Začástečník

• g4bro
      g4bro
      Bronz
      Registrace: 18.10.2012 Příspěvky: 5
      Ahoj
      chtěl bych takový můj poznatek a popřípadě radu od zkušenějších hráču.

Jako začátečník mám problem při coachingu orientovat se při přednesu mezi 4stoly a ještě klíčovat různé angl.pojmy a názvy a přitom si ještě uvědomit a pamatovat nějaké ty finty, rady atd.

Vím, že pro zkušenější hráče je to asi maličkost, ale jsou to přece jen coache pro začátečníky.

Mohl by mi někdo poradit jak se třebas na ten "kouč" připravit nebo tak.

Celkem mě to sere, no protože si to vubec neužívám. :(
  • 8 odpovědí
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      Ahoj, na coaching máš chodit už jako pokročilej začátečník - přečti si všechny dostupný články, terminologii atd. k variantě, kterou hraješ. Dokud neznáš základní termíny a nerozumíš aspoň základům hry, coachingy jsou ti +-k ničemu.

Fakt si první projdi všechny články a pak bude líp ;)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj :)

začnu tím, že je s přechodem na twich možnost na ten coaching kouknout několikrát - vždy to bude přístupné týden.

Ohledně pojmů - tady najdeš Slovníček pokud ti nebude něco jasné, tak se stačí zeptat. Vždy ti tu někdo pomůže.

I když sou to hodiny pro začátečníky, tak se předpokládá, že už si každý pročetl basic a bronz články (pokud může bronz) ty najdeš zde

Pokud by si potřeboval s něčím pomoc, tak stačí napsat :)
    • hellokitty83
      hellokitty83
      Bronz
      Registrace: 01.08.2012 Příspěvky: 2,444
      ahoj g4bro, pinny a pepikv maji pravdu je to ten zaklad ktery musis dat, jinak je coaching ztrata casu.
      ale ja jsem na zacatku taky mela problem sledovat a vnimat uplne vsechno- aj prestoze jsem znala vsechny pojmy a anglicky umim.
      je to o zvyku a mozek se ti rychle prispusobi.

kdyz jsem poprve videla moshmanu coaching tak jsem citila takovou naloz, ze jsem to mela chut hned vypnut. pak jsem se stydela,ze tam bude videt,ze odchazim a nechtela jsem byt zbabelec, tak jsem to vydrzela. druhy trenink byl o trochu lepsi, chapala jsem vic, ale zadna slava to nebyla. a ted uz nemam problem sledovat co se deje na 4 stolech a jeste k tomu ucastnit se diskusi a hadat jestli phil hellmuth je dobry nebo spatny hrac :f_biggrin:

takze chce to trpelivost a mozek si na to rychle zvykne. GL kamarade!

BLOG: Rocky Horror Poker Show
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      hellokitty83 původně napsal
      ucastnit se diskusi a hadat jestli phil hellmuth je dobry nebo spatny hrac :f_biggrin:
      Haha, to není nic k diskuzi, hráč je bezesporu dobrej, není ani zlej člověk, jen je do pokeru takovej magor, že u hry zkrátka pění jak my ryby :f_biggrin:
    • hellokitty83
      hellokitty83
      Bronz
      :f_thumbsup: prave tenhle nazor jsem tam zastavala. sokuje mne jak si hraci dovoluji hnusne nadavat nekomu takovemu od fishek a nejhorsich hraci sveta. sokuje mne to obzvlast u couchingu 3usd mtt :f_biggrin:

blazen do pokeru musi byt kazdy, neverim, ze nekdo neni, vsak je to krasa

BLOG: Rocky Horror Poker Show
    • g4bro
      g4bro
      Bronz
      Registrace: 18.10.2012 Příspěvky: 5
      Díky za vaší reakci, pokusim si teda články znovu (už jsem je četl:) ) pročíst no a příště u toho prostě zustat sedět. Doufejme, že se to zlepší

Ještě mam jeden dotaz:
      Vždy tam má coatch nejaký pomocný program (HM, PT) vy ho máte všichni taky ???
    • hellokitty83
      hellokitty83
      Bronz
      g4bro původně napsal

Ještě mam jeden dotaz:
      jo. jsem si na hem tak zvykla, ze kdy se mi jednou nechtel spustit tak jsem se citila jak slepa a hlouha na zivem turnaji :)

zkus trial versi, pak podle chuti a peniezi si porid licenci
    • MiroslavZajic
      MiroslavZajic
      Bronz
      Registrace: 01.06.2012 Příspěvky: 85
      hellokitty83 původně napsal
      g4bro původně napsal

Ještě mam jeden dotaz:
      jo. jsem si na hem tak zvykla, ze kdy se mi jednou nechtel spustit tak jsem se citila jak slepa a hlouha na zivem turnaji :)

zkus trial versi, pak podle chuti a peniezi si porid licenci
      Já osobně to vidím asi tak, že záleží jak moc a kolik stolů hraješ. Pokud jsi začátečník, který zatím sbírá zkušenosti a hraje na jednom stole, tak by ti mělo stačit důsledné sledování hry a dělání si poznámek. Jakmile se dostaneš do situace, že začneš hrát více stolů. tak je to neocenitelný pomocník. A to jak z hlediska pomoci při rozhodování se při hře, tak i při zpětné analýze, která je nutná. Takže zkus to, jak píše kitty. Stáhni si trial a vyzkoušej. Já to udělal taky tak a když mi vypršel a najednou jsem zjistil, že ho nemám, hned jsem se začal zabývat s tím jak ho zaplatit.