PLS HELP-kariéra na druhé straně stolu

• RiverCZ
      RiverCZ
      Bronz
      Registrace: 24.04.2012 Příspěvky: 131
      Ahoj,

pokeru se plně věnuji poslední rok a v současné době jsem v podstatě poker pro - můj příjem z on-line pokeru tvoří 70% veškerých mých příjmů. Mě samotnému to stačí na pokrytí mých nákladů. Bohužel však musím každý měsíc dělat cashout a tak bankroll neroste a já nepostupuji limity...

Poslední dobou se hodně s přítelkyní bavíme o založení rodiny. V tom případě bych si ovšem netroufal být závislý jen na pokeru, zatím na to není roll, profit ani skill. Na druhou stranu bych jen hrozně nerad vše, co se za poslední rok událo, hodil za hlavu. Vím, že nástup někam do fabriky by znamel konec...

Dostal jsem však nabídku pracovat jako dealer v menším klubu. Moc by se mi to líbilo, jenže mám zkušenost jen jako hráč, on-line hráč. Je spousty věcí, které tak vůbec nemusím řešit, protože to řeší soft a tím pádem je neznám (třeba side poty atd.).

Proto se obracím na komunitu PSGY. Nevíte někdo o nějakých stránkách, knížkách a celkově o materiálech, které by mi pomohly s přípravou na práci dealera??? Budu vděčný za každou radu.

RiverCZ

P.S. pro moderátory - vím, že se to asi hodí víc do živého pokeru, než sem, ale tady to doufám uvidí víc lidí... vážně potřebuji pomoc, díky za pochopení...
  • 3 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      OK, necháme to tu pár dní a potom presunieme :)

Inak najjednoduchšou cestou sú dealerské kurzy, myslím že ich pre svojich zamestnancov robia i kasína.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      hlavne by som si to na tvojom mieste 2x dobre premyslel, dealera robis za par korun oproti tomu co dokazes zarobit na online. A ked pises ze planujete zalozit rodinu tak povolanie dealera mi na to nepride ako idealne, byt xdni v tyzdni od 6ej vecer celu noc po kasinach, pripadne sa niekedy cashka pretiahne az do dopoludnajsich hodin a ty tam musis ostat tak to tiez nebude idealne.
    • RiverCZ
      RiverCZ
      Bronz
      Registrace: 24.04.2012 Příspěvky: 131
      Fiskantes --> díky za toleranci... máme tady skvělé mody :s_thumbsup:

TheLazyGrinder --> díky za reakci... máme tady skvělé členy :s_thumbsup:

Samozřejmě bych u toho dál hrál ve volném čase on-line, jen místo abych chodil 5 dní v týdnu na 8 hodin ranní-noční-odpolední, bych 5 dní v týdnu dělat jen noční... Navíc něco, co by mě mohlo celkem slušně bavit, což ve fabrice nehrozí.

Moje lajna je taková, že bych si prostě s malým děckem v postýlce netroufnul být odkázán jen na poker. Můj roll mi nedovoluje hrát limity, které by mě slušně živily a nechci riskovat, že bude špatnej měsíc a já nebudu mít ani sunar. Takhle bych měl 2-3 příjmy, takže by mě horší měsíc na netu existenčně neohrožoval...

Kdyby se mi povedlo rozjet roll na mých mikro/low SnG, nebo trefit nějaké mtt, pak bych se samozřejmě rád přesunul jen k monitoru, o tom žádná. Teď ale řeším aktuální stav a tohle řešení se mi celkem líbí. Jen v tom nechci ze začátku plavat a dělat jako dealer chyby, na které bych se mohl předem připravit.