ipoker/HM2 - se staty nelze pracovat

• Sh1ra
      Sh1ra
      Bronz
      Registrace: 30.11.2012 Příspěvky: 28
      Ahoj,

žádám vás o radu se softwary ipoker a HM2.

Popis problému:
      Staty jsou rozmístěny u hráčů tak jak mají, při najetí myší a při pokusu posunout stat na jiné místo se jej nedaří chytit a přemístit. Při velké snaze v klikání se stat zadaří chytit a lze jej posunout. Platí to ať zkoušíte pravé či levé tlačítko. Buď klik nebo držení a posuv si musíte vynutit neustálým klikáním.

Při spuštění 1 stolu se mi to podaří častěji přesunout či otevřít stat oproti čtyřem stolům.

Přijde mi jako kdyby mělo okno větší prioritu než HM2.

Zkoušel jsem zaškrtávátko on top v HM2.

A zaškrtávátka ipoker/setings/take focus from app & take focus from other table.

Při hraní na PartyPokeru vše makalo jak mělo.

Pokud máte jakýkoliv nápad, sem s ním.
      Díky.
      Sh1ra :spade:
  • 3 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Přesouvání statů se prování kliknutím na pravé tlačítko(klikneš na to a podržíš to - musí musí se "nad" stolem ukázat šedá plocha, kam lze stat posunout ).
      Klient ipokeru, je docela náročný + hem2 - jaký máš počítač?
      Jestli to vše v pohodě stíhá.
    • Sh1ra
      Sh1ra
      Bronz
      Jedu na notebooku se sestavou:

Systém: Win 7 ultimate
      Procesor:Intel Core 2 Duo CPU T5550 1.83GHz
      Ram: 2,00GB
      Disk: 320GB s volnym 20GB na disku
      Grafika: GeForce 8400M GS

Je pravda, že na PartyPoker je o něco méně náročnější na paměť, ale na tom HM2 běžel klidně na 6 stolech a bez problémů jsem se staty mohl pracovat (rozklikávat popisky, přemisťovat... atd.)
    • Sh1ra
      Sh1ra
      Bronz
      nyní to zkouším i na jednom stolu a když se mi podaří otevřít poznámky tak jsem šťastnej, ale za boha se mi vůbec nedaří se dostat ke psaní. Můžu klikat jak divej, ale ne a ne dostat kurzor do textového pole. Vypadá to, jako kdyby ipoker měl nějakou brutální prioritu.

Máte někdo nějakou radu či nápad co zkusit?