Jakou konzoly si koupit

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 876
      Ahoj,chtěl bych si koupit nějakou herní konzoly, ale jelikož jsem v životě žádnou neměl tak už tomu vubec nerozumím. Můžete mi poradit jaká konzole je momentálně nejlepší i s ohledem na kvalitu her a na možnosti jejich stahování z netu ,na ceně moc nezáleží.
  • 20 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj měl sem PS3 a tam se nedalo pořádně dát nic z netu.
      Kamarád měl xbox a tam šlo úplně vše, takže pokud se ti to nebude chtít kupovat, tak bych šel asi do toho.
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      počkal bych ještě chvilku s konzolema, má vyjít nová generace. Já si koupil PS2 před lety, hrál jsem na tom pár dní a přestalo mě to bavit. PC je PC :)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Tady je poměrně pěkné srovnání ve všech kategoriích:
    • furry07
      furry07
      Bronz
      Registrace: 20.06.2009 Příspěvky: 275
      Počkal bych do podzimu vyjde nový PS i Xbox. Jinak co se týče stahování z netu,pokud budeš chtít hrát i online,tak na to zapomeň. Na aukru se dají hry kupovat za slušný ceny ;)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Diamant
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 3,999
      Taky zvažuju koupi konzole. Hrál jsem na XBOX 360, ale ten mi odešel...říká se tomu red circle of death a co jsem tak zjistil je to celkem běžná vada XBOXů.

Taky za XBOX live, abys mohl hrát multiplayer musíš platit a to na PS3 nemusíš, takže určitě půjdu do PS3 a to i když vím, že vyjdou konzole nové generace...hry jako GTA V jsou stejně ještě dělány na starší generaci(i když tam se určitě dá očekávat, že konkrétně takový titul bude určitě předělán na novou generaci).

(uvažuju, že si to koupím ještě před maturitou, abych pořádně využil svaťák :D )
    • Sada23
      Sada23
      Bronz
      Registrace: 29.07.2012 Příspěvky: 189
      Red circle of death bylo hlavně u starších verzí Xboxů. Já osobně mám docela starou generaci xka dokonce z druhé ruky a zatím slouží v pohodě, u mě již přes 2 roky (musím zaklepat :f_biggrin: ). Jinak vybrat si podle mě není tak složitý.
      Chceš kupovat hry a hrát zdarma online, ber PS3.
      Chceš stahovat hry a platit za online, ber Xbox.
    • muWme
      muWme
      Bronz
      Registrace: 28.01.2013 Příspěvky: 34
      Ahoj, jako konzolista to shrnu.
      Měl jsem a mám vyzkoušeno a vlastním více konzolí. Zůstal a nebo vracel jsem se vždy jen k XBOXu.
      Pokud chceš hrát online, kecat s kamarádama při hraní, využívat i další síťové funkce tak určitě XBOX, pokud si potrpíš na kvalitním obrázku bez online tak PS3 (to má kvalitnější obraz přes HDMI).

To že se na XBOX platí za 12+2 měsíce 1000,- mi nevadí ono to oproti PS3 totiž stojí za to.
      Komunikace, zprávy a chat na PS3 je žalostně tragický, PS3ku sem za rok co jsem ji měl jako další konzoli zapnul cca 5x.
      Není nad to si u stříleček pokecat s čechama ve hře kde kdo číhá za rohem a podobně :-)
    • Funnyn1989
      Funnyn1989
      Stříbro
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      Ahoj,

doporucil bych PS3. Ja preferuji hrani her online a v tom je PS3 o hodne lepsi. Na x box 360 musis mit zakoupenou zlatou kartu, aby jsi mohl hrat online, u ps3 pripojis sitovy kabel a jedes (nevim, jestli ted ta novejsi 500gb verze ma i wifi).

Kazdopadne u me vede jednoznacne PS3.

Jestli se rozhodnes pro PS3, napis, zaparime neco online :) ).
    • Funnyn1989
      Funnyn1989
      Stříbro
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      Btw.: pokecat u strilecek si muzes i na ps3. Staci si zakoupit sluchatka s mikrofonem, klasika. :) )
    • eri666
      eri666
      Bronz
      Registrace: 28.05.2011 Příspěvky: 68
      Ahoj, mám xbox 360 a určitě doporučuju koupit konzoli od Microsoftu. Spíš bych počkal na konec roku, kdy má vyjít další nástupce Xboxu 360. Cena by měla být nižší než v případě nástupu Xboxu 360 na trh. Xbox Live je sice placený, ale co jsem četl a slyšel o PS network, která je zdarma, ale... dost často nové tituly hraný online lagujou atd. Microsoft do sítě investuje daleko víc peněz,takže je to znát. Další věc jsou hry, SONY má vlajkovou loď Gran Turismo, Kill Zone... atd. Microsoft skvělou Forzu, Halo, Gears of War...

