Cash Game challenge - březen

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745

Cash Game challenge - březen

Po vzoru SnG challenge pořádáme v březnu obdobnout soutěž pro všechny hráče Cash Game Účastnit se může každý, kdo má účet propojený s PokerStrategy.com, nebo koupený status stříbro platný v březnu. Challenge bude probíhat od 1.3. do 31.3. 2013 a účastnit se mohou hráči všech druhů limitů - tedy od NL2 až po nosebleeds. Leaderboard bude sestaven podle celkových nejlepších profitů. Challenge je rozdělena na 3 ligy podle výše limitů, které hrajete a pro účast v lize je nutné postnout 3 handy za měsíc.

Pro Cash Game challenge jsou stanoveny 3 ligy:

• Bronzová liga: liga s limity do NL10 - pro účast se zapište zde
      • Stříbrná liga: liga s limity od NL25 - NL50- pro účast se zapište zde
      • Zlatá liga: liga s limity NL100+, včetně NL100 zde

Ceny

Hrát budeme o věcné ceny PokerStrategy.com a připraveny jsou ceny pro 3 nejlepší ze všech leaderboardů. Ceny jsou pro všechny leaderboardy stejné.

1. Mikina PokerStrategy.com + pohár pro vítěze Cash Game ligy + session review od coache daného formátu
      2.-3. místo Mikina PokerStrategy.com + pohár Cash Game challenge

Pravidla
      • Pro účast je nutné hrát na trackované herně, kde sbíráte Strategy Pointy
      • Hráči co hrají na více hernách se ligy mohou účastnit jen na jedné z nich
      • Zvolený nick musí mít povolené trackování na PokerTableRatings
      • V průběhu ligy musí hráč postnou alespoň 3 handy do příslušného fóra Hodnocení hand
      • Do challenge nelze započítávat výsledky ze zoom pokeru a obdobných rychlých variant a z heren, kde nelze sledovat výsledky na PokertableRatings.com
      • Hráč se může zapsat jen do jedné ligy
      • Výsledky se počítají od začátku měsíce pro všechny, kdo se registrují do 15.3., kdo se registruje od 16.3. tak se mu počítají výsledky jen ode dne přihlášení
  • 23 odpovědí
    • 1zart1
      1zart1
      Bronz
      Registrace: 21.01.2007 Příspěvky: 129
      ...Výsledky se počítají od začátku měsíce pro všechny, kdo se registrují do 15.3., kdo se registruje od 16.3. tak se mu počítají výsledky jen ode dne přihlášení

cize sa to zneuzit napr. takto, ze hram do 14.3. a ak su vysledky dobre tak sa regnem do 15.3. a ak su vysledky zle tak sa regnem az 16.3.??? Alebo tomu zle rozumiem?
      Lebo ten moj vyklad sa mi vobec nepaci
    • mkury1
      mkury1
      Bronz
      Registrace: 05.02.2013 Příspěvky: 20
      PTR ale nesleduje hrace na william hillu, tak co s tim?
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      @1zart1: tohle pravidlo se vyvinulo ze SnG challenge na přání samotných hráčů....

určitě se najdou tací, kteří budou chtít co nejvíc využít volnějších pravidel a naší dobroty, ale věřím, že takových bude jen minimum....

jinak tím, že se přihlásíš do challenge až 16.3., ztrácíš 15 dnů!!!, což už je pořádné manko na dohnání.....;)

@mkury1: vítám tě u nás na fóru, doufám že se ti u nás líbí ..... :s_thumbsup:

a o žádném problému s trackováním hráču WH na PTR nevím, normálně si umím najít hráče z WH a mrknou na jejich výsledky....
    • 1zart1
      1zart1
      Bronz
      Registrace: 21.01.2007 Příspěvky: 129
      ... nie je jednoduchsie ratat kazdemu ucast dnom kedy sa pehlasi? Teda nic spatne a je to cista praca bez spekulacii
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      jednodušší to určitě není....;)

a jak už jsem psal, tohle se vyvinulo na přání hráčů a podle zkušeností z minulých challenges
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      cena pre hraca s najvyssim poctom odohranych hands nebude?:D
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      1zart1 původně napsal
      ... nie je jednoduchsie ratat kazdemu ucast dnom kedy sa pehlasi? Teda nic spatne a je to cista praca bez spekulacii
      Souhlas s Mikem. Já osobně jsem dělal updaty na SNG challenge a můžu říct, že pravidla jak jsou nastavený jsou NUTS.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Je v tom trochu zmatok imo... Na fore je uvedene, ze ligy su NL2-10, 25-50, 100+, no v newske je rozlisenie do NL10, NL10-50, 50+. Komunikacny problem? ;)
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Díky za upozornění. Opravíme v newske ;)
    • morfik1
      morfik1
      Bronz
      Registrace: 10.08.2010 Příspěvky: 274
      opal99 původně napsal
      Je v tom trochu zmatok imo... Na fore je uvedene, ze ligy su NL2-10, 25-50, 100+, no v newske je rozlisenie do NL10, NL10-50, 50+. Komunikacny problem? ;)
      tiež ma to trochu zmietlo v ten newske :f_eek: .. NL10 ešte patrí do bronzovej ligy či?
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      to byl jen drobný komunikační šum.... ;)

