deň keď som začal písať na PSY blog, bustnem. Ty brďo. To by bola ostuda, že áno :-)
      TURN
      Teraz vážne. Myslím, že som nebustol preto, lebo chcem hrať a chcem sa učiť. A na freeroloch sa Omaha učí ťažko všakáno, takže toto je asi dôvod, môjho včerajšieho osvietenia.
      RIVER
      A najmä som to začal brať vážne.

Postnem graf a tri ukážkové handy, ale nwm ako sa to robí. Návod na tie handy tu myslím niekde je, ale ten obrázok.... uvidíme. Pokúsim sa o to po tréningu.
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      PokerStars - $0.25 PL Hi (6 max) ZOOM - Omaha - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $7.36
      SB: $24.05
      Hero (BB): $12.95
      UTG: $14.17
      MP: $23.33
      CO: $21.93

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has A:club: A:spade: J:club: 3:club:

fold, MP raises to $0.50, CO raises to $1.85, fold, fold, Hero raises to $6.15, MP raises to $20.40, CO raises to $21.93 and is all-in, Hero calls $6.80 and is all-in, MP calls $1.53

Flop: ($56.91, 3 players) Q:club: 7:diamond: 9:spade:

Turn: ($56.91, 3 players) T:spade:

River: ($56.91, 3 players) J:spade:

MP shows K:heart: 5:club: K:club: A:heart: (Straight, Ace High) (Pre 25%, Flop 9%, Turn 8%)
      CO shows 4:heart: 9:diamond: 5:heart: 8:diamond: (Straight, Queen High) (Pre 39%, Flop 52%, Turn 39%)
      Hero shows A:club: A:spade: J:club: 3:club: (One Pair, Aces) (Pre 36%, Flop 39%, Turn 53%)
      MP wins $54.91

toto je test, pls ako dam vysledky do spoilera? A graf bude neskor. Polozil som otazku v novackovskej sekcii, tak cakam na odpoved.

Trening bol dnes vycerpavajuci, zajtra praca tak pre dnesok konec. Gn
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz

ide to. som King!
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      PREFLOP:
      Že je poker hra skilu hoci aj so silným luck faktorom chápe každý, kto tomu aspoň trocha rozumie. Pre ľudí zvonka a najmä zadubených, bigotných ignorantov, poker navždy ostane gamblom. Nemá zmysel presviedčať ich, a plytvať tak svojim časom. Ostatne poker vo svojej podstate hazardom naozaj je. Je iba otázkou prístupu k hre samotnej, či ju pojmete ako zábavku, relax, gamble, či seriózny bizz. Ani ruleta pre vás nemusí byť hazard, pokiaľ teda vlastníte kasíno. Ja som hravý chalanisko, mám od prírody sklon ku gemblingu, a nemám cit pre hodnotu peňazí. /dosť vražedné kombo:-)/ Je mi ľúto rozbiť myšku za 20€, ale v tilte nemám problém shove preflop 500€ s ATC. /už to samozrejme nerobím /

Minulú sešn som zvládol TILT, a začínam si dôverovať. Myslím teda, že tento blog bol dobrý nápad, prestanem sa hanbiť a budem v ňom pokračovať.

Vždy ma úspešne dokázali dostať do vývrtky zázračné karty na river. Najmä precallované všetky streety súperom s dvojoutovou rukou a river hit, mi dokázali zvyšovať tlak až na maximum. Dnes už chápem podstatu %, a možno je to ujeté, ale pokiaľ v takom spote neprehrám full stack, teším sa z toho.