Byl jsem zapřísáhlej PCčkář, konzoli jsem nikdy nechtěl, ale postupem času už mě nebavilo hledat na fórech proč mi hra na pc XX padá, ve hře XY vypadávají textury, instalovat další ovladače, protože s aktuálníma hra padala atd. Od tý doby co mám konzoli, tak nic takovýho neřeším. Zapnu, hra si sama stáhne update a hraju...
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      tak jsem to nevydržel a koupil jsem si xbox 360 s 250GB a kinect ,dá se na tom hrát i pálený hry nebo jen originály?
    • muWme
      muWme
      Bronz
      Funnyn1989 původně napsal
      Ja preferuji hrani her online a v tom je PS3 o hodne lepsi. .
      Opravdu? mužeš mít chat s přáteli i když je každý v jiné hře? mužeš jednoduše nahlížet do jejich profilů a do jejich přátel? přidávat si je tak jednoduše jako na XBOXu?
      Hraní ONLINE-HRY je stejné jak PS3 tak XBOX (spojení více hráčů v jedné hře) na tom neni nic odlišného, jde o další vymoženosti online komunikace.
      Jestli mohu tedy doporučit vyzkoušet obě varianty. určitě ti někdo na tyden pujčí aby sis udělal obrázek sám.
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      mě o nějaké povídání vubec nejde,chtěl bych zkusit i hry online,zatím jsem hrál jen csko,ale určitě si nebudu chtít při tom s nikym povídat:D
    • muWme
      muWme
      Bronz
      Siminho1985 původně napsal
      tak jsem to nevydržel a koupil jsem si xbox 360 s 250GB a kinect ,dá se na tom hrát i pálený hry nebo jen originály?
      Dobrá volba... co se týká pálenek do PM ti posílám odkaz na forum kte se tomu věnují je vše dopodrobna vysvětleno co a jak a jestli... (nevim jestli bych neporušil nějaký pravidla ohledně tohoto fora..)
    • muWme
      muWme
      Bronz
      mě o nějaké povídání vubec nejde,chtěl bych zkusit i hry online,zatím jsem hrál jen csko,ale určitě si nebudu chtít při tom s nikym povídat:D
      brzy zjistíš že je to přesně to co ti bude chybět :-)
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      koupij jsem si na kinect star wars a nějaký sporty ,tak du sporovat a mávat mečem + nhl2013,na to se taky těšim,snad vyjdu taky někdy ven:D
    • eri666
      eri666
      Bronz
      Jestli máš poslední verzi ( 250GB slim, jako že jo), tak by měl jít flashnout a půjdou ti na tom hrát pálenky. Starší verze konzole šly flashnout bez problému ( sám jsem flashoval), ale nová verze vyžaduje větší zásah. Jeden xbox už mi zabanovali, takže další jsem už neflashoval. Pokud hraješ online, flash bych zvážil, protože s zabanovanou konzolí si přes net nezahraješ. Jestli máš rád 3D akce, tak doporučuju Battlefield 3. Totální masakr v 16ti lidech, tanky, vrtulníky, stíhačky, zničitelný prostředí... Ale pozor, abys nezanedbával poker

PS: Až spustíš první FPS hru,tak budeš chtít ovladač prohodit oknem, protože hrát s myší a pak přejít na ovladač vyžaduje trochu cviku a trpělivosti. Já zezačátku netrefil ani stodolu
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      tak paráda,já sem hrál asi 30 minut,pak mladá asi 5 hodin tady skákala jak smyslů zbavená,tak snad jí to přejde:)
    • eri666
      eri666
      Bronz
      Tak to vidis, mlada bude mit luxusni postavu a ty budes klid na poker... Pokud teda nemas xbox a kompa v jedny mistnosti:)
      Jinymi slovy - zabil jsi 2 mouchy jednim xboxem:)
    • 1
    • 2