Blog: pipikej z 50$ na 10k$ NL10

• pipikej
      pipikej
      Bronz
      Registrace: 18.12.2011 Příspěvky: 73
      Ahoj,

Dnes jsem se rozhodl, že se taky přidám do challenge! Budu hrát na herně PartyPoker NL2 SH. Zatím mám nahráno okolo 40k hands s profitem 30$. S mojí hrou mi nejvíce pomáhá JohnyC1337, kterého znám z cska kde jsme rulovali :D Zatím je můj největší problém s intenzitou hraní. Pokusím se to do budoucna zlepšit a hrát více pravidelněji!!!

Odehraných týdnů: 0
      Herna: PartyPoker
      Typ hry: NL2 SH

Hand minulý týden: 0
      Profit za minulý týden: 0$

Bankroll na začátku výzvy: 50$
      Současný Bankroll: 50$

Profit celkem: 0$
      Hand celkem: 0
  • 17 odpovědí
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      No slava! Jen to chce vic hrat a brzo budes rulovat krom cska i poker:-D GL!!
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      Mám za sebou první týden. Bohužel kvůli nemoci jsem nemohl hrát tak intenzivně, jak jsem původně plánoval, ale to se hold nedá nic dělat. I přesto to byl podle mě úspěšný týden, díky profitu něco okolo 15$ :) Po dnešních několika sessions mi zbýva vzhrát cca 30$ abych mohl zkusit shotovat NL4. Tak snad se to pod dohledem Johnyho podaří co nejdřív :s_cool:

Cíl pro tenhle týden:

zvětšit volume a dosáhnout 80$

Odehraných týdnů: 1
      Herna: Partypoker
      Typ hry: NL2
      Hand minulý týden: 2897
      Profit za minulý týden: 15,38$
      Současný Bankroll: 65,38$

Profit celkem: 15,38$
      Hand celkem: 2897
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      Takže menší změna plánu, protože jsem do dnešního dne stihnul nahrát 100$
      Dneska už vyzkouším NL4, tak snad to pokvete dál :s_biggrin:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      to je hrozný, vy jste se na názvu blogu snad domluvili..... :f_biggrin:

přeju hodně štěstí...;)
    • PIIIITA
      PIIIITA
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 498
      06Mike06 původně napsal

přeju hodně štěstí...;)
      jn :D , vždycky mám dilema, kterej z nich to píše :D

ty jo pepku, dobrý tempo! koukám, že jsme se starem tvoje osudový osoby v životě, já tě protáhl do hvězd v csku a star v pokeru

jsem zvědavej na tu nl4 :) , mohl bys to tam sekat dobře, prakticky jde o stejnou hru, jen občas přidáš nějakej 3bet light
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      06Mike06 původně napsal

přeju hodně štěstí...;)

Díky. Nechal jsem se trošku více inspirovat :X Ale jak vidím, tak to to nebyl zrovna nejlepší nápad. Jde to nějak změnit? :D

PIIIITA původně napsal

jn :D , vždycky mám dilema, kterej z nich to píše :D

ty jo pepku, dobrý tempo! koukám, že jsme se starem tvoje osudový osoby v životě, já tě protáhl do hvězd v csku a star v pokeru

jsem zvědavej na tu nl4 :) , mohl bys to tam sekat dobře, prakticky jde o stejnou hru, jen občas přidáš nějakej 3bet light
      Prej osudový osoby haha :D

No, tak zatím tu NL4 moc nesekám, hráči, tam jsou o trošku lepší, tak si na to musím zvyknout, pořád se držím kolem 100$ a ty session jsou hrozně random. Tak snad to nějak půjde :) První polovinu tohohle týdne moc hrát nebudu kvůli škole. kde musím všechno odevzdat do konce března...