FLOP:
      Nedávno som sa s dvoma maníkmi dostal preflop do raising war s peknými AA**ds. Chcel som si izolovať EP openraisera, na čo som dostal z BB call. EP to pretočil, shove, a dva call. Už len to ma vytočilo, že kam sa ten blbý BB tlačí. EP mal AKK*ss /tak ok/, ale ten hajzlík na BB mal 2gap dsRunDown. “Logicky” flopol straight, a udržal ju. Tak to už zúrim, padajú tvrdšie slová a do note k nemu si značím, ultimate fish. V nervoch že som iba plytký NIT, otváram všetko, aj také Trash handy aké hrá napríklad Boarrder :-) akurát s tým rozdielom, že kým on to hrá prísne pozične /na čom už teraz pracujem/, priraďuje súperom korektné range a skvele ovláda postflop hru,čiže na tom profituje, ja som tieto smeti pot openraisoval z UTG so 100% potC-betom. Štandard TILT. Po nejakej dobe a pár BI down, mi to nejak nedalo, a vrátil som sa k tej 3way hande s callovacím Alienom na Bigu. Hodil som to do Equilabu a neveril tomu, čo vidím. Zlý, zlý Villain skutočne dostával odds, na tie svoje dorovnania. Nemusel to síce vôbec hrať, ale po prvom calle to už do dvoch oponentov, bol oprávnený dať. V duchu som sa ospravedlnil jeho matke, a prepísal note. A prešiel ma TILT. Po sešn som v Equilabe prebehol podobne situácie a simuloval rôzne možné poty, aby som sa nabudúce vyhol infarktu.

Pár dní na to som stál v 3 way raise-callnutom pote. Asi z nudy som dostal skvelý nápad, že si to sqeeznem so 789Tds. eL.Ou.eL! Sqeeze na PLO25 s 50BB stackom! Kde ja na tie hovadiny chodím? Samozrejme nasledoval reraise AI, call a tak som to tam /modliac sa aspoň za 30%/, nasypal. Obaja zlí Villainovia otočili AAxx, a Equilab na mňa vyblafol 37%, čo ma postavilo do pozície favorita. Opäť prekvápko. Došlo mi, že Omaha má svoje vlastné špecifiká, a že nervovať sa s každým prehratým potom je kravina. Veď v SD s viacerými hráčmi často ani neviem, ako na tom vlastne som. V takýchto prípadoch je teda logicky, TILT nelogický. Teda aspoň do chvíle keď to už budem vedieť. Keď aj potom budem pokračovať v blbostiach, budem mať na TILT nárok. Je ale somarina nadávať niekomu kto hrá vlastne dobre, nie? Potom som za blbca, akurát ja sám.

TURN:
      No a som pri jadre môjho TILT problému. To, čo konkrétne mňa stojí najviac duševného zdravia a peňazí, je TILT z mojej vlastnej neschopnosti. Ten najhorší typ TILTU. Už mi nevadí, ze sa mi nedarí hoci hrám dobre, keď je EV linka nad nulou, hoci zelená visí k zemi ako poprsie obstarožnej učiteľky /jedna moja trauma z detstva/. V takom prípade dokážem byť dokonca - čo prirodzene trocha zaváňa masochizmom- spokojný. Do nepríčetnosti ma ale vytáča, keď strácam pot za potom, flopy “prekvapivo” nevedia trafiť moje Trash-handy, proste keď plynule klesám, ale môžem si za to ja sám. Je frustrujúce nemať na koho zvaliť vinu za svoju vlastnú blbosť. Som unavený a hrám, som nahnevaný a hrám, partnerka chce odviezť do TESCA, ale ja chcem ešte jeden Buy-in up, atd.atd. a takto sa pekne odsýpam do súperov. Nakoniec príde handa, kde spravím kravinu za komplet stack a už stojím na vrchole pyramídy odkiaľ sa začína rútiť nadol jeden smradľavý mamutí exkrement, cestou narážajuci do dalších mamutích exkrementov, čo vytvára gigantický domino efekt mamutích exkrementov, ktorý je limitovaný iba mojim Bankrollom a výškou ostatku na účte v banke.

RIVER:
      Poker neštudujem iba preto, aby som ho technicky vedel hrať. Ale preto, aby som hru dokázal spätne analyzovať. A najmä preto, aby som vedel že viem čo robím, a že si tým môžem byt istý. Toto je totiž ten typ tiltu, ktorého sa zbavím iba vtedy, keď budem presne vedieť čo robím, a prečo to vlastne robím.

Čo ma teda najbližšie čaká naučiť sa:

- Ovládať Odds a Equity v HU a 3way potoch na 100%
      - Správne odhadovať range súperov /na PLO10$ – 25$, mission impossible/
      - HUD – a tie jeho nešťastné staty
      - ZOOM – mám obavy, či nebudem musieť prejsť na regulérne 6max-full BI /ešte sa na to popýtam múdrejších/

Som si ale istý, že keď toto zvládnem, dokážem TILT udržať na uzde. Samotné učenie mi však ide strááášne pomaly a ťažko.