• Bronzová liga: liga s limity do NL10, včetně NL10
      • Stříbrná liga: liga s limity od NL10 do NL50, mimo NL10, včetně NL50
      • Zlatá liga: liga s limity od NL100, včetně NL100

NL10 patří do Bronzové ligy....
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      ahoj,

Upozorňuji, že dnes je poslední den na přihlášení do CG challenge, tak aby se vám počítaly výsledky za celý měsíc. Pokud se přihlásíte později, ztratíte minimálně půlku měsíce!!!

GL ;)
    • Homelessak
      Homelessak
      Bronz
      Registrace: 27.01.2012 Příspěvky: 91
      Můžou i Omaha players ? :)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      ahoj,

no bohužel je tato challenge zaměřena pouze na no limit holdem cash game, omaha snad bude někdy příště.... ;)
    • michalplany
      michalplany
      Bronz
      Registrace: 31.01.2012 Příspěvky: 332
      ahoj, psal jsem na support pokerstars o odblokování PTR a napsali mi tuhle vyčerpávájící odpověd:
      Dobrý den,

děkujeme za Váš email.

PokerTableRatings (známý také jako TableRatings) je služba zakládaná na datamining a z tohoto důvodu je u nás kompletně zakázána.

Toto je prodiskutováno na naší webové stránce o zakázaných službách a softwarech. Více se můžete přečíst na níže uvedeném odkazu:

http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/

Relevantní část říká:
      Q: Jaké nástroje a služby jsou obecně zakázány?

A: Následující typy nástrojů a služeb jsou zakázány:

... 2. Jakýkoliv program, který získává údaje z centrální databáze profilů hráčů nebo her, je zakázán...

Datamining není povolen, protože nefunguje na stejné bázi jako funguje poker, když s někým hrajete tváří v tvář.

Poker je definován jako hra s neúplnými informacemi. Podstatná část hry spočívá v získávání informací během samotného hraní, včetně chování hráče, jeho herního stylu, agrese, jak často blafuje a tak dále.

Pokud jsou tyto informace získány během hraní, tak zatímco Vy získáváte informace o Vašem protihr...tím pádem datamining zakazujeme.

Herna PokerStars vynaložila velké úsilí dohledat firmy a jednotlivce spojené s PokerTableRatings. Nakonec jsme vlastníkům zaslali dopis, a požádali je, aby upustili od porušování našich Provozních podmínek a ničení našeho vlastnictví. Toto nebylo jen takové volání do tmy, ale shromáždili jsme tým našich právníků ze všech jurisdikcí, aby případ sledovali. Z tohoto důvodu PokerTableRatings přestal ukazovat profily všech PokerStars hráčů.

V této fázi zde není možnost, aby se hráčův profil mohl u nich mohl nadále objevovat.

Datamining zůstává stále proti našim pravidlům a budeme jej nadále pronásledovat a k tomu využívat všech možností včetně právní pomoci či technických vymožeností. Individuální hráči, kteří budou přistiženi při datamining a budou ignorovat varování, riskují možnosti dále hrát v naší herně.

Děkujeme za pochopení. Budete-li mít nějaké otázky, neváhejte a napište nám.

S pozdravem

Renata
      Zákaznická podpora PokerStars
      ---
      Jsme Poker!
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      ahoj,

no já jsem od nich dostal přesně to samé, ale odpověď na mojí otázku jsem nedostal.....
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      já dostal totéž, žádnou odpověď k tématu
    • PIIIITA
      PIIIITA
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 498
      Ahoj,

měl bych někoho kontaktovat ohledně výhry v CG challenge za březen? :)

Jestli jsem to někde přehlídl, tak se omlouvám

majte sa :) a díky
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      PIIIITA původně napsal
      Ahoj,

měl bych někoho kontaktovat ohledně výhry v CG challenge za březen? :)

Jestli jsem to někde přehlídl, tak se omlouvám

majte sa :) a díky
      Čaff,

velmi pravděpodobně během dneška by vítězové měli obdržet e-mail / PM.

Btw gratuluju k výhře, obzvlášť po té divočině uprostřed měsíce :s_evil:
    • 1
    • 2