Fixed - limit holdem challenge!!!

• strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

jak jsem již včera zmínil na koučingu (k nahlédnutí ZDE ), tak v následujících třech měsících bych chtěl utužit soutěžního ducha ve fixed limitové komunitě společnou challenge. :s_cool:

Jak již asi víte, tak i přímo na Pokerstrategy právě probíhá challenge, ale pouze pro no-limit hráče. Zúčastnit se nemůžeme, protože většina z nás hraje na Pokerstars a tam nejdou zpětně zjistit výsledky pomocí sledovacích stránek.

Nám to ale vadit nebude, protože jsme poctivá skupina co by ji netěšilo vypodváděné vítězství, že ano? :s_evil: :f_p:

Naše challenge bude mít i trošku jiná pravidla - abychom mohli hrát všichni proti všem, tak nebude cílový profit a nebudeme se dělit do tří skupin podle stakes.

Podle vzorků rukou a žebříčků nejvíce profitujících regů na jednotlivých stakes jsem určil klíčový winrate, kterého dosahují nejlepší hráči.

Hlavním cílem challenge bude přiblížení (nebo překonání!) se k těmto hodnotám.

Výsledný winrate každého kráče se poté přepočítá podle koeficinetu obtížnosti jak je názorně uvedeno v tomto příkladě:

Doufám, že je jasné, jak bude challenge fungovat, případné dotazy rád zodpovím :s_smile:

Hlavní výhodou je, jak jsem již říkal, že budeme moci hrát všichni proti všem a nebudou zvýhodněni hráči vyšších stakes, jako je u challenges počítaných na profit. :f_cool:

Poker je ale potvůrka varianční a proto musíme do challenge nahrát alespoň nějaký vzorek rukou - challenge proto poběží 3 měsíce a to od 18.3. do 18.6. a bude potřeba do ní nahrát celkově nejméně 25.000 rukou :s_evil:

Na 4 stolech jde asi o 25 hodin hraní měsíčně, takže podle mě určitě dosažitelné číslo. :s_cool:

Podmínky účasti v challenge budou dvě -

1.) jednou za 14 dní mi poslat hand history pro kompletaci průběžných výsledků.

2.) hrát na tracked herně NEBO si koupit status SILVER (ZDE ) - status Silver je nejlevnější ze statusů, na měsíc vychází na cca 6,50 USD a mimo přístup k challenge s ním získáte i přístup ke spoustě studijních materiálů a videií! :s_cool:

A teď to nejdůležitější - CENY:

1. místo - získá krom slávy napříč celou FLH komunitou i mikinu Pokerstrategy a 2 hodiny soukromého koučingu

2. místo - získá tričko Pokerstrategy a 1 hodinu soukromého koučingu.

Hráč na posledním místě získá možnost vytvoření leakfinderu, který bude uveřejněn na Pokerstrategy v sekci videa! :s_smile:

Tak co, jak se vám challenge líbí? A kdo je IN?

Natřou to platinoví a diamantoví členové začínajícím hráčům, nebo to bude naopak? :s_evil:

Tak hurá do studování a hrání, ať zvítězí ten nejlepší!

• 173 odpovědí
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      mohl bys k te challange neco napsat slovy. Predpokladam, zes ji vyhlasil na treningu vcera. Tipnul bych, ze se pocita winrate z ruznych stakes podle te tabulky, ale tezko rict
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Je to jak píšeš, mluvil o tom včera - tady se na to můžeš mrknout http://cs.twitch.tv/pokerstrategy_cz/b/377342166
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Super nápad pro zvýšení motivace, kdy to odstartuje (předpokládám od dubna)? Na jak dlouho to tedy bude (2 měsíce, minimálně 25 000 hands)? Cena pro vítěze? Ten systém se mi zdá spravedlivě udělaný. Lépe to asi vymyslet nejde. Akorát ten počet rukou je pořád malý a bude to ovlivněno dost variancí, no ale zase ta challenge nemůže trvat věčně.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Takže ty ruce musejí být nově nahraný jo? Nelze čerpat z historie. Tak to asi nenahraju :D
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Jedná se o cca 8000 rukou měsíčně, tj ani ne hodina hraní denně :s_o: Ale beru to jako feedback o tom počtu rukou.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      No jo, ale je polovina března a já za březen zatím nahrál jen 2500 rukou :D je na hraní málo času a i málo nálady.

Původně jsem se také nechtěl zúčastňovat, protože mi přišlo nedořešený průměrování koeficientu, když hráč odehraje nerovnoměrný počet ruk na různých limitech. U mě je třeba totiž docela pravděpodobný scénář, že odehraji 20k ruk na FL20 a 5k ruk na FL50. Ale vidím, že tam teď máš nějaký sofistikovanější výpočet, takže se zeptám takhle: je to ošetřený tak, abych i při takovém scénáři nezískal výhodu proti ostatním nebo naopak nebyl v nevýhodě?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      je to cele diskriminacne, chodim poctivo na coachingy, zucastnujem sa kazdej terapie a taktiez chcem vyhrat coaching od stepana, ale tym volume ma dopredu odpisujete :s_cry: Takze navrhujem spravit 2 orbitovu challenge:
      High: tych 25k hands za 2 mesiace.. vitaz berie coaching
      Low: 5-7k hands za 2 mesiace.. vitaz berie 1/2 coaching + nekonecnu slavu a uznanie celej tejto FLH komunity.

