Březnový Fix Limit - pokec pro všechny Fix Limiťáky

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895

Březnový FL pokec pro všechny hráče FL

Březnový FL je vlákno pro všechny FL hráče, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o FL v březnu :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 137 odpovědí
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      pokud by si nekdo z hracu hrajicich na Party nevsimnul, nepekne pocteni :s_mad: : segregace cg hracu podle winrate?

Muzete nekdo potvrdit/vyvratit, jestli jsou nejake zmeny v hracskem poli posledni dobou? Nabidli mi mensi bonus, tak jestli to ma vubec vyznam...

edit: ted koukam, ze to posilal uz zillah, ale minule vlakno je lock, tak aby to nezapadlo :)
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      rychle cashout... ted budou mit kazdy den tolik cashoutu ze za chvily budou na suchu :f_biggrin: kdo dostane vsechny svoje penize ven vyhraje :P ne ted vazne je to dost na p*cu kdyz spousta lidi nema trackle stary a ted zrusily druhou nejvetsi hernu na fl...
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 569
      Je to hnus, doufam ze na to hraci patricne zareaguji a ta facka ve forme snizeneho trafficu je probere. Jestli jim to projde, tak je to krok velice spatnym smerem pro cely online poker.

Je taky docela mozne, ze se to FL zatim netyka. Ten traffic oproti NL je prece jen o poznani mensi a musi jim byt jasne, ze to jeste tridit podle winrate nemuze byt dobry napad. Ale kdo vi. ?( Oni jsou schopni vseho. Hrace si rankuji podle winrate uz delsi dobu a v podminkach dokonce maji, ze je zakazane chodit prohravat na nizsi stakes a snizovat si tak winrate...

3. Rating Manipulation:
      Players intentionally losing games on low stakes tables to keep their rank at a lower level than it would otherwise be.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Hrajeme z buttonu - FLH :s_love:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Z Party pokeru by měl každý rozumný hráč odejít. Nejenom, že si nic jiného nezaslouží za všechno co dělají a nedělají, ale také tu hernu už vůbec nepovažuji za důvěryhodnou a nechtěl bych tam mít peníze.

Jinak pro ty, kteří aspoň trochu ovládají angličtinu, tak kouč FLH Boomer začal psát blog: http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=235117&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1
      Docela zajímavé čtení.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      To takhle Millestoen handa trefila jednou 10/20 USD FLH 6max :s_evil:

Je pravda, že zrovna Zzeigler ji potřeboval jako sůl :s_cool:

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      :f_o:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      kdo je morfeus13 ?
      je ze slovenska, myslel sem jestli to není někdo od nás.

Nebyl traffic tam kde normálně hraju,tak sem si zapl tu malou 180man na Starech

Hero (SB): 30,622 (8.7 bb)
      BB: 59,378 (17 bb)

Preflop: Hero is SB with A K
      Hero raises to 7,000, BB calls 3,500

Flop: (14,700) K 5 7 (2 players)
      BB checks, Hero bets 3,500, BB raises to 7,000, Hero raises to 23,272 and is all-in, BB calls 16,272

Turn: (61,244) 4 (2 players, 1 is all-in)
      River: (61,244) 6 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      61,244 pot
      Final Board: K 5 7 4 6
      Hero showed A K and lost (-30,622 net)
      BB showed 7 8 and won 61,244 (30,622 net)

oponent 80/30 :s_frown:
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Zillah původně napsal

Je taky docela mozne, ze se to FL zatim netyka...
      Určitě ne, FLH má příliš nízký traffic, aby něco podobného mohli udělat. Stoly jsou fishy stejně jako vždy. To však nic nemění na principu, že jsou schopní se takhle zachovat a ještě si myslí, že si toho nikdo nevšimne a přiznají se až když se to provalí.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj borci,

ještě to není na titulní stránce, ale kvůli přechodu na twitch bude zítřejší koučing přeložen na středu, 20:30!!!

Chtěl bych opět dělat skupinovou terapii, ale tentokrát je na pořadí level 1. - takže kdo spadá pod level 1., přihlášky přijímám od TEĎ ZDE :s_smile:

Odehrálo by se to zítra, tj v pondělí v čase klasického koučingu, tj. v 19:30. Potřeba je cca 30 - 40 min času a založený účet na Pokerstars. :s_smile:
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Registrace: 10.08.2012 Příspěvky: 236
      Jak dlouho vám trvalo, než poslali aktivační klíč na HM2? 3 dny sem už nehrál, protože mi skončilo free a ted když mám konečně chut si zahrát tak nemůžu, protože nejsou schopni poslat klíč... Prachy samozřejmě strhly z účtu instant... Strhávat mají, až když mi pošlou klíč, zloději zasr...
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Pár hodin to trvá.
      Ale oni peníze taky ještě nemají :)
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      tak si stáhni pokertracker, já jsem takto využil všechny trialy.

Měsíc s HeM, ten mi však začal hlásit chyby, které jsem ani s podporou nedokázal vyřešit, tak jsem přešel na PT4, který je skromnější na HW nároky a nyní sjíždím ještě 60 dní trialu PT3. Tak že celkem 4 měsíce trialu zdarma. :D Poté to udělám ještě jednou na druhém PC (do mazání registrů se raději pouštět nebudu), ale nakonec si stejně koupím asi PT4, kvůli těm HW nárokům.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Byl by někdo od té dobroty a nahrál mi středeční tréning? Musím na odpolední a u manželky s nahráváním nepochodím :f_frown:
    • Funnyn1989
      Funnyn1989
      Bronz
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      Ahoj,

prosim, vyjadril by se nekdo k memu prispevku ve FL sekci? Nazev: Hraci. Marne cekam na vyjadreni, diky :) .
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      A na co si tam nedostal odpověď ?
      Cap tam je to ti tam psal Štěpán a traffic madjaz
    • Funnyn1989
      Funnyn1989
      Bronz
      Registrace: 18.01.2012 Příspěvky: 175
      Jojo, od Stepana vim a o trafficu jsem si to ted precetl :) .
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      :s_o:

PokerStars - $0.50/$1 (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

CO: $38.94
      BTN: $10.56
      SB: $27.86
      BB: $23.43
      UTG: $24.13
      Hero (MP): $12.00

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: (pot: $0.75) Hero has Q:diamond: Q:club:

fold, Hero raises to $1.00, CO raises to $1.50, fold, fold, BB calls $1.00, Hero raises to $2.00, CO calls $0.50, BB calls $0.50

Flop: ($6.25, 3 players) 2:heart: 2:spade: J:diamond:
      BB checks, Hero bets $0.50, CO raises to $1.00, BB calls $1.00, Hero raises to $1.50, CO calls $0.50, BB calls $0.50

Turn: ($10.75, 3 players) 7:diamond:
      BB checks, Hero bets $1.00, fold, BB calls $1.00

River: ($12.75, 2 players) K:diamond:
      BB bets $1.00, Hero calls $1.00

BB shows 9:diamond: 3:diamond: (Flush, King High) (Pre 16%, Flop 3%, Turn 16%)
      Hero mucks Q:diamond: Q:club: (Two Pair, Queens and Twos) (Pre 84%, Flop 97%, Turn 84%)
      BB wins $14.35
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      to je mozna dukaz boziho vnuknuti..typek zrejme vedel, co prijde... :f_o: