Studijni skupina NL2 - NL10

• msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 933
      Zdar lidi !

Osobne se vic pohybuju spis na 2+2 forech a mam tam taky zalozenej progression thread. Nicmene pisu hlavne sem, protoze CZ komunita je spis tady (a na Poker-Arene).

Rad bych "zalozil" (uvozovky, protoze je to dost silny slovo - nepovazuju se za nejakyho leadera nebo tak neco :f_biggrin: ) studijni skupinu pro FULL RING CASH GAME limity NL2 - NL10.

Preferuju komunikaci pres Skype a sweat session napr. pres Teamviewer. Rad bych sehnal par lidi se kterejma bychom diskutovali nejenom jednotlivy handy, ale zkusili se bavit i o obecnejsich pristupech ke hre, pripadne o konkretnich "concpets" (Cbetting, 3bety, PF hra obecne, value betting, sizing atd.).

Osobne mam rad pristup kdy hraju na 2-4 stolech a nejdriv komentuju sam jak vlastne hru (dosavadne, protoze se to krok po kroku meni) chapu, vnimam a jak co delam a proc si myslim, ze to tak delam. Takhle se partner na Skypu po par desitkach handach seznami s moji hrou a muze zacit prechazet do "proti utoku" a zacit me sweatovat. Stejne tak jsem naklonenej k opacnymu pristupu :)

Kdybyste meli nekdo zajem staci mi dat vedet. Bylo by super zalozit takovouhle skupinku o cca 5 lidech max.

-------------

Osobne hraju ted NL5. Pokud padam dolu, tak prechazim zpet na NL2 (BRM je zaklad pro zacinajiciho hrace). Sem tam shotnu NL10 s planem, ze kdyz prijdu o jeden buy in tak jdu dolu.

NL2 a NL5 jsou hodne specificky limity (predevsim NL2) a co plati tam plati asi o dost mene na NL10, kde cejtim, ze uz zacina "serioznejsi hra". Nicmene fish je porad fish. Mam nahrano pres 60k hand a jsem cca 120$ v plusu. Pokud by vas vic zajimalo coze jsem za lamu, tak muzu dat link na muj thread na 2+2 pripadnym zajemcum.

Na Skypu me najdete pod nickem "misonecek" a mam tam takovou ugly cerno bilou fotku :)

Mejte se a ozvete se, zatim cauves !
  • 14 odpovědí