Obviously kto sa zapise do high tak nemoze sutazit v low.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      karisek původně napsal
      No jo, ale je polovina března a já za březen zatím nahrál jen 2500 rukou :D je na hraní málo času a i málo nálady.

Původně jsem se také nechtěl zúčastňovat, protože mi přišlo nedořešený průměrování koeficientu, když hráč odehraje nerovnoměrný počet ruk na různých limitech. U mě je třeba totiž docela pravděpodobný scénář, že odehraji 20k ruk na FL20 a 5k ruk na FL50. Ale vidím, že tam teď máš nějaký sofistikovanější výpočet, takže se zeptám takhle: je to ošetřený tak, abych i při takovém scénáři nezískal výhodu proti ostatním nebo naopak nebyl v nevýhodě?
      Ved to sa da spravit cez vazeny priemer kde pridas este koeficienty v pomere poctu hands kt. si odohral na danych limitoch
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      Nekolik technickejch dotazu:
      - Jestli jsem dobre pochopil, pokud budu mit v prubehu challenge aspon silver status (at uz nahrany nebo koupeny), tak je jedno, kde jsem ty ruce nahral?
      - Predpokladam, ze kolik ktera herna rakuje, se tu nezohlednuje, je tak?
      - V ramci zachovani korektnosti by to chtelo asi poslat vsechno, co se v prubehu challenge odehraje, ze? I kdyby to melo bejt hodne pres 25k rukou, rekneme 100k? V tom pripade predpokladam, ze ty ruce neposles nekam dal.
      - mohl bys tam prihodit 2/4? Neni treba tenhle mesic, ale aby potom nekdo nerek, ze se to upravuje

Jo, a jsem IN!

btw v breznu zatim skore 174.5 :s_cool:
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 171
      IN :s_thumbsup:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      [quote]TheLazyGrinder původně napsal

je to cele diskriminacne, chodim poctivo na coachingy, zucastnujem sa kazdej terapie a taktiez chcem vyhrat coaching od stepana, ale tym volume ma dopredu odpisujete :s_cry: Takze navrhujem spravit 2 orbitovu challenge:
      High: tych 25k hands za 2 mesiace.. vitaz berie coaching
      Low: 5-7k hands za 2 mesiace.. vitaz berie 1/2 coaching + nekonecnu slavu a uznanie celej tejto FLH komunity.

Obviously kto sa zapise do high tak nemoze sutazit v low.[/quote]

Lazy taky chodíme poctivě na coachingy:D

Kdo to myslí s FL trochu vážně, tak to volume nahraje :)
      Pokud ne, tak je to jedno, v průběžném pořadí taky bude, je to jako soutěž za HJ fórum, ne každý to dotáhne do konce.

Tak hraj kolik můžeš a budeš se s ostatníma porovnávat, jen prostě nevyhraješ :)
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      TheLazyGrinder původně napsal
      je to cele diskriminacne....
      Boha, Maria- co je na tom diskriminacne ?
      25k hands za 3 měsíce nedokážeš nahrát ?
      ?(
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      á Pepa mě předběhl... :D
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      IN Lets battle begin, nejvic se mi liby cena za posledni misto takze si du hrde pro nej :f_biggrin:
    • rytmus23
      rytmus23
      Bronz
      jo a trenére- aby vám tu smršť hand histories hard disk ukočíroval- bacha na to :D
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      rytmus23 původně napsal
      TheLazyGrinder původně napsal
      je to cele diskriminacne....
      Boha, Maria- co je na tom diskriminacne ?
      25k hands za 3 měsíce nedokážeš nahrát ?
      ?(
      No nie kazdy hra FLH ako main game, a kedze ma poker zivy tak musim hrat viac ziskovejsie hry. FLH hram aby som sa zlepsil aj v dalsich hrach, a casom mohol aspon trochu normalne hrat nejake mixed games, alebo HORSE.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      kennyxx původně napsal
      Nekolik technickejch dotazu:
      - Jestli jsem dobre pochopil, pokud budu mit v prubehu challenge aspon silver status (at uz nahrany nebo koupeny), tak je jedno, kde jsem ty ruce nahral?
      - Predpokladam, ze kolik ktera herna rakuje, se tu nezohlednuje, je tak?
      No já bych to viděl na Na BB/100 prerake, jinak může rozdíl v rake mezi hernama udělat svoje.

PS: Osobně bych se zůčastnil ale nejspíš mimo soutěž, jen pro informaci. Času je pomálu a teď teprve zkouším přidat třetí stůl (posledně to nedopadlo). Navíc jak porůznu shotuju vyšší lvly, tak to taky dělá divy a ty shoty nevložit by nebylo fér.

PPS: Jet jen pro tuhle callange $0,02/$0,04 FR, tak je winrate někde v oblacích :f_cool:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      IN
      ale mám velkej skluz v hraní, bojím se že to nedohoním
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Já budu mít také hodně hand z micra :)