Analýza príčin:

1. Som starý
      2. 9-10 hodín manuálnej práce denne na čo sa hrá dosť ťažko
      2. Dlhé roky hrám zle /a som na to zvyknutý/

Bohužiaľ učiť sa je jednoduchšie, ako sa preúčať zlé návyky.

Nech vám praje rieka.
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      ach jaj tak strašne by som chcel uspieť v challenge, ktorá dnes začala, ale ledva civím na monitor. Bol som v práci do šiestej. Prešli sme na letný režim, /začína nám sezóna/ tak robíme dlhšie + soboty. Obávam sa, že s týmto handicapom nemôžem na výhru ani pomýšľať. Urobím ale čokoľvek, čo bude možné, aby som si nakoniec nemohol vyčítať, že som ten tréning nevyhral.

Keď sa trocha skonsolidujem skúsim, či zvládnem sešen
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Líbí se mi tvůj přístup k pokeru. Víš, že hraješ špatně, ale chceš to změnit, což je první krok k úspěchu :) Tvoje cíle jsou fajn a ještě bych k nim přidal postování hand do Hand judge fóra :)

1. Som starý
      2. 9-10 hodín manuálnej práce denne na čo sa hrá dosť ťažko

1. na poker nejsi snad nikdy dost starý :) Je to o tom jenom chtít
      2. myslím, že tohle není zase taková překážka. Sice jsi fyzicky unavený, ale hlava je relativně neunavená. Chce si to dát rozumnou přestávku po práci a když jsi v pohodě, tak teprve začít hrát :)

Na závěr bych rád napsal, že tvůj blog je velice čtivý a budu se těšit na další update.
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      muzu vedet kolik ti je?
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      Mám 39 rokov Rosťo, /ak správne dedukujem, tak si o rok starší/, ale to s tým vekom bolo len na odľahčenie. To nehrá samozrejme rolu. Viac ako to, že nemám nižší vek ma serie to, že ne nemám vyššie IQ. Čo je pre poker podstatnejšií handicap.

Môj parťák mi vravel, že by môj blog mohol vyznievať mierne negativisticky a vraj z neho cítiť pesimizmus. To je hovadina, ako bloger, som výnimočne nápaditý a vtipný. Chalan musí poriadne zapracovať na readoch. Budem písať aj o príjemnejších veciach čo sa mi stali, ale myslím že človek sa učí najmä na chybách. Ja na tých vlastných a iný môžu na mojich, čím sa dá vyhnúť množstvu nepríjemných zážitkov. Používam iróniu a sarkazmy na odľahčenie témy, ale budem musieť zapracovať úvodzovky, aby bolo jasné, čo myslím ako vtip. Celkovo sú moje life grafy ako moja minulosť. Horská dráha.

Ale ako vyrovnaný muž "zrelého" veku, nemám teda problém priznať si, že som sa často choval ako retard. Čo som logicky insta prenášal do hry :-)

K tej fyzickej práci. 17:30 - 18:00 som doma. O 19:00 sadnem ku kompu, o 20:00 začnem hrať, o 21:30, mi padne hlava na klávesnicu, a pokiaľ čelom trafím klávesovú skratku pre All-in, denný profit je v prdeli. Bodlo by hodku sa prespat, ale neni čas.

Btw pred chvíľou som prehral BI, pri nastavovaní markovania hand cez HUD. HUD som samozrejme nenastavil, stále skáče jak ten kórejčan na U-Tube s miliardou prehratí, a tabuľka HH v PT3 zíva prázdnotou. A ja určo o chvíľu dostanem skvelý nápad ísť to dobehnúť. Je múdre nastavovať HUD počas hry priamo na svojom aktuálnom limite. Ako potom o sebe nemám písať, že som dement?

Handy už postujem, ale trvá mi to ešte spústu času, lebo si ich neviem počas hry značiť. Nejak to zajtra musím doraziť.

