Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

STT BB restealing,co kdyz dorovna

• hellokitty83
      hellokitty83
      Bronz
      Registrace: 01.08.2012 Příspěvky: 2,444
      ahoj, micro na whill

Known Players:
      MP3: 1912 - 13 bb
      CO: 3225 - 22 bb
      BU: 4703 - 31 bb
      SB: 1295 - 9 bb
      BB: 3865 - 26 bb

75/150 No Limit Hold'em Tournament (5 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.221.5

BU lag ale pouziva strategii, krade blindy. rozhodla jsem se ze restealnu /ucim se obcas to delat/. kdyby mel monster,urcite by mne 4betnul ai /mam na nej poznamky, hraje primocare/.

Preflop: Hero is BB with Q:diamond: , T:club:
      SB posts small blind (75), Hero posts big blind (150), 2 folds, BU raises for 300, SB folds, Hero 3-bets 450, BU calls

flop mne netrefil a je welmi nebezpecny ale kod rika ze trefil jeho? pro cbet jsem se rozhodla protoze jinak po jeho betu bych musela fold.a on by vsadil temer vzdycky.

Flop: (1275 - 8.50 bb) A:heart: , T:heart: , 3:heart: (2 Players)
      Hero bets 638, BU calls

zase ten call se mi zdal divny protoze s trevenym A nebo/a flushdraw by to chtel resit hned ted.

na turnu jsem se pokusila o bluf jakoze reprezentuju flush.mela jsem v planu slozit na pripadny raise.

Turn: (2551 - 17.01 bb) 4:heart: (2 Players)
      Hero bets 900, BU folds, Hero gets uncalled back (900)

muzu se obcas az tak spolehat na read a zkouset to takhle s tim ze samozrejme vycouvnu na pripadny reraise?
  • 2 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      Jsme 5handed a máme 2. největší stack a hrajeme proti největšímu stacku = velké ICM.

Tady bych foldoval, ptž. bych nechtěl hrát velký pot OOP do velkého stacku, kt. je loose...takže je velká šance, že bude callovat náš nonAI 3b celkem široce a budeme tak OOP s velkým potem.

A to samé hrozí i při našem AI pf...to bych úplně vyřadil, pushovat 26bb jako 2. stack 5handed do loose hráče vypadá velmi zle.

Fold se mi líbí úplně nejvíc.

To, co jsi udělala je to nejhorší. Má kruté pot odds, takže si nedokžu předstait, že by tady něco pf zahodil.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Stříbro
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,335
      skvela postflop linia :) aj sizing perfektny.

preflop sa da zahodit proti tight hracom
      da sa dat call a branit big blind.
      da sa dat non allin 3bet na 2.5nasobok jeho raisu (750)
      zalezi na tom aky mas read. Ja by som preferoval ten call proti vacsine loose hracov.

postflop si to zahrala perfektne ;)