Začátek výzvy: 12. 3. 2013
      Odehraných týdnů: 2
      Typ hry: NL2
      Hand minulý týden: 12 823
      Profit za minulý týden: 35,20$
      Současný Bankroll: 102,33$

Profit celkem: 52,33$
      Hand celkem: 15 720
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      pipikej původně napsal
      Díky. Nechal jsem se trošku více inspirovat :X Ale jak vidím, tak to to nebyl zrovna nejlepší nápad. Jde to nějak změnit? :D
      jde to změnit v prvním příspěvku blogu, dáš Upravit a přepíšeš nahoře Předmět
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      06Mike06 původně napsal

jde to změnit v prvním příspěvku blogu, dáš Upravit a přepíšeš nahoře Předmět
      Super, díky.
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      Ahoj,

na NL4 jsem se udržel a řekl bych, že můj BRM je celkem safe, hlavně po dnešku, když jsem vyhrál téměř 8BI's. Ve své hře musím zlepšit obranu BB a měl bych více 3betovat. Johny mi říká, že to na NL4 není ještě potřeba, ale štve mě to, že to neumím a čím dřív se to naučím, tak tím líp, ne? :) Kromě těchto dvou věcí jsem se svojí hrou víceméně spokojen. Tak snad to příští týden půjde stejně dobře. :)

Odehraných týdnů: 3
      Typ hry: NL4
      Hand minulý týden: 7 901
      Profit za minulý týden: +65,29$
      Současný Bankroll: 167,44$

Profit celkem: +117,44$
      Hand celkem: 23 621
    • PIIIITA
      PIIIITA
      Bronz
      Pochybuju, že tu někdo před tebou měl takový tempo :) keep it up!
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      Čau,

má hra z blindů se moc nezlepšila, takže platí to co minulý týden... Jinak jsem za minulý týden 5BIs pod EV, tak mě to občas vynervovalo, ale jinak pohoda. :)

Odehraných týdnů: 4
      Typ hry: NL4 SH CG
      Hand minulý týden: 10 195
      Profit za minulý týden: +27,70$
      Současný Bankroll: 193,78$

Profit celkem: +143,78$
      Hand celkem: 33 819
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Koukam ze konecne Gold:) Co nejaky update? Vidim ze bankroll stagnuje ale tak to se stava kazdemu. I top hracu maji Break-Even obdobi treba 100k hands. GL!
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      Ahoj,

no sice konečně gold, ale že bych tak hrál, to si nepřijdu. Spíš naopak... Připadám si, že hraju jako nějakej šašek z cirkusu.A to, že jsem téměř 10BI's pod EV tomu moc nepomáhá X( :D Ale je to trošku lepší po tom, co jsi se mnou procházel spoty, kde prohrávám nejvíce.

Za pár dní mě čeká písemná maturita a pak za 3 týdny ústní, tak nějak ani nemám náladu ani chuť nějak hrát, tak snad se to po matuře nějak změní.. :)
    • PIIIITA
      PIIIITA
      Bronz
      update ochlasto? :D
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      To jsem to neupdatoval tak dlouho? :f_o:

Co se za tu dobu stalo:
      :heart: Udělal jsem maturitu, která byla docela easy :f_cool:
      :heart: dostal jsem se na NL10 :s_cool:

Co se děje teď:
      :spade: budu se stěhovat ze své rodné vesničky do Brna :s_pleased:
      :spade: za poslední 2 týdny jsem téměř nehrál, protože pořád někde něco bylo :f_mad:

Ode dneška se jdu pustit do grindu aspoň 1,5k hands denně, ať to za něco stojí. Jednu chvíli mi přislo, že jsem už dokonce beatoval regy na NL 10, tak se snad zas chytím a dostanu se co nejrychelji na NL25

graf za posledních 10k hands:
    • pipikej
      pipikej
      Bronz
      Takže dneska 1500 hands za mnou. První session mi trvalo než jsem se chytnul, redline padala dolů šíleně. Naštěstí jsem prohrál jen jeden BI. Potom jsem si vyprosil sweat session od PIIIITI a jediný co můžu říct, tak že ten kluk je jinde a mám teda co dělat abych byl tam kde on. Ke konci hraní jsem 2x dostal suckout od ryby, jednou jsem měl AA na flopu J7x a přislo mu run runner postupka na 88. Druhej zas run runner flush, když jsem měl top set :s_cry:

Zítra se podívám na nějaký videa od Twinna a měl bych se taky podívat na nějaky, kde se řeší check/raise, protože to téměř nepoužívám a musím to zlepšit. Když byste někdo o nějakém věděl, tak bych byl vděčnej za odkaz. :f_love:

Profit za dnešek 22$
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      No chce to zacit poradne hrat. Ty microstakes sou stejne jen o tom nabrat zakladni zkusenosti a naucit se foldovat:) Jestli ti vydrzi neco takovyho jako 3 sessions kazdy den 4-5x do tydne tak budes brzy zas o nejakej ten limit vejs. Gl