Idem si dať sešn. Nejdem dobiehať, ale poctivo grindiť.............či?
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      vydrz...HUD je lepsi nastavovat kdyz nehrajes, a nejlepe online s nekym kdo tomu rozumi. BTW mas muj velky respekt, protoze urcite neni lehke pracovat fyzicky a pak se jeste vrhnout vecer do viru karet .
      Hlavne se neboj ptat zde na foru, zucastnuj se treninku a postuj handy. Uvidis ze za chvili se to zlomi a budes se citit komfortne. Drzim palce
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      dík

snažím sa. niekedy mám ale pocit, že otravujem blbými otázkami, na ktoré vie odpoveď už hádam každý okrem. Ale kým ma nezastavia, budem v tom pokračovať :-) Tá robota ma bere. Dva posledné roby mi pekne nakladajú na chrbát. Predtým som po krízu 10 rokov robil bizz, tak ma tá zmena bere. Ale je to hodne o psychike. Celý týždeň sa teším na utorok a tréning. Je to málo, ale musí zatiaľ stačiť. Dnes som ostal doma s horúčkou, a dal som si takú light sešn.

Tento graf nemám v pláne komentovať, akurát toľko, že žltáEV ešte nezohľadňuje, hitnuté 2Flushe 1gutshot a FH, keď bol SD za posledných 10BB, a tak sme sa otáčali až po riveri, keď som bol ded.

Uploaded with ImageShack.us

A toto sa mi deje zrovna počas challenge.
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      tak postni tech cca 5hand kde jsi prohral ty nejvetsi poty.
    • Sicco28
      Sicco28
      Bronz
      Registrace: 09.10.2009 Příspěvky: 201
      Klidne postni i tu jak ti hnedka zkraje vysla ... dik
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz
      Skvelý nápad. Urobím to. Osobne súhlasím s tvrdením ktoré som niekde čítal, že "downswing neexistuje, iba špatná hra". Ale občas mám tendenciu sa práve na DS vyhovárať. V každom prípade mnohokrát nedokážem situácie objektívne zhodnotiť, a práve postovanie do HJ fóra mi pomáha. Dám sem tých 5 najväčších prehratých a 2x najväčšie vyhraté spoty.

Mám strach, že sa ukáže, že to nebola smola, ale moje chyby. Ale dúfam, že nie, lebo to už by bolo na mašľu. Vyberem prvých 5, pre ilustráciu.

Popredu dík za zhodnotenie.
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz

BTN: $25.00
      Hero (SB): $13.62
      BB: $47.36
      UTG: $24.20
      MP: $70.73
      CO: $48.36

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has 2:diamond: 2:heart: Q:heart: Q:diamond:

fold, MP raises to $0.50, fold, fold, Hero calls $0.40, BB raises to $1.75, MP calls $1.25, Hero calls $1.25

Flop: ($5.25, 3 players) 8:diamond: 4:heart: 9:diamond:
      Hero checks, BB checks, MP bets $2.50, Hero raises to $11.87 and is all-in, fold, MP calls $9.37

Turn: ($28.99, 2 players) K:spade:

River: ($28.99, 2 players) 7:heart:

Hero shows 2:diamond: 2:heart: Q:heart: Q:diamond: (One Pair, Queens) (Pre 57%, Flop 38%, Turn 10%)
      MP shows T:heart: K:diamond: 3:heart: 7:diamond: (Two Pair, Kings and Sevens) (Pre 43%, Flop 62%, Turn 90%)
      MP wins $27.69

Isildur1 AI na flope, a Isildur1 call :-) Tento týpek, hrá neuveriteľné veci. Čakal som OESD, alebo nižšiu FD, no ale bohužiaľ.....
    • Rockerius
      Rockerius
      Bronz

BTN: $22.18
      Hero (SB): $13.37
      BB: $29.72
      UTG: $44.60
      MP: $12.15
      CO: $70.13

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:club: 8:heart: J:heart: A:club:

fold, fold, CO raises to $0.75, fold, Hero calls $0.65, BB raises to $3.00, CO calls $2.25, Hero calls $2.25

Flop: ($9.00, 3 players) 3:club: Q:heart: A:diamond:
      Hero checks, BB bets $8.60, fold, Hero raises to $10.37 and is all-in, BB calls $1.77

Turn: ($29.74, 2 players) J:club:

River: ($29.74, 2 players) 5:diamond:

Hero shows K:club: 8:heart: J:heart: A:club: (Two Pair, Aces and Jacks) (Pre 64%, Flop 65%, Turn 82%)
      BB shows 5:heart: 2:heart: 4:club: J:spade: (Straight, Five High) (Pre 36%, Flop 35%, Turn 17%)
      BB wins $28.40

aj tohto som poznal
    • 1
    • 2